منچستریونایتد قصد دارد در رقابت برای جذب دکلان رایس از وستهم به رقابت با آرسنال بپردازد وستهام یونایتد

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پس از اینکه دیوید مویس اعتراف کرد که هافبک احتمالا تابستان امسال وستهم را ترک خواهد کرد، منچستریونایتد قصد دارد برای خرید دکلان رایس با آرسنال رقابت کند.

آرسنال در رقابت برای جذب رایس پیشتاز بوده است و همچنان محتمل ترین مقصد او محسوب می شود. آنها مقدمات پیشنهادی را فراهم کرده اند و این بازیکن 24 ساله علاقه مند به بازی برای میکل آرتتا است.

با این حال، امیدهای آرسنال ممکن است در صورت ایجاد جنگ پیشنهادی برای رایس، با وستهم نشان دهد که آنها حداقل 100 میلیون پوند برای کاپیتان خود می خواهند، آسیب می بینند. آرسنال ممکن است تمایلی به رسیدن به این ارقام نداشته باشد و نشانه های فزاینده ای وجود دارد که نشان می دهد یونایتد قصد دارد علاقه خود را افزایش دهد.

این در پشت صحنه حباب داشت اما هیچ تضمینی وجود ندارد که یونایتد برای رایس پیشنهاد دهد. اولویت اریک تن هاگ، جذب شماره 9 است و هدف اصلی او هری کین از تاتنهام است. خروج کاپیتان انگلیس از اسپرز آسان و ارزان نخواهد بود.

یکی دیگر از تمرکز یونایتد، افزودن بدنی بیشتر به خط هافبک خود خواهد بود. آنها به میسون مانت و متئو کواچیچ چلسی علاقه دارند. برنج بسیار گران تر خواهد بود. یونایتد ممکن است برای رقابت برای او نیاز به فروش بازیکنان داشته باشد، اما علاقه آنها در حال افزایش است.

وستهم ناامید است که رایس را برای یک فصل دیگر حفظ کند، اما می داند که در یک نبرد بازنده می جنگد. قرارداد رایس سال آینده با امکان یک سال اضافه به پایان می رسد و او قصد تمدید قرارداد را ندارد. او می خواهد در لیگ قهرمانان اروپا بازی کند و برای افتخارات بزرگ رقابت کند.

به نظر می رسد بهترین نتیجه برای وستهام که در حال نزدیک شدن به امنیت لیگ برتر است، کمک رایس به آنها برای قهرمانی در لیگ کنفرانس اروپا باشد. آنها پیش از بازی برگشت نیمه نهایی خود در روز پنجشنبه در هلند، 2-1 مقابل آلکمار به مصاف هم رفتند. وستهم به دنبال اولین جام مهم خود از سال 1980 است و قهرمانی در لیگ کنفرانس آنها را برای لیگ اروپا واجد شرایط می کند.

رایس می تواند در ارتفاع بالا برود و مویس اذعان کرده است که شانس خوبی برای ترک وجود دارد. سرمربی گفت: صادقانه امیدواریم که او بماند. ما دوست داریم که او بازیکن وستهام شود اما می دانیم که ممکن است در پایان فصل اینطور نباشد. بنابراین این یکی از سناریوهای مربوط به برنامه ریزی است. برنامه‌هایی وجود دارد که ما دسامبر را در اینجا خواهیم داشت، اما همچنین کاملاً آگاه هستیم که احتمال زیادی وجود دارد که او را نداشته باشیم.”

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

وستهام به شدت به این موضوع توجه دارد که در صورت فروش جود بلینگهام، بورسیا دورتموند چقدر دریافت می کند. چلسی رایس را زیر نظر دارد اما بعید است که او را بخرد. نیوکاسل بودجه لازم برای ورود به مسابقه را دارد و در صورت کسب جواز حضور در لیگ قهرمانان می تواند پیشنهاد جذابی باشد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …