مرد تگزاسی دوست دخترش را پس از سقط جنین در کلرادو کشت تگزاس

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پلیس دالاس اعلام کرد یک زن 26 ساله اهل تگزاس پس از سقط جنین در ایالت دیگر مورد اصابت گلوله دوست پسرش قرار گرفت و کشته شد.

او از روز جمعه به اتهام قتل در زندان بود.

تگزاس سقط جنین را پس از تقریباً شش هفته بارداری در سپتامبر 2021 ممنوع کرد. اما تقریباً تمام سقط جنین ها از تابستان گذشته که Roe v Wade لغو شد، به جز موارد اورژانس پزشکی در تگزاس متوقف شده است.

گابریلا گونزالس با دوست پسرش، هارولد تامپسون، 22 ساله، روز چهارشنبه در یک پارکینگ دالاس بود که سعی کرد او را در بند خفه قرار دهد. شب قبل از کلرادو برگشته بود.

در این سوگندنامه آمده است: گمان می رود مظنون پدر این کودک باشد. “مظنون نمی خواست (گونزالس) سقط جنین کند.”

پلیس گفت که ویدئوی نظارتی از پارکینگ نشان می دهد که گونزالس “شانه هایش را بالا می اندازد” و این دو به راه رفتن ادامه می دهند. سپس تامپسون یک اسلحه را بیرون آورد و به سر گونزالس شلیک کرد. او روی زمین می افتد و تامپسون قبل از فرار چندین بار به او شلیک می کند.

تامپسون اواخر روز چهارشنبه دستگیر شد و در زندان شهرستان دالاس بدون قید وثیقه نگهداری می شود. در سوابق دادگاه وکیلی که بتواند از طرف او صحبت کند ذکر نشده است.

پلیس گفت: خواهر گونزالس در صحنه بود و صدای تیراندازی را شنید. شاهد دیگری دید که تامپسون سعی کرد گونزالس را خفه کند اما نتوانست با پلیس تماس بگیرد زیرا او تلفن همراه خود را نداشت.

در زمان تیراندازی، تامپسون به تعرض به یکی از اعضای خانواده متهم شده بود که او را به خفه کردن او در ماه مارس متهم کرد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

در سوگندنامه ماه مارس به طور مشخص از گونزالس به عنوان فردی که مورد حمله قرار گرفته نامی برده نشده است. اما می‌گوید این زن به پلیس گفته است که تامپسون «در طول رابطه‌شان چندین بار او را کتک زده است» و تامپسون به پلیس گفته است که زن در آن زمان فرزندش را باردار بوده است.

بر اساس این سوگندنامه، زن “تکرار کرد که از مظنون می ترسد زیرا او تهدید کرده است که به خانواده و فرزندانش آسیب برساند”.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …