تن هاگ اعتراف می کند که منچستریونایتد برای راهیابی به چهار تیم برتر با یک آزمون شجاعت روبرو است منچستر یونایتد

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اریک تن هاگ گفته است که قطعی شدن راهیابی به لیگ قهرمانان، آزمونی برای شجاعت منچستریونایتد است و از او و بازیکنانش خواسته که کار را به پایان برسانند.

یونایتد با 63 امتیاز در رده چهارم قرار دارد و یک امتیاز بیشتر از لیورپول با یک بازی کمتر است. تن هاگ به تیم خود اعتماد دارد، اما در حالی که برای دیدار روز شنبه وولوز آماده می شد، گفت که اعصاب قوی لازم است.

سرمربی گفت: «فوتبال برتر همیشه یک آزمون است. ما می توانیم اعتماد به نفس و باور را داشته باشیم زیرا ثابت کرده ایم که بهترین تیم های جهان را شکست داده ایم. اما بله، این یک آزمون شجاعت است اگر بتوانیم آن را انجام دهیم زیرا در موقعیت مناسبی هستیم و باید آن را به پایان برسانیم. این یک تقاضای بالایی است، بنابراین به استانداردهای بالایی نیاز دارد، بنابراین قطعاً به شجاعت نیاز دارد. من و بازیکنان باید مسئولیت آن را بپذیریم.»

با توجه به اینکه لیورپول بزرگترین رقیب یونایتد است، تن هاگ می‌داند که برای هواداران چقدر مهم است که تیمش به تیم یورگن کلوپ اجازه نمی‌دهد در ازای هزینه‌های خود جایگاهی را در چهار تیم برتر کسب کند. او گفت: ما همه چیز را در دست داریم. ما باید عملکرد خود را ارائه دهیم.»

یونایتد در دو بازی قبلی خود در لیگ به دلیل اشتباهات فردی شکست خورده است. شکست 1-0 در برایتون پس از آن رخ داد که لوک شاو به دلیل توپ دستی که می توانست از آن اجتناب کند، پنالتی را دریافت کرد. داوید دخیا برای برگشت 1-0 یکشنبه گذشته مقابل وستهم مقصر بود، پس از اینکه سعید بنراهما شوت از راه دور از او عبور کرد.

تن هاگ درباره دخیا گفت: “ما نمی توانیم آن را نادیده بگیریم، اما اشتباهات فردی بخشی از فوتبال است و در بازی برایتون نیز یک اشتباه فردی بزرگ وجود داشت. گاهی این اتفاق می افتد؛ نباید اتفاق بیفتد وقتی تمرکز درستی داشته باشید این اتفاق نمی افتد. این بخشی از تنظیم مجدد این هفته است.”

تن هاگ گفت که دخیا هنوز برای یک قرارداد جدید به توافق نرسیده است، مسئول لغزش تمرکز او نیست. به عنوان یک بازیکن برتر فوتبال، شما چنین شرایطی دارید و باید با آن کنار بیایید. شما باید آن را بپذیرید و تقاضا این است که باید اجرا کنید. فکر نمی کنم دلیلش این باشد، چون دیوید بسیار با تجربه است. من می توانم به هزار و یک دلیل فکر کنم، اما فکر نمی کنم این دلیل باشد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

مارکوس راشفورد، بهترین گلزن یونایتد، به دلیل مصدومیت از ناحیه پا دچار تردید جدی است، اما رافائل واران پس از آسیب دیدگی از ناحیه پا که در 13 آوریل مقابل سویا متحمل شد، دوباره در دسترس است. تن هاگ در مورد راشفورد گفت: “او یک علامت سوال بزرگ است.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …