لیدز یونایتد – نیوکاسل یونایتد: لیگ برتر – زنده | لیگ برتر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

… و برخی دیگر از بیگ سام. “فقط سه بازی باقی مانده است، تلاش برای برنده شدن در بازی یک الزام مطلق است… اما مطمئناً نباید گونگ هو کنیم و آن را ببازیم… باید با چیزی کنار بیاییم… اگر این یک امتیاز باشد، من تا حد قابل قبولی راضی خواهم بود… ما باید روند شکست‌ها را متوقف کنیم… کار آسانی نخواهد بود… امیدوارم تماشاگران و تیم و شور و شوقی که می‌توانند نشان دهند، بتواند عملکردی به ما بدهد تا همه راضی به خانه برگردند.”

سم آلردایس برای یکی از طرفداران جوان لیدز امضا امضا می کند.
سام بزرگ قبل از مسابقه بزرگ یک امضا امضا می کند. عکس: Simon Davies/ProSports/Shutterstock

ادی هاو با BT صحبت می کند. “آماده سازی خوب بوده است… می دانیم که امروز چالش سختی داریم… محیط برای ما سخت خواهد بود… باید بازی را خوب شروع کنیم… من از بازیکنان حمایت می کنم، ما در این فصل در جاده عالی بودیم… آلاردایس این کار را انجام خواهد داد. روش بازی او را دارد و ما باید برای آن آماده باشیم … اما باید در انجام کاری که انجام می دهیم خوب باشیم و به روند خود اعتماد کنیم.

گوشه بدبینی. فراموش کردید 2.5 میلیون دلیلی که بیگ سام امروز برای برنده شدن نیاز دارد را ذکر کنید. در مورد رابی کین، او فقط می‌خواهد باشگاه مورد حمایت دوران کودکی‌اش را حفظ کند، درست است؟ – جاستین کاوانا

“حدس بزن چی شده؟! حتی پپ هم نتوانست لیدز را نجات دهد.» – جف ساکس

سم آلاردایس با BT Sport صحبت می کند. زمانی که سوت به صدا در می‌آید، آن زمان است که اعصاب از بین می‌رود… اعتماد به نفس پایین بود، می‌توانستیم این را در زبان بدن بازیکنان ببینیم… کمی میکی به اینجا و آنجا، یک لبخند کوچک روی صورت… تمرکز روی آنچه که نیاز داریم. درست کردن … درست کردن آن در مدت زمان کوتاه کار آسانی نیست … ما نمی خواهیم اطلاعات را بیش از حد بارگذاری کنیم، بلکه نکات کلیدی را بیان کنیم … فقط باید بهتر دفاع کنیم، گل های زیادی دریافت نکنیم … آنها در مقابل منچسترسیتی ایستادند. و دست نخورده… می ترسیدم به نتایج مشابهی برسیم که آنها در گذشته داشتند، چهار و پنج گل… استفاده بهتر آنها از مالکیت توپ، ما را به زمین برد… اشتیاق، تعهد، میل، همه چیزهایی که باید. از آن خواسته می شود، باید مشخص باشد… ما باید کاری کنیم که جمعیت بر لبه صندلی خود بیفتند.»

لیدز پس از شکست 2-1 مقابل منچسترسیتی، دو تغییر در ترکیب اصلی خود ایجاد کرد. سم گرین وود جایگزین مارک روکا می شود، در حالی که ویلفرد گنونتو راه را برای رودریگو باز می کند.

نیوکاسل یک تغییر در تیمی ایجاد کرد که شکست 2-0 مقابل آرسنال را آغاز کرد. میگل آلمیرون به جای جیکوب مورفی می آید.

تیم ها

لیدز یونایتد: روبلز، فیرپو، ووبر، کریستنسن، آیلینگ، کخ، مک کنی، گرینوود، هریسون، رودریگو، بامفورد.
بازیکنان زیرمجموعه: مسلیه، فورشاو، آرونسون، روکا، سامرویل، استرویک، راتر، گنونتو، گری.

باشگاه فوتبال نیوکاسل یونایتد: پوپ، تریپیه، باتمن، شار، برن، گیماراس، ویلاک، جولینتون، آلمیرون، ویلسون، ایساک.
بازیکنان زیرمجموعه: دوبراوکا، دامت، گوردون، سن ماکسیمین، لوئیس، تارگت، مانکیلو، مورفی، اندرسون.

مقدمه

لیدز باید برنده شود زیرا…

… در حالی که نیوکاسل باید برنده شود زیرا …

… بنابراین این بازی باید یک داستان را به هر شکلی تعریف کند. شروع در ساعت 12:30 بعد از ظهر BST است. روشن است!

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …