Giro d’Italia: داویده بایس پس از بن بست “خسته کننده” بر گران ساسو پیروز شد | جیرو دیتالیا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

ضایعات رده بندی عمومی مورد انتظار در اولین پایان قله ژیرو دیتالیا امسال هرگز به دست نیامد زیرا سوارکار ایتالیایی دیوید بایس در مرحله هفتم یک پیروزی غافلگیرکننده را از یک شکست جدا کرد.

بیش از سه دقیقه پس از اینکه بایس (ائولو-کومتا) اولین برد حرفه‌ای خود را به دست آورد، مدعیان اصلی با هم به بالای گرن ساسو دیتالیا رسیدند و صرفاً اطمینان حاصل کردند که هیچ فاصله زمانی بین آنها وجود ندارد. قهرمان جهان، Remco Evenepoel از Soudal-Quick-Step، گروه را رهبری کرد. فاصله زیادی با درام مورد انتظار داشت زیرا رقبای اصلی فرصت مسابقه را از دست دادند، آتش بس غیرمنتظره ای در میان رقبایانی که در رده بندی پشت سر رهبر کلی، آندریاس لکنسوند از DSM باقی می مانند.

مرحله ای که بالای خط برف تمام شد، صحنه ای بود که ممکن بود آب و هوا به درام اضافه کند، اما در عوض گراینت توماس از تیم اینئوس گفت باد هر یک از نام های بزرگ را از حرکت منصرف کرد. ولزی گفت: “یک باد مخالف فوق العاده قوی وجود داشت.” همه فقط منتظر بودند، هیچ کس نمی خواست سرعت را بالا ببرد، در چرخ ها خیلی راحت تر بود. کمی بن بست بود. ما به نوعی می خواستیم کمی مسابقه بدهیم اما شرایط برای این کار فراهم نبود. احساس خوبی دارم، احساس بهتری دارم، زمانی که مسابقه واقعاً در هفته گذشته شروع شود، می‌توانیم ببینیم.»

Leknessund، لذت بردن از سومین روز خود را در ژاکت صورتی، پس از آماده شدن برای حملاتی که هرگز انجام نشد، صحنه را “کمی خسته کننده” نامید. نروژی گفت: «ما خیلی خوش شانس بودیم که روز چگونه گذشت. “در نهایت در چند کیلومتر گذشته فقط گاز کامل بود، اما ما از این بابت سپاسگزاریم زیرا روزهای بیشتری را به رنگ صورتی می‌گیریم.”

بسته اصلی در راه رسیدن به پایان توسط برف احاطه شده است.
گروه اصلی در راه رسیدن به پایان مرحله هفتم Giro d’Italia توسط برف احاطه شده است. عکس: Shutterstock

تعداد کمی از آنها وقتی زودتر از جبهه بیرون آمدند، امید زیادی به جدایی دادند، اما پیروزی برای فراریان منعکس کننده تاکتیک‌های قفس‌آمیز کسانی بود که جاه‌طلبی‌های بزرگ‌تری پشت سر داشتند، بر خلاف زمانی که سایمون ییتس در سال 2018 با رنگ صورتی در این کوه پیروز شد.

مواد تشکیل دهنده همه وجود داشت. روز در شرایط مرطوب، با تهدید آب ایستاده در جاده و گزارش برف در پایان آغاز شد. این واقعیت که تعداد کمی از سوارکاران تصور جدایی را داشتند قابل درک بود، اما بسیاری از کسانی که عقب نشسته بودند شش ساعت بعد به خود لگد زدند.

بایس با Simone Petilli (Intermarché–Circus–Wanty)، Karel Vacek (Team Corratec) و Henok Mulubrhan (پروژه سبز–Bardiani–CSF–Faizanè) حمله کردند و به آنها 10 دقیقه فرصت داده شد که برای تبدیل پتیلی به رهبر مسابقه مجازی کافی بود.

ملبرهان عقب می‌افتد، اما مشخص شد که سه نفر جلو برای صحنه مبارزه خواهند کرد. همانطور که آنها اولین صعود از دو صعود پشت سر هم را آغاز کردند که در واقع این صعود را 45 کیلومتر به قله رساندند، مزیت آنها هنوز بیش از 10 دقیقه بود.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

پتیلی سعی کرد در شش کیلومتری باقیمانده حمله کند، اما این سه هنوز با هم بودند و به چند صد متر پایانی می رسیدند. پتیلی دوباره اول شد، اما بایس از کنار او گذشت و واچک به مقام دوم رسید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …