روزهای بزرگ ومبلی، درام پلی آف و مسابقه ای به سبک حزب محافظه کار تا پایین | فوتبال

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پایان کسب و کار

با چند هفته پوچی در پیش است، تا زمانی که جام جهانی زنان جلوه ای از تابستان را به خود نگیرد، جلوی تکه های عجیب و غریب مربوط به نقل و انتقالات را بگیرید که همه چیز بعد از آن تعطیل شود. فینال جام بزرگ ماه آینده. در این آخر هفته، این اقدام چند پله دیگر افزایش می‌یابد، زیرا لیگ برتر چند سانتی‌متر به پایان مسابقات خود با عنوان قهرمانی نزدیک‌تر می‌شود و چهار مکان برتر برای تصاحب، در حالی که تقلای نامناسب برای اجتناب از آن – با پوزش از کسانی که به طور رسمی محکوم به فنا نیستند. -هنوز ساوتهمپتون – دو رتبه باقیمانده سقوط همچنان به جذابیت خود ادامه می دهد. تقریباً مطمئن به نظر می رسد که دو نفر از لستر، لیدز، فارست و اورتون در حالی که به سمت چمپیونشیپ راهپیمایی می کنند به Saints ملحق خواهند شد، در رقابتی که حتی حزب محافظه کار را تحت الشعاع قرار داده است.

در بازی زنان، چلسی در فینال جام حذفی یکشنبه در ومبلی به مصاف منچستریونایتد می‌رود، در حالی که تیم اما هیز برای سومین بازی متوالی لیگ و جام حذفی پیشنهاد می‌دهد، در حالی که بازیکن مقابل او مارک اسکینر امیدوار است که مغز متفکر تیمش باشد. اولین پیروزی در مسابقات بزرگ فینال در مقابل جمعیتی با ظرفیت 90000 نفر برگزار می‌شود، که گواهی بر کار خستگی‌ناپذیر تعداد رو به کاهش کامنت‌کنندگان زیر خط در صفحات فوتبال زنان بیگ‌وب‌سایت است که سال‌ها وقت صرف کرده‌اند و به کسانی که بازی می‌کنند یا درباره آن می‌نویسند گفته‌اند. آن را به آشپزخانه برگردانیم و دیگر آن را در گلویمان فرو نکنیم.

منچستریونایتد به ومبلی می رود.
منچستریونایتد به ومبلی می رود. عکس: شارلوت تاترسال/MUFC/منچستریونایتد/گتی ایماژ

در حالی که 60 تیم از 72 تیم EFL به طور رسمی در ساحل هستند، بقیه نیمه نهایی پلی آف برای هراس هستند. میدلزبورو علیرغم شروع فجیعی خود در فصل، مسلماً بهترین تجهیز برای صعود از چمپیونشیپ است، در حالی که ارتقاء هر یک از لوتون، ساندرلند یا کاونتری با توجه به فراز و نشیب‌های متفاوتی که در سال‌های اخیر برای آن‌ها دیده شده است، کاملاً یک داستان است. کمتر از یک سال پس از بیرون آمدن از برزخ چهار ساله خود در لیگ یک، یک تیم ساندرلند تباه شده – آنقدر جوان که بیشتر بازیکنانش هنوز هم روی دوچرخه هایی که برای تمرین سوار می شوند، تثبیت کننده دارند – میزبان تیمی از لوتون است که به طور مداوم بالاتر از آنها ضربه می زند. وزن علیرغم داشتن چهارمین قبض کمترین دستمزد در بخش. کلاهک‌ها در مقایسه با کاونتری که در بازی اول نیمه نهایی خود در روز یکشنبه با بورو پا به پا می‌شوند، خرج‌کنندگان زیادی دارند. در همین حال، در لیگ یک، تعداد کمی به غیر از رقبای پلی آف بارنزلی، بولتون و پیتربورو – به غیر از طرفداران رقبای شهری آنها یونایتد – از شفیلد ونزدی برای بازگشت به چمپیونشیپ بیزاری می کنند، البته فقط به این دلیل که مدیر آنها دارن مور بسیار است. مرد خیلی خیلی خیلی خوب

در حالی که سالفورد، استوکپورت، برادفورد و کارلایل همگی به دنبال خروج از لیگ دو از طریق پلی آف هستند، نوتس کانتی و چسترفیلد به شدت به دنبال حضور در این رقابت هستند. تنها یک نفر می تواند در مسابقه خود در ومبلی پیروز شود، در حالی که حریفان برگزیده می توانند صعود کنند. در حالی که تیم ورکسام که آنها را تا جایگاه صعود خودکار انفرادی موجود در سطح پنجم فوتبال انگلیس شکست داد، در مهمانی‌های مختلف استخر و مکان‌های شبانه‌ای که لاس‌وگاس ارائه می‌دهد، آن‌ها را بزرگ می‌کردند، همتایان آن‌ها تلاش می‌کردند تا از نیمه‌نهایی کبودی خود را نجات دهند. که هر دو آخر هفته گذشته با پوست دندان هایشان بیرون آمدند. فصل را با 107 امتیاز با 117 گل به پایان رسانده است، اگر کانتی در آخرین مانع برود، واقعاً چیز خوبی خواهد بود. اما این فوتبال است، هر چیزی ممکن است و به همین دلیل است که ما عاشق و گهگاه خونی هستیم نفرت آی تی. آرزوی موفقیت برای همه دست اندرکاران، به استثنای قابل توجه لوتون. اریک مورکامب، نیک اوون، آلستر کوک و فی کاروترز، بال مکم فوتبال دیلی امیدوار است پسران شما یک شکست جهنمی را تحمل کنند.

نقل قول روز

«شما از خود سؤال می‌پرسید. ‘چرا؟ چرا من؟ چرا من اینطوری هستم؟ اما من باید از آن جدا شوم و از آن نهایت استفاده را ببرم. من اینگونه هستم و با آن برخورد می کنم.» – مارکوس استوارت، مهاجم سابق بریستول روورز، ایپسویچ و ساندرلند در مورد زندگی با MND در حالی که برای یک مسابقه جمع آوری سرمایه آماده می شود.

مارکوس استوارت
مارکوس استوارت روز شنبه برای یک بازی خیریه به استادیوم یادبود باز می گردد. عکس: سام فراست/ آبان نیوز

ژوزه مورینیو واقعاً مبارک، متاثر و بسیار خاص است. آخرین شواهد: هنگامی که او به چیزی نیاز داشت، هر چیزی برای برتری بر آخرین حریف خود، از یک Bove کمک گرفت.» – پیتر اوه.

اگر 1-0 مقابل AZ در تین پات باقی می ماند، روزنامه ها می نوشتند: “وستهام توسط رایندرز سورتمه خورد” – مایک اسمیت.

نامه های خود را به آدرس the.boss@aban.news.com ارسال کنید. برنده امروز نامه بی‌جایز روز ما… پیتر اوه است. و قدردانی پیتر، اما جوایز تمام هفته آینده برمی گردند، عزیزم!

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …