برنده دربی Mage برای Preakness در پیشنهاد Triple Crown تایید شد | Preakness Stakes

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مگه برنده دربی کنتاکی اجرا خواهد شد در 148th Preakness پس از یک تمرین تشویقی در چرچیل داونز، مالک مشترک آن گفت.

Mage حدود یک و نیم مایل را با سرعتی تند به همراه سوارکار ورزشی جی جی دلگادو در یک صبح جمعه ابری اما ملایم در پیست تاخت. رامیرو رسترپو، یکی از مالکان و نماینده خونین گفت که کلت شاه بلوط پس از آخرین جلسه تمرینی خود از زمان پیروزی در دربی 149، با سطوح انرژی خوب “شکوفایی” کرد و راه را برای ورود اسب به دومین جواهر تاج سه گانه در پیملیکو در بالتیمور هموار کرد.

رسترپو با یکی از مالکان چیس چمبرلین، بنیانگذار و مدیر مسابقه شریک CMNWLTH گفت: “او یک هفته تمرینی عالی را پشت سر گذاشت.” ” (مربی) گوستاوو دلگادو (جونیور) بسیار خوشحال بود و در ماه از چگونگی بازگشت او بسیار خوشحال بود. او تمام علائم مثبت را نشان داده است. بنابراین، به بالتیمور و کیک‌های خرچنگ می‌رسیم.

Mage پس از وارد شدن به رقابت و ورود به مسابقه، در دربی با شانس 15-1 بر دو فیل پیروز شد. پسر Good Magic و Puca در دربی 2008 و برنده Preakness بیگ براون پس از کسب مقام دوم و چهارم در دربی فلوریدا و فواره جوانان به ترتیب برنده شد. او به عنوان یک بچه دو ساله دویده نشد اما اولین بازی خود را در گلف استریم با تقریباً چهار امتداد برنده شد.

Mage در Preakness یک و سه شانزدهم مایل در 20 مه می دود، تنها دو هفته پس از طی کردن یک و ربع مایل در دربی در 2:01.57. رسترپو گفت که اسب تمام کارهایی را که قبل از دربی انجام داده است، انجام داده است و بهبودی او پس از طولانی ترین سفرش تحت نظارت است.

او صبح روز شنبه دوباره تمرین خواهد کرد و سپس با یک تمرین دیگر در روز دوشنبه به بالتیمور هدایت خواهد شد. خاویر کاستلانو، جوکی تالار مشاهیر، که اولین دربی خود را در 16 تلاش پیروز شد، دوباره قهرمان خواهد شد.

رسترپو افزود: “ما فقط آن وضعیت را با تمام عشقی که او در پیست مسابقه به ما نشان داد، زیر نظر داشتیم.” ما در تلاشیم تا این را به او بدهیم و به او زمان بدهیم تا به ما نشان دهد چه خبر است و هر کاری که قبل از دربی انجام داده است.

“این تا آخر راه ادامه داشته است، بنابراین این نوع سازگاری مستلزم ضربه زدن به Preakness است.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …