شبانه محمود درباره امیدهای انتخاباتی حزب کارگر | کار یدی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

افیا تمام آن‌چه که برخی کارشناسان تلاش کرده‌اند تا انتخابات محلی حزب کارگر را میان‌دوره معرفی کنند، شبانه محمود هیچ کدام از آن‌ها را ندارد. در پاسخ به این سوال که او چگونه چنین نتایجی را برای سال 2023 که دو سال قبل هماهنگ کننده کمپین های ملی شد، مشاهده می کرد، پاسخ قاطعانه است.

نماینده مجلس لیدیوود بیرمنگام بدون تردید می گوید: «من دستت را گاز می گرفتم. “من یک جورهایی انجام می دادم، “خواهش می کنم خدا، انشاءالله، بگذار این درست باشد.”

من هرگز شک نکردم که بتوانیم پیشرفت کنیم. وقتی شغلی که احساس می کردم به من پیشنهاد شد، می توانم تغییری ایجاد کنم. اما از جایی که در سال 2019 بودیم، اگر به من می‌گفتید، الان اینجا بودیم، در سال 2023، فکر می‌کردم شما دیوانه هستید.»

نقشی که محمود از آنجلا راینر در می 2021 بر عهده گرفت، قابل مشاهده ترین نقش نیست، اما به ویژه برای حزبی که به اذعان او، محافظه کاران بوریس جانسون در سال 2019 «کاملاً از آن بازی کردند» حیاتی است.

محمود با همکاری نزدیک با مورگان مک سوینی، مدیر کمپین حزب کارگر، به نظارت بر تغییر به سمت داده‌ها و مؤثرترین استفاده از منابع کمک کرده است، برخلاف رویکردی که در سال 2019 گاهی اوقات هرج‌ومرج و تمرکز نداشت.

محمود می‌گوید که کسب بیش از 500 کرسی و 71 شورا در هفته گذشته، تأیید مستقیم این رویکرد جدید بود، به ویژه اینکه تیم او چندین استراتژی برنامه‌ریزی شده برای انتخابات عمومی را آزمایش کرد.

ما هشت مقام محلی داشتیم که بر اساس داده‌های خودمان خیلی نزدیک به تماس بودند و منابع و فعالان را در آخرین مرحله کمپین تغییر دادیم. و از آن‌ها، 6 نفر را بردیم، یکی را بدون کنترل کلی کنار زدیم و با دارلینگتون، یک کرسی کمتر از اکثریت داشتیم.

من می توانم به آن نگاه کنم و بگویم، ما آن نتایج را بر اساس تیم عملیات داده در HQ ارائه کردیم.

محمود با همه چیزهایی که او استدلال می‌کند که نتیجه حزب کارگر را در مسیر کسب اکثریت عوام قرار می‌دهد، با خوشحالی اعتراف می‌کند که وقتی استارمر در ابتدا مقدمات یک انتخابات زودهنگام احتمالی را بررسی کرد، پاسخ کاملاً اطمینان‌بخش نبود.

او می‌گوید: «وقتی او برای اولین بار این سؤال را پرسید – این چند ماه پیش بود – من کمی اینطور فکر می‌کردم که «این فقط یک صفحه گسترده اکسل است که چند عنوان روی آن دارد». من قبلاً آن را به‌عنوان «شکستن شیشه در مواقع اضطراری» توصیف می‌کردم: نامرتب، اما کار را انجام می‌داد. اما من بسیار خوشحالم که بگویم همه چیز را در جای خود آماده کرده ایم.»

به عنوان بخشی از فشار قبل از انتخابات، تیم محمود همچنین حداقل آستانه های نمایندگان کارگری را برای تبلیغاتی که انجام می دهند تعیین می کند، که سپس یادداشت و تجزیه و تحلیل می شود.

او می‌گوید: «من دقیقاً می‌دانم چه کسانی به هدف خود نرسیده‌اند، بگذارید اینطور بگوییم. “آنها در مورد آن خواهند شنید. من همچنین دقیقاً می‌دانم چه کسی این کار را انجام داده و چه کسی از آن فراتر رفته است، و آنها نیز در مورد آن خواهند شنید.»

شاید حیاتی ترین وظیفه محمود پیش از انتخابات این باشد که به معرفی استارمر به عنوان نخست وزیر احتمالی برای مردم رای دهنده ای کمک کند که نه تنها به رهبر حزب کارگر بلکه به طور گسترده تر به سیاست بی علاقه به نظر می رسند.

او می‌گوید: «این یک سؤال کمی گسترده‌تر در مورد سیاست است و نه مشکل، و این مانعی است که همه ما باید از آن عبور کنیم». اما اگر بتوانیم در مورد آن چیزی بشنویم، همه چیز در مورد سابقه کیر و وضعیت طبیعی او به عنوان یک مشکل حل می شود. و من فکر می کنم که این یک دارایی کلیدی برای ما است زیرا دقیقاً همان چیزی است که کشور به آن نیاز دارد.

محمود می گوید: «مثل اینکه امید مردم از بین رفته است. «تقریباً شبیه استراتژی محافظه‌کاران به نظر می‌رسد، به این معنا که هیچ‌کس نمی‌تواند در مورد هیچ کاری انجام دهد، که همه چیز مربوط به عوامل خارجی است.»

او به‌طور قابل‌توجهی از شکایت‌هایی مبنی بر اینکه استارمر هنوز به طور کامل از ارائه آرمان‌های گسترده‌تر به ترسیم خط‌مشی‌های خاص حرکت نکرده است، رد می‌کند و می‌گوید این حزب هفته گذشته «پیشنهادهای خرده‌فروشی بسیار خوبی» در مورد جرم و جنایت و NHS داشت.

به همان اندازه، او استدلال می‌کند که حزب کارگر باید تأکید کند که برخی از مسائل ساختاری هستند و نمی‌توان فوراً آنها را برطرف کرد: «من فکر می‌کنم که این موضوع کمی بیشتر به ما گوش می‌دهد، زیرا اولاً این یک حقیقت است، و همچنین مردم از تصدیق آن قدردانی می‌کنند.»

همه اینها در بحبوحه یک چشم انداز انتخاباتی اتفاق می افتد که از زمانی که محمود در سال 2010 نماینده مجلس شد، به شدت تغییر کرده است. زمانی که او می گوید “احساس می کند 100 سال پیش بود”.

یکی از بخش‌های این موضوع، فروپاشی بخش‌های رای‌گیری قبیله‌ای است، چیزی که محمود می‌گوید او آرامشی تقریباً متناقض از آن می‌گیرد: «به نوعی خنده‌دار که به من امید زیادی به آینده‌مان می‌دهد. من فکر نمی‌کنم که باید با همان نوع قطبی‌سازی که در ایالات متحده و جاهای دیگر می‌بینیم، تداخل داشته باشد.

ما قطعاً یک مرحله بسیار پر استرس و تفرقه‌انگیز را پشت سر گذاشته‌ایم، اما اگر بتوانیم از این حس که مردم امیدشان را از دست داده‌اند، عبور کنیم، رای‌دهندگان زیادی برای هر دو حزب سیاسی بازی می‌کنند. من فکر می کنم در واقع برای دموکراسی ما بهتر است.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …