خلبانان یونایتد به پیکت اتحادیه های هواپیمایی برای دستمزد بالاتر فشار می آورند

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دالاس — درست قبل از فصلی که می تواند رکوردشکنی در فصل سفر تابستانی باشد، خلبانان یکی از بزرگترین خطوط هوایی کشور در حال آماده شدن برای راهپیمایی در صف های پیک در فرودگاه های اصلی در روز جمعه هستند زیرا آنها برای دستمزد بالاتر تلاش می کنند.

خلبانان یونایتد ایرلاینز بیش از چهار سال است که بدون افزایش حقوق کار می کنند در حالی که در حال مذاکره با مدیریت خطوط هوایی بر سر یک قرارداد جدید هستند.

اعتراضات ساحلی به ساحل پس از رای قاطع خلبانان خطوط هوایی امریکن ایرلاینز و ساوت وست ایرلاینز برای صدور مجوز اعتصاب صورت می گیرد. خلبانان یونایتد می توانند نفر بعدی باشند که رای می دهند.

خلبانان هر سه شرکت هواپیمایی به دنبال تطبیق یا شکست قراردادی هستند که خطوط هوایی دلتا با خلبانان خود در اوایل سال جاری به دست آورد، که نرخ دستمزد را 34 درصد طی چهار سال افزایش داد.

یونایتد پیشنهاد داده است که با افزایش دلتا مطابقت داشته باشد، اما این ممکن است برای یک معامله کافی نباشد.

گارث تامپسون، رئیس بخش متحد انجمن خلبانان خطوط هوایی گفت: «ما هنوز راه درازی برای حل برخی از مسائل روی میز داریم.

تامپسون گفت که بحث در مورد دستمزدها در حالی که دو طرف در مورد زمان‌بندی مذاکره می‌کنند، از جمله تمایل اتحادیه برای محدود کردن توانایی یونایتد برای وادار کردن خلبانان به کار در روزهای تعطیلشان، متوقف شده است.

جاشوا فرید، سخنگوی یونایتد گفت: “ما به همکاری با انجمن خلبانان خطوط هوایی در مورد قرارداد پیشرو در صنعت که برای خلبانان در کلاس جهانی خود روی میز گذاشته ایم، ادامه می دهیم.”

حتی اگر اتحادیه ها و شرکت ها نتوانند به سرعت به توافق برسند، اعتصابات در چند ماه آینده – زمانی که میلیون ها آمریکایی امیدوارند در تعطیلات تابستانی پرواز کنند – بعید است. طبق قوانین ایالات متحده، کارگران خطوط هوایی و راه آهن نمی توانند به طور قانونی اعتصاب کنند و شرکت ها نمی توانند آنها را قفل کنند، تا زمانی که میانجیگران فدرال تشخیص دهند که مذاکرات بیشتر بیهوده است.

هیئت ملی میانجی گری به ندرت بن بست را برای چانه زنی اعلام می کند، و حتی اگر اعلام کند، یک دوره “سرد شدن” بدون اعتصاب وجود دارد که در طی آن کاخ سفید و کنگره می توانند مانع خروج از مجلس شوند. این کاری است که رئیس جمهور بیل کلینتون دقایقی پس از شروع اعتصاب خلبانان علیه آمریکایی ها در سال 1997 انجام داد و رئیس جمهور جو بایدن با کارگران راه آهن باری در دسامبر انجام داد.

با این حال، اتحادیه‌ها بر این باورند که آرای اعتصاب به آن‌ها اهرمی در طول چانه‌زنی می‌دهد و آن‌ها رایج‌تر شده‌اند. کمبود خلبان نیز این اتحادیه ها را در موقعیت بسیار قوی چانه زنی قرار می دهد.

یونایتد تقریباً 14000 خلبان دارد و اتحادیه انتظار دارد حداقل 2000 خلبان روز جمعه در 10 فرودگاه از نیوآرک، نیوجرسی، تا لس آنجلس به راه بیفتند. اتحادیه همچنین بروشورهایی را توزیع می کند که تمایل خلبانان برای تعادل بهتر بین کار و زندگی را در برنامه ریزی خود نشان می دهد، اما هیچ اشاره ای به دستمزد نمی کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …