پشیمان نیستم: فران کلی می گوید که متوجه می شود ABC نتوانست برنامه گفتگوی خود را برای فصل دوم تمدید کند | شرکت پخش استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

فران کلی مجری سرشناس ABC می گوید علیرغم اینکه برنامه گفتگوی جمعه شبش Frankly برای فصل دوم سفارش داده نشده است، پشیمان نیست.

کلی به آبان نیوز استرالیا گفت که سپاسگزار است که پخش کننده ملی به او این فرصت را داد تا چیز متفاوتی را امتحان کند و او فهمید که منافع رقابتی برای شعبده بازی وجود دارد.

کلی گفت: “من به صادقانه بسیار افتخار می کنم.”

من از این فرصت سپاسگزارم و درک می‌کنم که ABC منافع زیادی در رقابت دارد که در مرحله اول انتقال از پخش به دیجیتال پیش می‌رویم.

این روزنامه‌نگار کهنه‌کار که پس از ۱۷ سال رادیو ملی صبحانه را در دسامبر ۲۰۲۱ ترک کرد، پس از انتشار اخباری مبنی بر عدم بازگشت فرانکلی در اوایل هفته، با آبان نیوز استرالیا صحبت کرد.

کلی گفت که این برنامه موضوعات متعدد و متنوعی را با مهمانان پوشش می دهد، از جمله تصویر بدن، شرمساری چربی، زورگویی سایبری، تغییرات آب و هوایی، صدا، واگرایی عصبی، نژادپرستی، مسائل LGBTQ، شجاعت و انعطاف پذیری – و “خنده های زیادی در این کار انجام می دهند”.

کلی گفت: «من و تیم نمایشی سرگرم‌کننده، گرم و هوشمندانه ارائه دادیم که یک فرمت فرسوده را به مکانی شگفت‌انگیز در جمعه‌شب‌ها با ترکیبی متنوع تبدیل کرد.

ما مخاطبان پخشی ایجاد کردیم که در طول فصل باقی ماندند و تعامل ما در رسانه های اجتماعی بسیار قوی بود.

کمدین های شان میکالف، ماگدا سوبانسکی، آدام گودز و ویل اندرسون، ریچارد هریس، متخصص بیهوشی و نجات غار تایلندی، و ناتالی ایمبروگلیا، کالین هی و ویکا و لیندا بول، نوازندگانی از جمله مهمانان این مراسم بودند.

کلی امیدوار بود که امسال با فصل دوم بازگردد، به خصوص که تعداد سریال در هشت برنامه ساخته شده است.

او سال گذشته در مصاحبه‌ای گفت: «از هفته دوم، اساساً هر هفته افزایش یافته‌اند، و رسانه‌های اجتماعی در حال تباهی هستند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

من چیزی جز بازخورد مثبت دریافت نمی کنم. اما این چیزها یک فرآیند است. دارم یاد می‌گیرم که این چیزها در فصل‌ها سفارش داده می‌شوند.»

در روز جمعه، کلی، که اولین شغل خود را در ABC به عنوان گزارشگر در برنامه Triple J’s Drum در سال 1988 بدست آورد، درباره تصمیم ABC نظری فلسفی داشت و بسیاری از مردم از نمایش لذت بردند.

او گفت: “من عشق زیادی برای برنامه دریافت کردم، مردم از ترکیب مهمانان لذت می برند.”

فرانکلی توسط مدیر اسبق سرگرمی ABC، مایکل کارینگتون، که جولای گذشته از پخش کننده جدا شد، سفارش داده شد. این هفته ABC یک تغییر ساختار عمده با بخش سرگرمی را اعلام کرد که توسط یک افسر ارشد محتوا، کریس الیور-تیلور اداره می شود. الیور-تیلور باید به انتقاداتی بپردازد که ABC به مخاطبان جوان‌تر پاسخ نمی‌دهد و نمایش‌های پنل آن متنوع نیستند.

در سال 2018 شبکه ABC متهم به رها کردن مخاطبان جوانتر شد که یک سال پس از پخش برنامه کمدی روزانه Tonightly با تام بالارد، آن را به عنوان نمایش شاخص برای یک کانال کمدی جدید کنار گذاشت.

ABC دلیلی ارائه نکرد اما گفت که “زمان برای یک رویکرد جدید فرا رسیده است” و این نگرانی داخلی را برانگیخت که دیگر متعهد به پرورش استعدادهای جدید و تولید مطالب چالش برانگیز نیست.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …