کلاس های خاکی کامرون نوری با پیروزی آسان اوپن ایتالیا مقابل مولر ادامه می یابد | تنیس

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

در حالی که اکثر بازیکنان برتر اولین قدم های ترسو خود را بر روی خاک رس پس از رسیدن بهار برداشتند، کامرون نوری اکثریت قریب به اتفاق سال را در خاک ساییدن سپری کرده است. تحصیلات او در زمین خاکی در روز جمعه ادامه یافت و با شکست دادن الکساندر مولر از فرانسه با نتایج 6-2 و 6-3 به دور سوم مسابقات آزاد ایتالیا رسید.

تنیس بازان تمایل دارند اهداف فوری خود را در ذهن برنامه ریزی کنند و سطوح و شرایط مورد علاقه خود را در اولویت قرار دهند، اما پس از بازی دیویس کاپ روی خاک رس در کلمبیا در ماه فوریه، نوری تصمیم گرفت در آمریکای جنوبی بماند و در “تاب طلایی” در بوئنوس آیرس شرکت کند. ریو.

نوری بازی طولانی را انجام داد. او امیدوار بود که زمان بیشتری را روی خاک سپری کند و تجربه بیشتری کسب کند، اما مطمئن نبود که چگونه این کار به نتیجه خواهد رسید. او با یک فینال در آرژانتین به پایان رسید قبل از اینکه دومین عنوان بزرگ دوران حرفه ای خود را با شکست دادن کارلوس آلکاراز، فاتح خود در بوئنوس آیرس، در فینال برزیل به دست آورد.

نوری به آبان نیوز گفت: «خطرناک بود. من می‌خواستم زمانی برگردم و در آمریکای جنوبی بازی کنم تا این کار را انجام دهم. می‌خواستم خودم را برای این مسابقات آماده کنم. من بهترین بازی ام را در این تورنمنت ها انجام نداده ام، اما بدیهی است که در آنجا خیلی خوب عمل کردم، فینال شدم و ریو را بردم.

پس از شروع قدرتمند فصل با دو فینال و قهرمانی ATP 500 در ریو، نوری به دیوار برخورد کرد. دو ماه پیش در میامی، او بازی افتتاحیه خود را به سرعت به گرگویر بارره، شماره 65 جهان واگذار کرد. او از آن زمان در زمین خاکی با شکست در دور اول مونت کارلو و در دومین بازی خود در بارسلونا و مادرید، باخت.

نوری حتی پس از باخت بی‌رحمانه‌اش در ست سوم در تای‌بریک مقابل ژانگ ژیژن در مادرید در این ماه، مثبت و خوش‌بین بود و مطمئن بود که به زودی به گوشه ای خواهد رسید. پس از پیروزی بر مولر، این بازیکن 27 ساله برای راهیابی به دور سوم به مصاف مارتون فوکسوویکس می رود که در ست های متوالی الکس دی میناور را شکست داد.

جشن کامرون نوری پس از شکست دادن الکساندر مولر در رم
جشن کامرون نوری پس از شکست دادن الکساندر مولر در رم. عکس: Guglielmo Mangiapane/رویترز

نوری گفت: «می‌خواهم برای رولان گاروس به اوج برسم. همیشه زمان بیشتری طول می کشد تا خوب بازی کنم. من قطعاً پاهایم را روی خاک رس پیدا می کنم.»

به دور از عمل، نوری به دنبال یک معلم اسپانیایی می گردد تا در نهایت این زبان را یاد بگیرد. او توسط اسپانیایی زبانان در حلقه خود احاطه شده است، به ویژه از طریق مربی قدیمی و دوست نزدیکش، فاکوندو لوگونس، آرژانتینی.

من به آمریکای جنوبی رفته ام، در اسپانیا بوده ام و زمان زیادی را با تیمم سپری کرده ام. من باید بهتر از آنچه هستم باشم [at Spanish] اما من واقعاً اصول اولیه را به خوبی نمی دانم. من بسیاری از اصطلاحات تنیس را می دانم اما باید بهتر باشم. من باید تمرین کنم و باید معلم مناسب را پیدا کنم، اما با این زندگی سخت است.”

در همین حال، ایگا سویاتک تورنمنت خود را با بیانیه ای آغاز کرد و با نتیجه 6-0 و 6-0 به فینالیست سابق اوپن فرانسه آناستازیا پاولیوچنکووا ضربه زد. این دومین شیرینی دوتایی است که سویاتک در این زمین بازی می کند و در فینال سال 2021 به کارولینا پلیسکووا می پردازد.

پاولیوچنکووا، که همچنان در تلاش برای بازیابی جایگاه خود در بازی پس از مصدومیت قابل توجه زانو در سال گذشته است، در رده 506 قرار دارد و در سخت ترین قرعه ممکن متحمل بدبختی شد.

سویاتک گفت: “وقتی در این نوع مسابقات بازی می کنم، فقط سعی می کنم تمرکز داشته باشم.” وقتی فکر می‌کنید، واقعاً خیلی سخت است که تمرکز کنید [about the score]. بنابراین سعی می کنم به خاطر بیاورم که چه چیزی این امتیاز خوب را برای من به ارمغان آورده است، چه کاری باید انجام دهم تا به این خوبی بازی کنم. من فقط می خواهم در آن ثابت باشم.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …