از نظر تاریخی، دانشکده‌های پزشکی سیاه‌پوستان خواستار هزینه‌های بیشتر برای شنیدن صحبت‌های برنی سندرز هستند

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

آتلانتا — رهبران این دانشگاه ها به سناتور آمریکایی برنی سندرز روز جمعه گفتند که برای آموزش پزشکان سیاه پوست بیشتر، دولت فدرال باید بودجه خود را تقویت کند و فرصت های آموزشی بیشتری را برای دانشکده های پزشکی سیاه پوستان در دسترس قرار دهد.

دانشکده های پزشکی HBCU ما ستون فقرات آموزش پزشکان سیاه پوست در این کشور هستند. دکتر هیو مایتی، معاون ارشد امور بهداشتی دانشگاه هاوارد، در جلسه ای در آتلانتا گفت.

در همین حال، دانشجویان به سناتور مستقل از ورمونت که ریاست کمیته بهداشت، آموزش، کار و بازنشستگی را بر عهده دارد، گفتند که بدهی سنگین بسیاری از پزشکان مشتاق به ویژه برای دانشجویان غیرسفید پوست دلسرد کننده است، زیرا خانواده‌هایشان کمتر قادر به پرداخت صدها دلار هستند. هزاران دلار شهریه و شهریه

دکتر ساموئل کوک، یکی از ساکنان دانشکده پزشکی مورهاوس، به سندرز گفت: «بزرگترین مانع برای ورود پزشکان سیاهپوست در حال رشد، ریسک مالی بسیار زیاد و به ظاهر غیرقابل عبور است که منتظر است همه کسانی را که از دروازه‌های آموزش پزشکی عبور می‌کنند به بند بکشد.

کوک گفت که او 320000 دلار بدهی دارد و می تواند درآمد بیشتری به ازای هر ساعت کار به عنوان آشپز رستوران داشته باشد تا یک رزیدنت پزشکی. کوک گفت که دولت فدرال باید بدهی های دانشجویان پزشکی را لغو کند و شهریه دانشکده پزشکی را برای دانشجویان در آینده بپردازد.

سندرز با رهبران دانشکده پزشکی مورهاوس، کالج پزشکی دانشگاه هاوارد، کالج پزشکی مهری و دانشگاه پزشکی و علوم چارلز درو در پردیس مورهاوس در آتلانتا دیدار کرد.

سندرز به رهبران و دانشجویان گفت: «ما شهادت شما را می‌گیریم و تمام تلاش خود را می‌کنیم – من هیچ قولی نمی‌دهم – اما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا ایده‌های شما را در قانون بگنجانیم.

کاندیدای سابق دموکرات ریاست جمهوری، لغو تمام بدهی های دانشجویی را به یکی از ستون های اصلی کمپین انتخاباتی خود در سال 2020 تبدیل کرد. او همچنین از نیاز به آموزش پزشکان بیشتری که مایل به کار در جوامع محروم هستند حمایت می کند.

والری مونتگومری رایس، رئیس دانشکده پزشکی مورهاوس، به سندرز گفت که دانشکده‌های پزشکی سیاه‌پوستان پول کمتری دارند و وابستگی‌های آکادمیک کمتری دارند، و این باعث می‌شود «پشتیبانی از برنامه‌های فدرال که به طور خاص برای یکسان کردن زمین بازی طراحی شده‌اند» بسیار مهم باشد.

رایس و دیگران گفتند که فارغ التحصیلان این مدارس برای تکمیل آموزش خود به فرصت های بیشتری در برنامه های اقامت و کمک هزینه تحصیلی نیاز دارند. آنها خاطرنشان کردند که محل اقامت کافی برای آموزش تمام پزشکان مورد نیاز وجود ندارد و توسعه‌های اخیر بیمارستان‌هایی را که به مدارس مرتبط هستند، نادیده گرفته است.

بنابراین اگر واقعاً افزایش تعداد پزشکان در جوامع رنگین پوست و جوامعی که از نظر پزشکی محروم هستند اولویت است، باید در هر یک از این برنامه‌ها مفاد خاصی وجود داشته باشد که بخش معنی‌داری از این جایگاه‌ها را به سمت آموزش در بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی وابسته به این سازمان هدایت کند. رایس گفت: HBCU های ما.

پیشنهادی در کنگره برای افزایش تعداد اسلات های اقامتی که توسط مدیکر تأمین مالی می شود به میزان 14000 در طی هفت سال می تواند به این مشکل کمک کند. رهبران مدارس از این طرح حمایت می کنند.

رهبرانی از جمله دکتر دیوید کارلایل، رئیس Drew در لس آنجلس، گفت که برنامه های فدرال برای تقویت تحقیقات در مدارس، پول کافی برای پاک کردن معایب تاریخی را فراهم نمی کند.

دکتر جیمز هیلدرث، رئیس مهری در نشویل، تنسی، قبلاً پیشنهاد کرده بود که کنگره 5 میلیارد دلار برای بهبود تحقیق و توسعه در چهار مدرسه و همچنین در برنامه های فارغ التحصیلان بهداشت در سایر کالج ها و دانشگاه های سیاه پوست سرمایه گذاری کند. دو مؤسسه تاریخی سیاهپوست دیگر، دانشگاه خاویر لوئیزیانا و دانشگاه ایالتی مورگان مریلند، دانشکده‌های پزشکی خود را راه‌اندازی می‌کنند.

ژانت ای ساوت پل، استاد مهری، گفت که دولت فدرال باید برنامه های تحصیلی تابستانی، مربیگری و بورسیه تحصیلی را که دانشجویان غیرسفید پوست را تشویق می کند تا برای دانشکده های پزشکی درخواست دهند، تقویت کند. او گفت که چنین برنامه های “خط لوله” در استخدام پزشکان اقلیت بسیار مهم است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …