دانش آموز سابق 16 ساله پس از مجروح شدن سه معلم در مدرسه در اسکاتلند متهم شد | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یک دختر 16 ساله پس از اینکه سه معلم در نتیجه اختلال در مدرسه ای در اسکاتلند به بیمارستان منتقل شدند، متهم شد.

افسران به دبیرستان جانستون در رنفروشایر فراخوانده شدند، زیرا یک دانش آموز سابق حدود ساعت 10:45 صبح روز جمعه وارد مدرسه شد.

سه معلم زن 34، 48 و 59 ساله به بیمارستان رویال الکساندرا در پیزلی منتقل شدند و به دلیل جراحات جزئی تحت درمان قرار گرفتند. یک دانش آموز 14 ساله نیز مجروح شد و تحت مراقبت های پزشکی قرار گرفت.

یکی از والدین این مدرسه به بی بی سی اسکاتلند گفت که چندین ماه است که مشکلات خشونت و خرابکاری وجود دارد. وی گفت: «توالت‌ها هم‌اکنون برای همه دانش‌آموزان بسته است، زیرا در موارد متعدد به طور کامل تخریب شده و از دسترس خارج شده‌اند.

“من کاملاً برای مدیر مدرسه احساس همدردی می کنم ، که معتقدم در شرایط بسیار دشوار کار عالی انجام می دهد.”

شورای رنفروشایر گفت که مدرسه به طور عادی به کار خود ادامه می دهد و هر کارمند یا دانش آموزی که تحت تأثیر این حادثه قرار گرفته باشد، حمایت می شود.

مایک کوربت، مسئول ملی NASUWT اسکاتلند، گفت: «در حالی که شرایط کامل این حادثه هنوز علنی نشده است، ما نگرانی‌های مکرری را در مورد آسیب‌پذیری معلمان در برابر خشونت و آزار کلامی دانش‌آموزان مطرح کرده‌ایم.

معلمان به ما گزارش داده‌اند که به نظر می‌رسد شیوع رفتارهای ضعیف از زمان همه‌گیری افزایش یافته است و در بسیاری از موارد آنها در محل کار به اندازه کافی احساس محافظت نمی‌کنند.»

شورای رنفروشایر در بیانیه‌ای در رسانه‌های اجتماعی گفت: «در پی حادثه‌ای در دبیرستان جانستون، یک دانش‌آموز و سه معلم مجروح شدند و تحت درمان مناسب قرار گرفتند.

“مدرسه به طور عادی به کار خود ادامه داد و کارکنان ارشد هر گونه حمایت مورد نیاز را از کارکنان و دانش آموزان آسیب دیده از این حادثه ارائه می کنند. به والدین و سرپرستان اطلاع داده شده است.»

سخنگوی پلیس اسکاتلند گفت: “حدود ساعت 10:45 صبح روز جمعه، پلیس گزارشی مبنی بر ایجاد اختلال در مدرسه ای در منطقه جانستون در رنفروشایر دریافت کرد. ماموران در محل حاضر شدند و مشخص شد که چهار زن 59، 48، 34 و 14 ساله در نتیجه این حادثه جراحات وارده شده اند.

این سه زن 59، 48 و 34 ساله به بیمارستان رویال الکساندرا در پیزلی منتقل شدند.

یک دختر 16 ساله در ارتباط با این حادثه متهم شده است و به اداره گزارشگران کودکان اسکاتلند گزارش خواهد شد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …