دموکرات ها بر سر مهاجرت به عنوان قهرمانی 42 مبارزه می کنند

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

لغو محدودیت دوران همه‌گیری که بسیاری از مهاجران را در مرزهای ایالات متحده دور کرد، بحث‌های شدیدی را در حزب دموکرات در مورد مهاجرت و امنیت مرزی برانگیخت و اختلافات درون حزبی را بر سر موضوعی که دموکرات‌ها اغلب به سختی می‌بینند، آشکار کرد.

در حالی که مقامات ایالات متحده برای افزایش گذرگاه‌های غیرقانونی در مرز جنوبی پس از انقضای این اقدام موسوم به عنوان 42 آماده می‌شوند، دموکرات‌ها با خواسته‌های سیاسی رقابتی دست و پنجه نرم می‌کنند و به دنبال رسیدگی به تشدید بحران انسانی طولانی‌مدت و در برخی موارد هستند. به منظور حفظ امنیت مرزی خود.

شهرداران، اعضای کنگره و سایر دموکرات‌ها خواستار حمایت فدرال بیشتر از شهرها، مناطق و ایالت‌های خود شده‌اند. برخی به شدت تصمیم دولت بایدن برای اعزام نیرو به مرزها را مورد سرزنش قرار داده اند، در حالی که پایان سیاست مرزی دوران ترامپ را تحسین می کنند، اما نگران هستند که چه چیزی جایگزین آن خواهد شد. و در مقابل، چندین دموکرات میانه‌رو از تصمیم کاخ سفید برای لغو عنوان 42 انتقاد کرده‌اند و گاهی تلاش‌هایی را برای تمدید آن دنبال می‌کنند.

روی هم رفته، این لحظه بر جریان های متقابلی که پرزیدنت بایدن در حزب خود با آن روبه رو است، نشان می دهد که کم کم کمپین انتخاباتی مجدد خود را آغاز می کند و چالش هایی که در انتظار بسیاری از دموکرات ها در رقابت های رقابتی سال آینده است.

ورونیکا اسکوبار، نماینده دموکرات از ال پاسو، شهری مرزی که قبل از لغو عنوان 42 وضعیت اضطراری اعلام کرد، گفت: «مسئله سختی است زیرا یک موضوع پیچیده است.

خانم اسکوبار گفت: «برای جمهوری‌خواهان، این سه کلمه است: دیوار را بسازید. او اذعان کرد که برای دموکرات ها ارسال پیام چالش برانگیزتر است.

او گفت: «ما می‌خواهیم در مورد رویکرد چند وجهی که برای رسیدگی به این موضوع نیاز است صحبت کنیم،» و افزود که گاهی اوقات، «ما افراد را در این فرآیند از دست می‌دهیم، زیرا همه به دنبال صدایی سریع و آسان هستند».

جمهوری خواهان اغلب از امنیت مرزی و ورود مهاجران برای آتش زدن پایگاه خود استفاده می کنند و گاه تئوری های توطئه نژادپرستانه را به کار می برند. اما این استراتژی در انتخابات عمومی اخیر نتایج متناقضی داشته است.

و کاخ سفید جمهوری خواهان را به دلیل مخالفت با تلاش های آقای بایدن برای تصویب قانون مهاجرت مقصر دانسته است.

اما مجموعه ای از نظرسنجی های اخیر نشان دهنده خطرات سیاسی برای دموکرات ها در مورد مهاجرت است. نظرسنجی رویترز/ایپسوس نشان داد که 60 درصد از آمریکایی‌ها با مدیریت آقای بایدن در زمینه مهاجرت موافق نیستند. سهم مشابهی از رای دهندگان ثبت نام شده در نظرسنجی فاکس نیوز نیز همین را بیان کردند. همچنین این موضوعی است که رئیس نظرسنجی آقای بایدن را در اوایل ریاست جمهوری او نگران کرد.

دن سنا، یک سابق، گفت: «این کار با یک مرز امن و ایمن شروع می‌شود و آنچه را که انجام می‌دهید برای اطمینان از وجود یک مرز امن و امن آغاز می‌کند، در حالی که در عین حال راهی انسان دوستانه و مسئولانه برای تبدیل شدن به یک شهروند ایالات متحده ارائه می‌کند.» مدیر اجرایی بازوی مبارزات انتخاباتی دموکرات مجلس نمایندگان، اولین فرد اسپانیایی تبار که این سمت را بر عهده داشت.

او گفت که هر دو اولویت، “از منظر پیام رسانی و از منظر سیاست واقعی، باید با هم حرکت کنند.”

در روزهای پس از لغو عنوان 42، برخی از دموکرات‌ها با این استدلال که نباید بین حمایت از امنیت مرزها و درخواست همدردی با پناهجویان تضادی وجود داشته باشد، به دنبال ایجاد این تعادل بودند. عنوان 42، یک قانون بهداشت عمومی، به ماموران گشت مرزی این امکان را می داد که به سرعت مهاجران را دور بزنند، بدون اینکه برای اکثر افراد فرصتی برای درخواست پناهندگی فراهم شود – و بلافاصله پس از لغو این دستور، صحنه های هرج و مرج که برخی نگران آن بودند، انجام شد. محقق نمی شود.

اما برخی از دموکرات های میانه رو که در رقابت های رقابتی شرکت می کنند – مانند سناتور جان تستر از مونتانا – بحث کرده اند در حال حاضر مخالف لغو عنوان 42، زیرا آنها به دنبال مبارزه با حملات جمهوری خواهان هستند که دموکرات ها در امنیت مرزی ضعیف هستند.

هنری کوئلار، نماینده محافظه کار دموکرات تگزاس که ارزیابی متفاوتی از نحوه برخورد دولت بایدن ارائه کرد، گفت: «ما می‌توانیم نظم و قانون در مرز داشته باشیم و همچنان به مهاجران و حقوق آنها احترام بگذاریم و با احترام و کرامت با آنها رفتار کنیم». عقبگرد

جانت ناپولیتانو، وزیر امنیت داخلی در دوران دولت اوباما، فشارهایی را که کاخ سفید از سوی جناح‌های مختلف حزب دموکرات هنگام عبور از مرزها در سال 2014 با افزایش تعداد کودکان آمریکای مرکزی مواجه شده بود، یادآور شد.

خانم ناپولیتانو گفت: «دموکرات‌ها طیف بسیار گسترده‌تری برای پوشش دارند، از آن‌هایی که در جامعه حامی مهاجرت هستند، تا کسانی که میانه‌روهای عمل‌گرا و هر چیزی بین آن‌ها را در نظر می‌گیرم».

خانم ناپولیتانو، که خود را یک عملگرا در زمینه مهاجرت توصیف می کند، گفت که به عنوان دادستان کل و فرماندار آریزونا نیز با این تنش ها مقابله کرده است.

خانم ناپولیتانو گفت: “کسانی هستند که صادقانه و صادقانه معتقدند که ایالات متحده نباید مردم را اخراج کند.” و کسانی هستند که معتقدند این واقع بینانه نیست و به طور کامل به حاکمیت ایالات متحده احترام نمی گذارد.

دموکرات‌های مترقی قبلاً نسبت به اتکای آقای بایدن به عنوان 42 ابراز ناامیدی کرده‌اند، به‌ویژه با توجه به انتقادات وی در جریان مبارزات انتخاباتی سال 2020 از رویکرد تهاجمی دونالد جی ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا در قبال مهاجران، که شامل جدا کردن خانواده‌ها نیز می‌شد. و برخی معتقدند که میانه‌روهای حزبشان به اشتباه در این موضوع به جمهوری‌خواهان واگذار می‌کنند.

نماینده دلیا رامیرز، نماینده چپگرای دموکرات شیکاگو که مادرش در حالی که حامله بود از مرز عبور کرد، گفت: «ما در برخی موارد به جمهوری‌خواهان اجازه می‌دهیم تا در گفتگو درباره مهاجرت و پناهجویان پیروز شوند.

او از حزب خود خواست سیاست‌هایی از جمله هدایت بودجه اضطراری بیشتر به شهرهایی که مهاجران غیرقانونی را جذب می‌کنند، تلاش‌هایی برای حفظ خانواده‌های غیرقانونی در کنار هم و پیگیری «مجوزهای کار انعطاف‌پذیر و سریع» که می‌تواند با کمبود نیروی کار مقابله کند، بپذیرد.

او تاکید کرد که بسیاری از افرادی که به مرز می رسند می خواهند کار کنند.

او گفت که رای دهندگان لاتین “بارها و بارها به من گفته اند، هیچ یک از طرفین عملاً جواب نداده اند.” ما فرصتی برای ارائه داریم.»

طرح آقای بایدن برای جایگزینی عنوان 42 با به اصطلاح ممنوعیت ترانزیت، خشم برخی از همتایان دموکرات او را نیز برانگیخته است. این قانون جدید باعث می شود مهاجرانی که موفق به درخواست حمایت در کشوری در مسیرشان به سمت مرز نمی شوند، واجد شرایط پناهندگی در داخل ایالات متحده نباشند.

آدریانو اسپیلات، نماینده دموکرات نیویورک، گفت: «ممنوعیت حمل و نقل یک مشکل است. مدل سنتی پناهجویان نباید با این سیاست‌های جدید تغییر یا قطع شود.»

برخی از شهرداران شهرهای بزرگ لیبرال نگرانی های دیگری را در مورد مدیریت جریان مهاجران به شهرهای خود ابراز کرده اند. اریک آدامز شهردار نیویورک به شدت از دولت بایدن انتقاد کرده است.

به گفته یکی از مقامات سابق کاخ سفید، موریل بوزر، شهردار واشنگتن دی سی، به طور خصوصی به کاخ سفید گفت که بسیار بیشتر از آن چیزی که اجازه داده بود در مورد رها شدن مهاجران در شهر در سال گذشته نگران است. نماینده خانم Bowser به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

آقای سنا گفت: «این یک موضوع خاردار و خاردار است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …