نظرسنجی نشان می دهد که رای دهندگان محافظه کار در ساری پس از حمایت از دموکرات های لیبرال در انتخابات محلی سرپیچی کردند | محافظه کاران

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دیوار آبی رای دهندگان محافظه کار در ساری تحت تاثیر وسواس دولت به جنگ های فرهنگی قرار نگرفته اند و به خاطر حمایت تاکتیکی از لیبرال دموکرات ها در انتخابات محلی هفته گذشته پشیمان نیستند.

به گفته گروهی از ساکنان ساری که در انتخابات 2019 از محافظه‌کاران حمایت کردند، نخست‌وزیر همچنان «خارج از اعماق» به نظر می‌رسد، الهام‌بخش نیست و نمی‌تواند چشم‌انداز مستقیمی را برای شش ماه در کار ارائه کند. آنها بر این باورند که “کشور اکنون نیاز به تغییر دارد” و محافظه‌کاران به مدتی برای مقابله با خود نیاز دارند تا خود را حل کنند.

به نظر می‌رسید که گروه تمرکزی که توسط بریتانیا برای آبان نیوز تشکیل شده بود، می‌خواست دوباره به محافظه‌کاران رای دهد، اما فکر می‌کرد که حزب با وجود داشتن فرصت‌های فراوان برای شروع مجدد، «خود را احمق کرده است».

رای دهندگان همچنین این سوال را مطرح کردند که چرا سوناک حکومتی را رهبری می کرد که به نظر می رسید بیش از حد بر “جنگ بر ضد بیداری” متمرکز شده بود، در حالی که مردم در جستجوی پول برای خرید یک کارتن شیر یا یک جعبه تخم مرغ بودند. “البته آنها باید مطمئن شوند که تعصب تحمل نمی شود، اما انتخاب آن به عنوان یک علت در این لحظه دقیق زمان خوبی نیست. بیایید اقتصاد را درست کنیم و مطمئن شویم مردم در خانه هایشان گرم هستند.»

حزب کارگر در انتخابات محلی به دستاوردهای بزرگی در برابر محافظه‌کاران می‌رسد – گزارش تصویری

در حالی که سوناک به طور علنی از زبان تفرقه افکنانه در مورد مسائلی مانند اصلاح باندها، مهاجرت یا حقوق ترنس ها استفاده نکرده است، او هرگز از لفاظی هایی که همکارانش در مورد چنین موضوعاتی استفاده کرده اند انتقاد نکرده است. به گفته این رای دهندگان دیوار آبی، و ناتوانی آشکار او در شکل دادن شخص به دولتش به موضع او در مورد اقتصاد و مهاجرت نفوذ می کند.

به گفته مایکل 35 ساله، یک فروشنده خودرو، “ریشی از زمانی که به شماره 10 رسید فرصت عالی برای نشان دادن ستون فقرات خود را داشته است.” او به عنوان یک بانکدار در گلدمن ساکس و دیگر شرکت‌های موفق موفق شد حرفه‌ای عالی برای خود به‌عنوان یک بانکدار در گلدمن ساکس و دیگر شرکت‌های موفق بسازد… اما وقتی به او نگاه می‌کنید، ترسو است، مانند کودکی که در پس‌زمینه کابینه‌اش را تشویق می‌کند از انجام مصاحبه‌های روزانه خودداری کند. فرصت عالی برای بی اعتبار کردن برنامه های لیز تراس [from the backbenches]اما او سکوت کرد.»

اگرچه سوناک ماموریت خود را برای “توقف قایق ها” تعیین کرده است، آنجلا 54 ساله می ترسد که “در حال رسیدگی به این موضوع است.” [of Channel crossings] زیر فرش تقریباً مثل همه چیزهای دیگر.»

استیو، 67 ساله، که بازنشسته است، با اصل موضع محافظه کاران در مورد مقابله با “صحت سیاسی اشتباه شده” موافق است، اما معتقد است که حزب از آن بسیار فراتر رفته است. او در پاسخ به این سوال که آیا سوناک برای رهبری محافظه کاران به پیروزی در انتخابات بعدی نیاز دارد یا خیر، گفت: «واقعاً هیچ گونه چشم انداز بزرگی از او برای آینده دریافت نمی کنم. او بیشتر شبیه همین است.»

بوریس جانسون و ریشی سوناک
بوریس جانسون و صدراعظم وقت ریشی سوناک در اکتبر 2022. عکس: Leon Neal/PA

«بیشتر موارد مشابه» برای این رای دهندگان ساری اساساً کابینه سوناک را با بوریس جانسون و دولت او از «بی اعتمادی و دروغ» برابری می‌کند. تلاش های سوناک برای فاصله گرفتن از اقدامات رئیس سابقش در نظر این رأی دهندگان دیوار آبی که معتقدند “حداقل تئوری های بوریس در جهت درست بود” شکست خورده است. وقتی در مورد مهارت‌های رهبری سوناک سؤال شد، تنها کاری که می‌توانستند انجام دهند این بود که توانایی جانسون در الهام بخشیدن و مجذوب کردن مردم را برجسته کنند.

الکس، 24 ساله، یک مهندس نرم افزار، گفت: «سوناک از تمام اتفاقات و سوء مدیریتی که رخ داده است مستثنی نیست. [during Johnson’s leadership] … اما حداقل بوریس آشکار و باز بود. شما می توانید حس کنید که او کیست. ریشی خیلی پنهان است. من چیز زیادی از او ندیده‌ام و نمی‌دانم برنامه واقعی او چیست.»

آلیشیا، 60 ساله، قویاً معتقد است که مردم از این که برخی از نمایندگان محافظه کار پیشینه ممتازتری نسبت به بسیاری از مردم داشته باشند، اهمیتی ندارند، اما آنها کسی را می خواهند که قابل مشاهده باشد. من متعجبم که او با شخصیت قوی تری ظاهر نشد – شاید ما فقط کمی بیشتر انتظار داشتیم. بوریس خیلی سر و صدا کرد، اما بچه های دو ساله هم وقتی چیزی می خواهند. پس از فاجعه انتخابات محلی محافظه‌کاران در هفته گذشته، متحدان جانسون گفتند هیچ‌کس نباید بازگشت نخست‌وزیر سابق را رد کند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

مایکل گفت، با تأمل در آرای ضد توری خود در مردم محلی، برخی امیدوار بودند که این پیامی به محافظه‌کاران ارسال کند و از آن‌ها خواسته بود که «از هوس‌بازی دست بردارند و در واقع کاری برای بازگرداندن آن انجام دهند. سوزی، 58 ساله، افزود: «رای اعتراضی می تواند زنگ خطر بزرگی باشد. اما در چند سال گذشته اشتباهات زیادی صورت گرفته است.»

کیر استارمر و ریشی سوناک
یکی از ساکنان ناامید ساری گفت: “کیر و ریشی کاملا شبیه هم هستند.” عکس: گتی

کیر استارمر چطور؟ استیو گفت: “متاسفانه، او احتمالا نخست وزیر آینده خواهد بود، مگر اینکه اندی برنهام از سمت شهردار منچستر کنار برود و دوباره به عنوان نماینده مجلس انتخاب شود.” نیک، یک تحلیلگر مالی، افزود: “کیر و ریشی کاملا شبیه هم هستند… او در نهایت نخست وزیر خواهد شد، اما نمی دانم تا چه مدت.”

لوک تریل، مدیر More in Common، گفت: «این رای دهندگان در مرکز محافظه‌کاران در ساری باید حامیان اصلی محافظه‌کاران می‌بودند، اما به قول خودشان، «اسب پیچ‌خورده بود» و پس از سال‌ها بی‌ثباتی، فکر کردند محافظه کاران به یک دوره مخالفت نیاز داشتند.

“در حالی که آنها فکر می کردند سوناک نسبت به پیشینیان خود بهبود یافته است، اما هنوز چشم اندازی از او نشنیده بودند و نگران بودند که آیا او به اندازه کافی قوی است که بتواند مشکلاتی را که کشور با آن مواجه است برطرف کند، به خصوص که به نظر می رسید هنوز تحت الشعاع قرار دارد. بوریس

هشداری نیز برای محافظه‌کارانی که از «جنگ در بیداری» حمایت می‌کنند در کنفرانس ملی محافظه‌کاری آتی وجود داشت و شرکت‌کنندگان به ما گفتند که می‌خواهند بحث‌ها درباره مسائل بیدار شده در انتهای فهرست کارهای دولت قرار گیرد.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …