جرمی استرانگ با بازگشت به برادوی فیلم جانشینی را دنبال می کند | جرمی استرانگ

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

جرمی استرانگ از یک اتاق هیئت مدیره شرکتی در تلویزیون به یک افشاگر در برادوی تبدیل می شود.

بازیگر نقش کندال روی در سریال تلویزیونی جانشینی HBO برای بازی در نقش مردی که تلاش می‌کند آلودگی آب را در یک شهر آبگرم نروژی در نمایشنامه «دشمن مردم» اثر هنریک ایبسن در سال 1882 افشا کند، قرارداد امضا کرد.

به گفته تهیه کنندگان، نمایشنامه – با بازنویسی امی هرتزوگ – در اوایل سال 2024 در برادوی در یک تئاتر نمایش داده می شود که بعداً رونمایی می شود. اقتباس موفق هرتزوگ از خانه عروسکی که جسیکا چستین در آن نقش آفرینی می کند، اخیراً نامزد شش جایزه تونی شده است.

بقیه بازیگران متعاقبا اعلام خواهند شد. سام گلد، که برنده جایزه تونی برای کارگردانی Fun Home شد، هدایت این فیلم را بر عهده خواهد داشت. از سال 1895 تاکنون 10 بار در برادوی روی صحنه رفته است.

این دومین بار استرانگ در برادوی خواهد بود. او در فیلم مردی برای تمام فصول در سال 2008 با فرانک لانگلا و پاتریک پیج حضور داشت. از آن زمان، کار او در فیلم جانشینی، جوایز امی و گلدن گلوب را برای او به ارمغان آورد.

استرانگ نقش یک پزشک عمومی را در یک شهر کوچک بازی می کند که متوجه می شود منبع آب برای آبگرم عمومی آلوده است و ممکن است گردشگران – رگ حیات اقتصادی جامعه – را بیمار کرده باشد. اما تلاش‌های او برای پاک کردن آشفتگی‌ها، اخلاقش را در برابر بزدل‌های سیاسی و رسانه‌ها قرار داد و خانواده‌اش را در رنج گذاشت.

استرانگ از زمان به رسمیت شناختن بیشتر در سریال درام موفق، در سریال آرماگدون تایم جیمز گری در کنار آن هاتاوی، آرون سورکین، محاکمه شیکاگو 7 و گای ریچی، آقایان ظاهر شده است.

در سال 2021، استرانگ همچنین با سریال درام 11 سپتامبر The Best of Us قراردادی امضا کرد که بر گروهی از شخصیت‌هایی متمرکز بود که با این اتفاقات برخورد می‌کردند.

هنگامی که از استرانگ در مورد پایان قریب الوقوع سریال HBO سوال شد، گفت: “به نوعی شبیه مرگ خواهد بود.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …