پریتی پاتل در سخنرانی خود رهبری حزب محافظه کار را مسئول شکست در انتخابات محلی می داند | پریتی پاتل

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پریتی پاتل در سخنرانی روز شنبه به رهبری حزب محافظه کار حمله خواهد کرد و شکست های سنگین انتخابات محلی را به گردن “کسانی که در قدرت و کنترل هستند” می اندازد.

انتظار می‌رود که وزیر کشور سابق، رهبری محافظه‌کاران را متهم کند که در سال گذشته نسبت به حزب کارگر کیر استارمر یا گروه‌های کمپین چپ «در صدمه زدن به حزب ما کار بهتری انجام داده‌اند».

او قرار است در کنفرانس افتتاحیه گروهی که وعده بازگرداندن کنترل مردمی را به محافظه کاران، سازمان دموکراتیک محافظه کار (CDO) طرفدار بوریس جانسون می دهد، سخنرانی کند.

این رویداد، که همچنین شامل سخنرانی‌هایی از متحدان جانسون، جاکوب ریس ماگ و نادین دوریس است، در طول روز شنبه در بورنموث برگزار می‌شود.

در بخش‌هایی از سخنرانی پاتل که توسط بی‌بی‌سی دیده شده است، انتظار می‌رود که او بگوید که «خطاها و اشتباهات اقلیت در وست‌مینستر هزینه داشته است. [the] مهمانی عزیز».

نماینده ویثام هنگامی که در سپتامبر سال گذشته پس از انتخاب لیز تراس به عنوان رهبر حزب استعفا داد، به پشتوانه محافظه‌کاران بازگشت.

انتظار می‌رود که او در کنفرانس CDO بگوید که اگر رهبران محافظه‌کار زمان بیشتری را با پایه‌های حزب می‌گذرانند، «آن‌ها با مردم و ارزش‌های ما ارتباط بیشتری خواهند داشت».

وزیر سابق کابینه افزود: “و شاید اگر آنها این کار را می کردند، هفته گذشته شاهد نبودیم که 1000 نفر از دوستان و همکارانمان کرسی های خود را در انتخابات محلی از دست بدهند و ده ها شورا از کنترل محافظه کاران خارج شوند.”

دیگر هرگز نباید پایه های حزب ما را به حاشیه برد، نادیده گرفت و نادیده گرفت.»

همچنین انتظار می رود پاتل انگشت خود را به سمت نمایندگانی که جانسون را از رتبه 10 برکنار کردند، نشانه رود و مدعی شد که آنها “یک غول سیاسی برنده رای را سرنگون کردند”.

CDO اصرار دارد که یک گروه احیاگر جانسون نیست، و تنها هدف آن این است که حزب را در قبال رده‌های مختلف پاسخگوتر کند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

در حالی که گزارش شده است که جانسون بطری های شراب را برای یک حراج خیریه امضا کرده است، علیرغم وعده سازمان دهندگان مبنی بر “مهمانان بسیار ویژه”، در آن شرکت نخواهد کرد.

اگرچه تعداد CDO نسبتاً کم است، دفتر مرکزی محافظه کار آنقدر محتاط است که پل هولمز، نماینده پارلمان ایستلی و نایب رئیس حزب را به نمایندگی از آن در کنفرانس بفرستد.

خودی‌های ارشد محافظه‌کاران، که قبلاً نگران آنچه به عنوان یک حزب در یک حزب می‌نگرند، به ویژه هنگامی که در ماه مارس مشخص شد که آرون بنکس، اهداکننده سابق یوکیپ، با پیتر کروداس، یک بانکدار و همتای محافظه‌کار، در مورد کار CDO گفتگو کرده است، نگران شدند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …