کریس اشتون و سم ماتاوسی دیدارهای نیمه نهایی لیگ برتر را از دست می دهند | لیگ برتر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دو تیم از چهار تیمی که در نیمه‌نهایی لیگ برتر رقابت می‌کنند به دلیل مشکلات در دسترس بودن بازیکنان برای بازی‌های آخر هفته دچار مشکل شده‌اند، کریس اشتون از لستر و سام ماتاوسی از نورثهمپتون هر دو برای تیم‌های خود غایب هستند.

اشتون از لیست لستر برای رویارویی با سیل در روز یکشنبه خارج شد، زیرا جلسه انضباطی او برای دریافت کارت قرمز تا پنجشنبه برنامه ریزی نشده بود. کارت قرمز او، برای تکل خطرناک روی کادان مورلی، پس از یک جلسه طولانی مدت لغو شد، اما لستر از انجام نشدن او در اوایل هفته ناامید شده است. همانطور که بود، تایگرز تا کمتر از 48 ساعت قبل از شروع بازی نمی دانست که آیا اشتون در دسترس خواهد بود یا خیر و در نهایت، او از ترکیب حذف شد.

ماتاوسی به دلیل شرکت در مسابقه سالانه ارتش و نیروی دریایی در توئیکنهام، در نیمه نهایی نورثهمپتون در ساراسنز در روز شنبه در دسترس نیست. ماتاوسی یکی از اعضای خدمت در نیروی دریایی سلطنتی است و اگرچه سابقه ای وجود دارد که بازیکنانی در مسابقات باشگاهی شرکت کنند تا در مسابقات جام بابکاک شرکت کنند، تصور می شود که نورثهمپتون از اینکه نتوانست آزادی او را برای چنین بازی مهمی تضمین کند، ناامید است.

در مورد اشتون، اتحادیه فوتبال راگبی اعلام کرده است که نمی تواند یک هیئت انضباطی زودتر از پنجشنبه تشکیل دهد، حتی اگر نه چهارشنبه ها، سه شنبه ها برگزار شود. نتیجه این است که اگر مدافع عنوان قهرمانی روز یکشنبه شکست بخورد، دوران حرفه ای اشتون در اتحادیه راگبی به پایان خواهد رسید. ماه گذشته او اعلام کرد که قصد دارد در پایان فصل بازنشسته شود، کمی قبل از اینکه تبدیل به اولین بازیکن تاریخ شود که به یک قرن تلاش در لیگ برتر می رسد.

اشتون قرار بود چهارشنبه شب در مراسم جوایز پایان فصل راگبی لیگ برتر شرکت کند و باید به خاطر دستاوردهایش مورد تجلیل قرار می گرفت، اما او کناره گیری کرد تا خود را برای رسیدگی انضباطی خود در اختیار بگذارد.

ریچارد ویگلزورث در عوض آنتونی واتسون و هری پاتر را در بال ها با فردی استوارد در دفاع کناری و گای پورتر از روی نیمکت پوشش می دهد. بن یانگز نیز در اسکرام هاف به جک ون پورتلیت ترجیح داده شده است. فروش خوش آمدید تام کری، که هفته گذشته به او استراحت داده شد، زیرا او در ردیف عقب در کنار برادر دوقلوی و همکارش بن قرار می گیرد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

در غیاب ماتاوسی، تام کروز برای نورثهمپتون با فیت دوباره رابی اسمیت و پوشش دادن از روی نیمکت شروع می کند. کورتنی لاوز رکورد یکصد و شصت و پنجمین شروع باشگاه را برای Saints خواهد داشت که با بازگشت به آمادگی جسمانی جیمز رام در بال تقویت شده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …