کارخانه روستایی جورجیا، با بودجه فدرال، رای به اتحادیه

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

آقای فلیپو پس از رای‌گیری گفت: «کارگران در مکان‌هایی مانند پرنده آبی، از بسیاری جهات، آینده را تجسم می‌دهند. معتقد بودند که می توانند کارگران را از تشکیل اتحادیه بازدارند.»

فروشگاه اتحادیه پرنده آبی با 1400 کارگر، یکی از بزرگ‌ترین فروشگاه‌های جنوب خواهد بود، و رهبران اتحادیه می‌گویند که این می‌تواند برای تامین‌کنندگان خودروهای برقی جدید در حال حرکت – و احتمالاً بزرگ‌ترین و دشوارترین هدف‌ها: برق خارجی – یک ساحل باشد. خودروسازانی مانند هیوندای، مرسدس بنز و بی‌ام‌و که تا حدودی برای اجتناب از اتحادیه در جورجیا، آلاباما و کارولینای جنوبی مستقر شده‌اند.

استیو اسمیت، سخنگوی ملی AFL-CIO، گفت: «شرکت‌ها به دلایلی به آنجا می‌روند – آنها می‌خواهند تا حد امکان مسیری هموار به سوی شکست اتحادیه‌ها داشته باشند. تهاجماتی که قبلاً نداشتیم.»

گیاه پرنده آبی که به طور ناگهانی از یک بزرگراه روستایی مملو از باغ های هلو و اسپند بلند می شود، مدت هاست که استخدام کارگران کمتر تحصیل کرده، که برخی از آنها سوابق زندان دارند و اکثر آنها از 16 یا 17 دلار در ساعت شروع می شوند، به یک عمل تبدیل کرده است. الکس پرکینز، سازمان دهنده اصلی کارگران فولاد متحد در گرجستان.

سازمان دهندگان اذعان داشتند که اتحادیه برای چنین کارگران آسیب پذیری در برابر مدیریتی که به شدت با آن مخالفت می شد، فروش سختی بود. پس از پایان آخرین شیفت روز پنجشنبه، اکثر کارگران حاضر به صحبت در پرونده نشدند. گروهی متشکل از حدود 12 کارگر روز جمعه در پمپ بنزین سرکل K در روبروی کارخانه در تاریکی پیش از سپیده دم ایستاده بودند و در حالی که اولین کارگرانی که زیر نظر ناظران هیئت ملی روابط کار وارد صندوق های رای می شدند، تابلوهای حمایت از اتحادیه در دست داشتند.

اما سینتیا هاردن، که به مدت پنج سال در کارخانه کار کرده و به سازماندهی رای مثبت داده است، در مورد فشارهایی که کارگران برای رای دادن علیه آن تحت فشار بودند صحبت کرد. نمایش های اسلاید در روند رای گیری، که برگه های رای با علامت “خیر” را نشان می داد، می گوید که در صورت پیروزی اتحادیه ممکن است شرکت خراب شود، و ناگهان ظاهر شدن کامیون های مواد غذایی در هنگام ناهار و بنرهایی روی حصار پیرامونی وجود داشت که روی آن نوشته شده بود: “ما ما را دوست داریم. کارمندان!»

او گفت: “آنها قبلاً تغییراتی ایجاد کرده اند، اما اگر اتحادیه شروع نمی شد، هیچ اتفاقی نمی افتاد.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …