ایتون در مقابل هارو: زمان پدر به جشن سالانه لردز | MCC

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

تیهی آخرین هورها برای ایتون و هارو در لردز بودند، به اندازه ای بلند که می توانستید آنها را از پایین جاده ولینگتون بشنوید. از آن فاصله تقریباً به نظر می رسید که مکان توسط چند صد دانش آموز تسخیر شده بود که فریاد می زدند ده بمب افکن آلمانی، که کاملاً درست نبود. بمب افکن ها در این نسخه خاص از آهنگ در واقع از هارو بودند. این یکی از یک سری شعارها بود، به همراه کمی بعد در همان روز، بازخوانی «بدون سروصدا از پسران توت فرنگی»، که ظاهراً هدفش اتونی ها بود و با پاسخ «بیست نخست وزیر» مواجه شد. .

این دو مدرسه مسابقه سالانه خود را در اینجا بازی می کنند، خوب، قبل از اینکه اینجا حتی اینجا باشد. اولین بازی بین آنها در سال 1805 در زمین لرد قدیم در میدان دورست برگزار شد. بیش از دو قرن بعد، زمان آن تقریباً به پایان رسیده است. MCC در واقع آن را در فوریه گذشته لغو کرد، اما زمانی که تعدادی از اعضا به دلیل عدم مشورت در ابتدا دچار تعفن شدند، مجبور به عقب نشینی شد. بنابراین باشگاه یک نظرسنجی را برای دریافت حس نظر در میان اعضا انجام داد. از میان 8907 عضوی که پاسخ دادند، 44 درصد موافق حفظ آن و 43 درصد مخالف بودند.

بنابراین باشگاه تصمیم گرفت که این تصمیم را به پایان برساند. در سال 2027 قصد دارد مجدداً از اعضا نظرسنجی کند، به این امید که تا آن زمان یا به اندازه کافی افراد جدید جذب کرده باشند، یا به اندازه کافی اعضای قدیمی را از دست داده باشند تا در نهایت تصمیم را اتخاذ کنند. در همین حال، آنها میزبانی فینال مسابقات ملی مدارس را در اینجا نیز آغاز خواهند کرد، که با توجه به وضعیت کریکت مدارس انگلیسی در حال حاضر، حداقل فرصت هایی را برای Millfield، Sedbergh، Whitgift و سایر موارد باز خواهد کرد. مدارس خصوصی با منابع خوب که هر ساله به طرز ظالمانه ای از فرصت بازی در اینجا محروم شده اند.

حدوداً 4000 عضوی که به ادامه مسابقه رای دادند در این جمعه خاص هرجا بودند، در لردز نبود. شاید صدها یا بیشتر در غرفه وجود داشت و شاید صدها نفر دیگر در جعبه‌های میخانه و غرفه تپه. یک تازیانه سه خطی برای دریافت مقدار زیادی در جعبه‌ها وجود داشت، زیرا آنها پول خوبی برای این امتیاز می‌پردازند، و سودی که MCC از پشت مسابقه می‌گیرد، در این مرحله، آخرین دلیل خوب برای در اینجا به جای بازی در زمین های کوچکتر مانند آروندل یا ورمزلی.

طرفداران هارو در عرشه بالایی میخانه در لردز روز جمعه ایستاده اند
طرفداران هارو در عرشه بالایی میخانه در لردز روز جمعه ایستاده اند. عکس: تام جنکینز/ آبان نیوز

یا حداقل این یک استدلال قوی تر از استدلال دیگری است که اغلب می شنوید، و آن این است که خلاص شدن از شر آن اقدامی تبعیض آمیز علیه افراد ممتاز است. پس از لغو مسابقه سالانه، ایتون و هارو، البته، هر دو برای شرکت در مسابقات مدارس ملی استقبال خواهند کرد و از شانس خود برای حضور در اینجا، همراه با سایرین، استفاده خواهند کرد. تا آن زمان آنها می توانند از این واقعیت لذت ببرند که بیشتر از تیم زنان انگلیس در اینجا بازی می کنند.

پسرها از این مکان استفاده کردند و به خوبی از آن استفاده کردند. آنها همیشه انجام می دهند. مسابقه همیشه بهانه ای برای شادی بوده است. لرد بایرون در همان بازی اول برای هارو بازی کرد، در اولین اینینگ هفت بازی و در دیگری دو بازی کرد، که چند روز بعد زمانی که او در مورد مسابقه به برادرش نوشت، امتیازات به 11 و 7 افزایش یافت.

بایرون ادامه داد: «بعداً برای اینکه مطمئن شویم بیشتر ما بسیار مست بودیم، و با هم به تئاتر هایمارکت رفتیم، جایی که یک ردیف را شروع کردیم، همانطور که ممکن است تصور کنید وقتی تعداد زیادی از هاروویان و اتونیایی ها در یک مکان ملاقات می کنند. من یکی از هفت نفر در یک هاکنی، چهار نفر از ایتون و سه نفر از هارو بودم، همه ما وارد یک جعبه شدیم، نتیجه این بود که چنان صدای شیطانی بلند شد که هیچ یک از همسایگان ما نتوانستند کلمه ای از درام را بشنوند. که خیلی خوشحال نشدند، شروع به نزاع با ما کردند و ما نزدیک بود به نبرد سلطنتی برسیم.»

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

وینگفیلد دیگبی ایتون پس از گرفتن ویکت جشن می گیرد
هری وینگفیلد دیگبی از ایتون پس از گرفتن ویکت جشن می گیرد. عکس: تام جنکینز/ آبان نیوز

آنها مجبور نبودند نگران مزاحمت همسایگان در لرد در روز جمعه باشند، زیرا هیچ کدام وجود نداشت. ممکن است جمعیت کمی باشد اما مهمانداران از آن متنفرند. سال گذشته یکی از پسرها حتی شروع به رها کردن شراره کرد. این دو مدرسه اقداماتی را برای جلوگیری از رفتار مشابه انجام داده بودند. همه بچه‌ها در طبقه‌های جداگانه غرفه‌های جداگانه نگهداری می‌شدند، در حالی که تنها توالت‌های مجاور بسته بودند و هر قطعه به بلوک خود هدایت می‌شد تا از اختلاط آنها جلوگیری شود. شایعه این بود که مدارس حتی یک اتاق بازداشت در جای دیگری در سایت ایجاد کرده بودند.

کارکنان زمینی نیز چندان مشتاق هیچ کدام از این کارها نبودند، با توجه به اینکه آنها 22 کودک مدرسه ای داشتند که در تمام میدان زیر پا می گذاشتند و سعی می کردند برای دو مسابقه آزمایشی که در شش هفته آینده اینجا بازی می کنند آماده شوند. آن‌ها چنان کار کاملی انجام دادند که زمین را از نم نم نم نم بارانی که صبح می‌بارید، که به سختی کافی بود شما را وادار به پاک کردن عینک کنید، انجام دادند، که فکر می‌کردید آیا می‌خواهند همه را یک اشاره رها کنند. اگر بودند، کسی آن را نمی گرفت.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …