جولیان ناگلزمن توسط تاتنهام در جستجوی سرمربی جدید خط خورد | تاتنهام هاتسپر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

تاتنهام قصد ندارد برای انتصاب جولیان ناگلزمن به عنوان سرمربی بعدی خود تلاش کند. این باشگاه که در 26 مارس از آنتونیو کونته جدا شد و تحت سرپرستی رایان میسون قرار دارد، مدتهاست ناگلزمن را تحسین می کند.

آنها ابتدا پس از اخراج ژوزه مورینیو در آوریل 2021 به فکر انتقال او افتادند، اما او قبلاً با پیوستن به بایرن مونیخ موافقت کرده بود – از آنجایی که در 24 مارس اخراج شد. اسپرز اصرار دارد که نامزد شماره 1 برای این نقش ندارد، بلکه فهرستی از احتمالاتی است که در حال بررسی هستند.

یکی از گزینه ها وینسنت کمپانی بود، اما او اکنون پس از هدایت آنها به صعود از چمپیونشیپ، قرارداد جدیدی را با برنلی امضا کرده است. سایر اسامی تحت بررسی عبارتند از روبن آموریم، سرمربی اسپورتینگ، آرنه اسلات از فاینورد، آنگه پستکوگلو از سلتیک و ژابی آلونسو از بایرلورکوزن. آموریم تابستان امسال بند خرید 15 میلیون یورویی دارد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

منابع نزدیک به Nagelsmann اشاره کرده اند که او می خواهد تا پایان فصل صبر کند و به پروژه بعدی خود متعهد شود. اسپرز برای اطمینان از علاقه او به صدا در آمده بود اما منابع باشگاهی اکنون می گویند که او گزینه ای نیست.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …