پورشه ممکن است پس از DP World Tour که شورشیان گلف LIV را به حالت تعلیق درآورد، حمایت خود را لغو کند | گلف

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

تور جهانی DP در مسیر احتمالی برخورد با یکی از حامیان تورنمنت خود است، پس از تعلیق به شورشیان LIV که باعث شد پل کیسی و مارتین کایمر از مسابقات آزاد اروپا ماه آینده در هامبورگ خارج شوند.

هر دو بازیکن سابق جام رایدر وارد این رویداد شده بودند. کیسی سفیر پورشه، اسپانسر عنوان قهرمانی است، در حالی که قهرمان دوگانه کایمر یکی از برجسته ترین ورزشکاران آلمان است. تردیدهای جدی در مورد اینکه آیا سازنده خودروهای لوکس آلمانی به حمایت خود از این مسابقات که در سال 2015 آغاز شد ادامه خواهد داد وجود دارد.

کیسی و کایمر از جمله 26 گلفبازی بودند که در روز پنجشنبه پس از اینکه در تور جهانی DP که قبلاً تور اروپا بود، آزاد نشدند، با تحریم‌ها، از جمله تعلیق مسابقات و جریمه‌های 12500 تا 100،000 پوندی مواجه شدند. یک هیئت داوری ورزشی در ماه آوریل حکم داد که تور به خوبی از حقوق خود برای صدور چنین مجازات هایی برخوردار است.

انتظار می رود تا حد زیادی جریمه ها پرداخت شود، تا حدی بر این اساس که برخی از گلف بازان درگیر ممکن است بخواهند در آینده به تور جهانی DP بازگردند. با این حال، عنصر تعلیق – و به ویژه زمان بندی آن – دارای پیامدهای گسترده تری است. در بیانیه تور آمده است: “مجموع تعلیق تجمعی که برای هر بازیکن به دلیل نقض در دوره 22 ژوئن 2022 تا 2 آوریل 2023 اعمال می شود حداکثر هشت تورنمنت است که ترکیبی از یک یا دو هفته تعلیق را شامل می شود.” تعلیق های اعمال شده مربوط به رویدادهای تور فصل عادی است [ie excluding major championships] و به طور متوالی از مسابقات آزاد اروپای پورشه از 1 تا 4 ژوئن 2023 اجرا خواهد شد – اولین تورنمنت به ترتیب زمانی در برنامه تور که لیست ورودی آن همچنان باز است.

وقتی این لیست پنجشنبه آینده بسته شود، کیسی و کایمر دیگر برای مسابقات 2 میلیون دلاری در میدان نخواهند بود. کایمر، که در چند وقت اخیر با مصدومیت مچ دست دست و پنجه نرم کرده است، از حامیان مداوم رویدادهای تور در کشورش بوده است. کیسی سال گذشته به دلیل مشکلات تناسب اندام خود در آلمان حضور نداشت اما از سال 2020 سفیر برند پورشه بوده است. این مرد انگلیسی 45 ساله در سال 2019 برنده مسابقات آزاد اروپا شد.

سخنگوی پورشه گفت: “ما در مورد تحریم های فردی تور علیه بازیکنان شنیدیم. اما از آنجایی که اینها فردی هستند، ما تاکنون نمی دانیم که این دقیقاً چه معنایی برای هر بازیکن دارد و با تور و مدیریت در تماس هستیم. سخنگو در رابطه با ارتباط آن با این مسابقات گفت: «بازی اروپایی پورشه یک رویداد بزرگ است. ما در مورد آینده رویداد با مروج و تور در حال مذاکره هستیم.

تور جهانی DP ممکن است نگران نباشد. از طریق اتحاد خود با تور PGA، وجوه جایزه تضمین شده است و مطمئناً طی چندین سال رشد خواهد کرد. با این حال، هر گونه از دست دادن حامیان مالی این باور را تشویق می کند که تور جهانی DP با ورود LIV آسیب مادی دیده است.

هنریک استنسون که پس از امضای قرارداد با LIV از کاپیتانی رایدر کاپ محروم شد، آخرین اروپایی است که از تور قاره خود کناره گیری کرده است. استنسون با پایان دادن به عضویت خود از لی وستوود، یان پولتر، سرجیو گارسیا و ریچارد بلاند پیروی می‌کند و سایرین نیز حتماً همین کار را خواهند کرد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

استنسون گفت: “آنها برای من چاره دیگری باقی نگذاشتند، بنابراین من استعفا دادم.” “خودشه. من واقعاً احساس نمی‌کنم که کاوش عمیق در این موضوع فایده‌ای نداشته باشد. من از کاری که این تور در طول سال ها برای من انجام داده است، قدردان هستم. اما آنها انتخاب کرده اند که چگونه می خواهند به آینده نگاه کنند و ما نیز آشکارا همین کار را انجام داده ایم. متأسفانه، آنها در این مرحله با هم نمی روند.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …