ویدئو: مهاجرانی که در سمت ایالات متحده در مرز مکزیک منتظر هستند، دستور می دهند از تیجوانا غذای خود را تحویل بگیرند

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ،

در پشت دیوار عظیمی که مکزیک و ایالات متحده را جدا می کند، صدها مهاجر از رستوران های مکزیکی در حالی که در سمت ایالات متحده منتظر هستند، غذا تحویل می گیرند، جایی که امیدوارند درخواست پناهندگی بدهند.

تحویل توسط رانندگان موتورسیکلت از شهر تیجوانا انجام می شود که با استفاده از یک برنامه تلفن همراه کار می کنند. تحویل آسان نیست. پیک ها باید از یک شیب کوتاه اما تند بالا بروند تا به حصار فلزی عظیم برسند.

اسنایدر مورنو از شهر بوکارامانگا کلمبیا که دوشنبه گذشته وارد مرز شد، می گوید: «مرغ 20 دلار و پیتزا 10 دلار است.

او امیدوارانه می‌گوید: «ما منتظریم تا دولت آمریکا به ما اجازه عبور بدهد.

قانون ایالات متحده، عنوان 42، روز پنج شنبه منقضی شد و از سال 2020 به مهاجران اجازه می داد که به دلیل خطرات بهداشتی ناشی از کووید-19 به طور خودکار به مکزیک اخراج شوند.

عنوان 8، یک ابزار خاص در مورد مهاجرت که اخراج و رد پناهندگی را برای متخلفان، که به مدت پنج سال ممنوع الخروج خواهند شد و با پیگردهای کیفری مواجه خواهند شد، به قوت خود باقی خواهد ماند.

در نتیجه، هزاران مهاجر در امتداد حدود 3200 کیلومتر مرز به دنبال تبدیل شدن خود به ماموران مهاجرت ایالات متحده برای درخواست پناهندگی در ایالات متحده قبل از انقضای عنوان 42 هستند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …