آلاردایس لیدز را برای احضار روح بیلسا در برابر نیوکاسل به چالش می کشد | لیدز یونایتد

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

بازیکنان لیدز توسط سام آلاردایس به چالش کشیده شده اند تا روحیه موفقیت خود را تحت نظر مارسلو بیلسا برای رقابت های لیگ برتر فراخوانند، اگرچه سرمربی تیم گفت که نبود برنده بازی در تیمش می تواند به شانس آنها برای بقا آسیب برساند.

لیدز با سه بازی باقی مانده دو امتیاز از آخرین مکان امن فاصله دارد و روز شنبه برای میزبانی از باشگاه سابق آلاردایس نیوکاسل آماده می شود. پیروزی‌های ناتینگهام فارست و اورتون در روز دوشنبه به این معنی است که لیدز از سه تیم انتهایی شروع می‌شود و آلاردایس اکنون از تیم خود خواسته است تا مقاومتی را که تحت هدایت بیلسا به آن بدنام بودند، دوباره کشف کند.

او گفت: “زمانی که من در وست بروم بودم، آنها در دومین یا سومین بازی فصل به سراغ ما آمدند و ما را زیر نظر بیلسا غمگین کردند.” ما در تلاشیم تا لیدزهای قدیم را با انرژی که داشتند، همراه با مقداری انعطاف پذیری که در زمان بیلسا داشتند، ببینیم. من نمی دانم کجا رفته است، اما این چیزی است که من در روز شنبه به دنبال آن هستم. من می دانم که برخی از بازیکنان اینجا چه توانایی هایی دارند.”

آلاردایس گفت، با این حال، او در مورد کیفیت تیمی که به ارث برده است، نگرانی دارد. او گفت: «تیم در این لحظه اعتماد به نفس ندارد. “این برنده بازی از نظر بهترین برندگان مسابقه در کشور ندارد… برای مثال چیزی شبیه به منچسترسیتی ندارد.” اما چیزی که ما به آن نیاز داریم این است که تعداد زیادی از بازیکنان بتوانند در صورت رسیدن به فرصت، از آنها استفاده کنند. من می‌توانم به جرمین دفو در ساندرلند تکیه کنم – او مرا از مشکل خلاص کرد زیرا 18 گل زد – اما در اینجا باید آن را به اشتراک بگذاریم.

آلاردایس بارها تاکید کرده است که هیچ فکری به اتفاقات بعد از این فصل نکرده است، اما گفت که امیدوار است بتواند موفقیت روی هاجسون در کریستال پالاس را تقلید کند و به خاطر دوران کاری خود در لیدز به شکلی مثبت از او یاد شود. او گفت: من یک واکنش می خواهم. مانند روی در کاخ، من می خواهم یکی از آن واکنش ها را در روز شنبه انجام دهم. من عملکردی را می خواهم که به ما شانس برد در بازی را بدهد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

«روی الان باید آنجا با سیگار بنشیند. تمام انتقاداتی که او در مورد بازگشت به او شد، ثابت کرد که همه اشتباه می کنند، و امیدوارم بتوانم کمی از این کار را انجام دهم. امیدوارم مردم بتوانند بگویند: “سام در زمان سختی وارد زمین شد، اما او به اندازه کافی تلاش کرد تا ما را حفظ کند.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …