بایدن با دانشجویان دانشگاه هاوارد صحبت می کند. اما آیا او با آنها صحبت می کند؟

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

وقتی اتان هیز، دانشجوی ارشد در دانشگاه هاوارد، با مادرش در مورد سیاست صحبت می کند، آنها همیشه چشم به چشم نمی بینند.

در طول مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری 2020، آقای هیز نسبت به جوزف آر. بایدن جونیور به دلیل سابقه او در عدالت کیفری بدبین بود. مادر او، لیندی هیز، که گفت در یک خانواده مسیحی «نسبتا محافظه کار» بزرگ شده، احساس متفاوتی داشت.

خانم هیز به پسرش می‌گوید: «خب، به جایگزین نگاه کن» و نسبت به چهار سال دیگر رئیس‌جمهور دونالد جی. ترامپ هشدار داد.

آقای هیز پاسخ می‌دهد: «من نمی‌خواهم به جایگزین نگاه کنم. “من می خواهم به یک شخص کاملاً جدید نگاه کنم.”

این جدایی مادر و پسر منعکس کننده شکاف نسلی گسترده تری در میان رای دهندگان سیاه پوست در مورد رئیس جمهور بایدن است که برای انتخاب مجدد به حمایت آنها نیاز دارد. اگرچه رای دهندگان سیاه پوست یکی از حوزه های انتخابیه کلیدی بودند که آقای بایدن را در سال 2020 به کاخ سفید فرستادند، نظرسنجی ها نشان می دهد که رای دهندگان سیاه پوست زیر 30 سال بسیار کمتر از بزرگان خود اشتیاق به آقای بایدن دارند.

کمیته ملی دموکرات گفت که از طریق ابتکارات مختلف، از جمله اعطای کمک های مالی به ایالت ها برای گسترش ثبت نام رأی دهندگان و استخدام سازمان دهندگان دانشگاه در ایالت های میدان نبرد، برای دسترسی به رأی دهندگان جوان سیاه پوست سرمایه گذاری کرده است.

اما کوئنتین جیمز، یکی از بنیان‌گذاران Collective Pac، سازمانی که هدف آن انتخاب مقامات سیاهپوست است، گفت که شکاف نسلی “یک چالش بزرگ برای دموکرات‌ها خواهد بود.”

آقای جیمز گفت: «من از توانایی ما نه تنها برای حفظ رأی‌دهندگان سیاه‌پوست، بلکه درگیر کردن رأی‌دهندگان جوان سیاه‌پوست به روشی که برای پیروزی در سال 2024 نیاز داریم، بسیار عصبی هستم».

نیویورک تایمز در روزهای منتهی به سخنرانی آقای بایدن در آنجا در روز شنبه با دانشجویان دانشگاه هاوارد، دانشگاه مشهور تاریخی سیاه پوستان صحبت کرد. اکثر آنها گفتند که همچنان به آقای بایدن رای می دهند تا یک جمهوری خواه. آنها در مورد نظرات خود، تفاوت نظرات آنها با والدینشان – و آنچه برای آینده می خواهند صحبت کردند.

در اینجا نظر برخی از آن رای دهندگان جوان آمده است:

آقای کولیبالی، 20 ساله از مریلند، می گوید: “من واقعاً هیچ رقیب دیگری در حال حاضر نمی بینم.”

با این حال، او گفت که از واکنش کاخ سفید به تلاش های دولت برای محدود کردن حقوق سقط جنین ناامید شده است. او آنجا بود زمانی که کامالا هریس، معاون رئیس‌جمهور، ماه گذشته در سخنرانی در هاوارد، استاد دانشگاهش، درباره سقط جنین صحبت کرد. او به یاد می آورد که فکر می کند: “این احساس خوبی دارد، اما برنامه چیست؟”

آقای کولیبالی بیشتر از والدینش پیشروتر است. او گفت که مادرش از حقوق سقط جنین حمایت می کند اما اغلب درباره این موضوع صحبت نمی کند. آقای کولیبالی گفت که او «بیشتر» از آقای بایدن حمایت می کند. اما او همچنان قصد دارد به رئیس جمهور رای دهد.

خانم محمد، یک رشته علوم تغذیه 20 ساله از نیوجرسی، گفت: «او پیر و سفیدپوست است و من جوان و سیاه پوست هستم. “این فقط یک قطع ارتباط بسیار بزرگ است.”

او قصد دارد در سال 2024 رای دهد اما هنوز نمی داند به چه کسی رای خواهد داد. والدین او به آقای بایدن رای دادند زیرا احساس می کردند که او بهترین شانس برای شکست دادن آقای ترامپ است. او انتظار دارد که دوباره به آقای بایدن رای دهند.

خانم محمد گفت: «من بیشتر از پدر و مادرم از او می خواهم.

آقای برانتلی، یک متخصص علوم سیاسی 20 ساله از شیکاگو، گفت: “بزرگترین موضع من در مورد آموزش است.” “برای داشتن شهروندانی خوب، باید مطمئن شوید که مقرون به صرفه است.”

آقای برانتلی گفت که از اینکه آقای بایدن به اقتصاد پس از همه گیری کمک کرد، قدردانی می کند. او همچنین گفت که دنبال خواهد کرد تا ببیند با طرح کمک‌های وام دانشجویی آقای بایدن چه اتفاقی می‌افتد که در دادگاه‌ها متوقف شده بود. اگرچه آقای برانتلی از این طرح حمایت می کند، او گفت که پدرش به «دستورالعمل» اعتقادی ندارد.

آقای برانتلی گفت: “متأسفانه، پدرم، او معتقد است که من باید بدهی وام دانشجویی خود را پس بدهم.”

خانم سنات، یک متخصص زیست شناسی از نیویورک، گفت: “من احساس می کنم هر زمان که رای گیری پیش می آید، همیشه دو بدی کمتر است.” او گفت که خود را به عنوان “هیجان زده” در مورد مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری توصیف نمی کند.

والدین او از آقای بایدن حمایت می‌کنند که مسیر قانونی را برای مهاجران هائیتی باز کند، اما او فکر می‌کند که رئیس‌جمهور می‌تواند بیشتر برای سرمایه‌گذاری در خانه والدینش در هائیتی انجام دهد.

او گفت: “می توان کارهای بیشتری انجام داد.”

آقای منسا، یک رشته مهندسی عمران از مینه سوتا، گفت: “داشتن فردی جوان بسیار عالی خواهد بود.” او قصد دارد در اولین انتخابات ریاست جمهوری خود در سال 2024 رای دهد. اما او گفت که به نامزدی نزدیک به سن خود امیدوار است.

او گفت: «نه به جو بایدن توهین کنم، اما احساس می‌کنم این یک استرس برای او است».

او به آقای بایدن به خاطر تلاش برای لغو برخی از بدهی های وام دانشجویی اعتبار می دهد.

آقای منسا گفت: “اگر بتوان از آن عبور کرد، این یک شاهکار بزرگ است.” حذف آن نه تنها برای افرادی که بدهی زیادی دارند، بلکه برای افرادی مانند من که در حال انجام این کار هستند، عالی است.

آقای هیز و مادرش در مورد اکثر سیاست ها توافق دارند. اما او گفت که از هم اکنون به آقای بایدن رای نخواهد داد.

او اذعان می‌کند که برخلاف آقای ترامپ، رئیس‌جمهور در توییتر حرف‌های «دیوانه‌وار» نمی‌زند. اما آن شیطنت‌ها برای او چیز مهمی نبود.

آقای هیز، یکی از مدیران ارشد زنجیره تامین از ایندیانا، گفت: «همینطور است. “این روی زندگی من تأثیر نمی گذارد، برادر. فقط احساس می کنم کمکی به من نمی شود. او رای را مسلم می‌داند.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …