ارتباط آرسنال با پلیس بر سر پیام های یهودی ستیزانه در گروه هواداران ارتش آشبرتون | انبار مهمات

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

آرسنال در حال ارتباط با پلیس بر سر پست های یهودی ستیزانه است که در گروه واتس اپ ارتش آشبرتون، یک سازمان هواداران برجسته که باشگاه به آن کمک می کند، ارسال می شود.

پیام هایی که در آن تاریخ قابل مشاهده است در سال 2019 ارسال شده و عمدتاً بر هولوکاست متمرکز شده اند، اگرچه این پیام ها همچنین تئوری های توطئه اسرائیل-فلسطین را در بر می گیرند. تمرین یهودی مربوط به ختنه و شهرت تاتنهام به عنوان یک باشگاه یهودی. احساسات در کلمات، آهنگ ها، میم ها و کارتون ها منتقل می شوند.

آبان نیوز ده ها پیام دلخراش را دیده است که برخی از آنها همه یهودیان را هدف قرار می دهند و برخی دیگر به یکی از حامیان یهودی که بخشی از این گروه بود اما از آن زمان رفته است. در هیچ یک از این اسکرین شات ها، مدیری پست های توهین آمیز را حذف نکرد، با عاملان تظاهرات کرد یا مسئولین را از گروه حذف نکرد.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

قابل درک است آرسنال در زمان ارسال پیام‌ها از پیام‌ها مطلع شد، اما پس از درخواست از هدف اصلی خود در مورد افکار او و تشویق به شکایت رسمی، آنها تصمیم گرفتند با انجام هیچ اقدام دیگری به خواسته‌های او احترام بگذارند. در عوض، آنها به نمایندگان این گروه در مورد رفتار آینده آن هشدار دادند.

آرسنال به آبان نیوز گفت: «ما از پیام‌های تاریخی در یک گروه خصوصی واتس‌اپ آگاه هستیم و زبان توهین آمیز و تبعیض آمیز استفاده شده را به شدت محکوم می‌کنیم. ما در حال ارتباط با پلیس در این مورد هستیم.

اقدامات مستمر ما نشان می دهد که رفتار توهین آمیز و تبعیض آمیز در آرسنال قابل تحمل نخواهد بود. ما اخیرا اعلام کرد که از شروع فصل 2021-2021، 31 عضو و دارنده بلیت فصلی به دلیل رفتارهای توهین آمیز و تبعیض آمیز محروم شده اند. محرومیت ها نتیجه رفتار آنلاین (18) و در ورزشگاه (13) است. پنج مورد از 31 تحریم برای یهودی ستیزی است.

پلیس متروپولیتن گفت: «ما از پیام‌های یهودستیزی آگاه هستیم و می‌توانیم تأیید کنیم که تحقیقات در حال انجام است. هیچگونه دستگیری انجام نشده است. ما هیچ گونه جنایت ناشی از نفرت را تحمل نمی کنیم و تمام تلاش خود را برای شناسایی مجرمان و محاکمه آنها انجام خواهیم داد.»

پرچم ارتش اشبرتون در استادیوم امارات ماه گذشته
پرچم ارتش اشبرتون در استادیوم امارات ماه گذشته. کمک باشگاه برای ذخیره بنرها بین مسابقات. عکس: دیوید پرایس / آرسنال اف سی / گتی ایماژ

ارتش اشبرتون – به نام محلی که استادیوم امارات در آن ساخته شده است تعداد آنها حدود 200 نفر است و اعضای بالقوه باید نشان دهند که مایلند نه تنها بخشی از یک گروه حامی بلکه یک گروه اجتماعی باشند. کسانی که مایل به پیوستن هستند باید شخصیت خود را با کار بر روی پرچم ها، بنرها و آهنگ ها، شرکت در جلسات، پیاده روی دسته جمعی از میخانه تا زمین و شرکت در فعالیت های خیریه، مانند کمک به بانک های مواد غذایی، ثابت کنند.

اگرچه از باشگاه مستقل باقی می ماند، اما ارتش آشبرتون در طول یک سال گذشته و پس از اینکه میکل آرتتا به مسئولان دستور داد تا آنچه را که می توانند برای بهبود فضای ورزشگاه امارات انجام دهند، پیوندهای محکمی با آنها ایجاد کرده است. برای تقویت این ارتباط، این گروه تضمین داد که خشونت، نژادپرستی و جنایت مرتبط با فرهنگ اولتراها در قاره اروپا وجود ندارد.

در نتیجه، باشگاه موافقت کرد که قبل از فروش بلیت‌ها برای هر بازی خانگی، یک بخش از 100 صندلی پایین‌تر پشت هدف ساعت پایانی برای اعضای گروه که واجد شرایط درخواست هستند، رزرو شود. ارتش اشبرتون امیدوار است که در نهایت، کل بلوک را در اختیار بگیرد. باشگاه حمایت مالی کرده است برای دو تا از بنرهای آن – تا حدی برای اطمینان از اینکه آنها با مواد پایدار ساخته شده اند – و کمک به ذخیره سازی بین مسابقات.

روابط در هفته های اخیر کمی تیره شده است، تا حدی به این دلیل که آرسنال اقداماتی را اعلام کرده است که به این معنی است که هر بلیط باید به یک عضو خاص رفته و مورد استفاده قرار گیرد. این یکی از دلایلی بود که این گروه بخشی از بازی هفته گذشته مقابل چلسی را برای اعتراض به میدان مسابقه تحریم کرد.

این تغییر یک تغییر جهانی است و مختص ارتش اشبرتون نیست. با این حال، تخصیص دقیق بلیط به عنوان ابزاری برای ریشه کن کردن یهودستیزی، تبلیغات و سایر رفتارهای ضد اجتماعی، نه تنها در امارات، بلکه در بازی های خارج از خانه تلقی می شود.

نمایی از خارج از ورزشگاه امارات آرسنال در ماه گذشته
میکل آرتتا به دنبال بهبود فضای ورزشگاه امارات است عکس: تام جنکینز/آبزرور

آرسنال در مورد کار برابری، تنوع و شمول خود گفت: “برنامه های شمول ما که برای جامعه محلی ما طراحی شده است، با هدف حمایت از آموزش در مورد موضوعات سوء استفاده و تبعیض، در حالی که پلتفرم های جهانی ما همچنان به ارائه صدا و تمرکز بر مسائل برابری ادامه خواهند داد. تنوع و شمول. ما همچنین در کنار گروه‌های حامیان خود، از جمله گروه جدید یهودیان گونرز و جامعه یهودی، به مبارزات انتخاباتی خود برای جشن گرفتن و حمایت از خانواده متنوع خود با هدف اطمینان از اینکه همه در آرسنال احساس استقبال می‌کنند، ادامه خواهیم داد.»

ارتش آشبرتون گفت: «ما قویاً هر نوع نژادپرستی و صحبت های یهودی ستیزانه را محکوم می کنیم، زیرا گروهی با مذاهب و نژادهای متعدد و دارای اعضای یهودی هستیم. ما به آموزش اعضا و همکاری با باشگاه در طول تحقیقات ادامه خواهیم داد.”

گروه یهودی گونرز در حال گفتگو با آرسنال و جان مان، مشاور یهودی ستیزی دولت است، در مورد اینکه چه کاری می توان برای بهبود بیشتر امور انجام داد.

به آبان نیوز گفت: «پیام‌های واتس‌اپ کاملا غیرقابل قبول هستند و ما می‌دانیم که این موضوع چیزی است که پلیس و آرسنال در حال بررسی آن هستند. در این بیانیه آمده است که باشگاه “بسیار حامی” بوده است و آنها برای “جشن گرفتن جامعه یهودی” و حمایت از “نبرد علیه یهودی ستیزی، سوء استفاده و تبعیض” با یکدیگر همکاری خواهند کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …