از برخورد با ماسک تا اصلاح توییتر آبی: در سینی مدیر عامل بعدی چه چیزی وجود دارد؟ | توییتر

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

ایلان ماسک آن را کاری «دردناک» توصیف کرده است که هر کسی اگر آن را «احمق» بپذیرد. اما مدیر اجرایی فعلی توییتر می گوید که او فردی را پیدا کرده است که بتواند جای او را بگیرد.

ماسک روز پنجشنبه اعلام کرد که زمان او به عنوان مدیرعامل توییتر تقریباً به پایان رسیده است و او جایگزینی را انتخاب کرده است که حدود شش هفته دیگر شروع به کار خواهد کرد. به گزارش وال استریت ژورنال، او در حال مذاکره با لیندا یاکارینو، رئیس تبلیغات جهانی NBCUniversal برای جانشینی او است.

ماسک در مصاحبه ای با Yaccarino در کنفرانسی در ماه گذشته گفت که مردم باید توییت های او را با “دانه نمک” دریافت کنند – بنابراین ارزش دارد که منتظر تایید رسمی اخبار از هر طرف باشیم. اگر یک مدیر اجرایی جدید واقعا قریب الوقوع است، در اینجا مهمترین موارد موجود در سینی آنها آمده است:

ایجاد رابطه کاری با ماسک

مشک از بین نمی رود. او مالک توییتر است و مقدار قابل توجهی پول و همچنین سرمایه شهرت را در کسب و کاری که اکتبر گذشته به قیمت 44 میلیارد دلار خریداری کرده است، اختصاص داده است. او همچنین روز پنجشنبه تایید کرد که رئیس اجرایی توییتر خواهد شد و مسئولیت تعدادی از حوزه‌ها از جمله زیرساخت فناوری اطلاعات این پلتفرم را بر عهده خواهد گرفت. سرمایه‌گذاران در تسلا، جایی که ماسک مدیر اجرایی آن باقی می‌ماند، از او می‌خواهند که زمان بیشتری را در تجارت خودروهای الکتریکی بگذراند، اما او روشن کرده است که توییتر همچنان توجه او را به خود جلب خواهد کرد.

یاکارینو توسط WSJ به عنوان یک مذاکره کننده “سرسخت” و همچنین “چکش مخملی” توصیف شده است. اگر او منصوب شود، ایجاد رابطه کاری با ماسک مهارت های مدیریتی آن افراد را آزمایش خواهد کرد.

جذب مجدد تبلیغ کنندگان

توییتر به مدیر اجرایی نیاز دارد که بتواند به تبلیغ کنندگان احترام بگذارد، بنابراین ظهور یک نامزد با سابقه در این زمینه منطقی است. تبلیغات بیش از 90 درصد از درآمد 5.1 میلیارد دلاری توییتر در سال 2021 را به خود اختصاص داده است و سهم آن در نتیجه به دنبال تصاحب ماسک به شدت کاهش یافته است.

ماسک در ماه مارس گفت که انتظار دارد گردش مالی توییتر به کمتر از 3 میلیارد دلار در سال جاری کاهش یابد که منعکس کننده آسیب وارد شده به روابط آن با جامعه تبلیغاتی پس از تصاحب است. نگرانی هایی در مورد محتوای نامناسب در پلتفرم، از دست دادن پرسنل کلیدی و راه اندازی مجدد ناموفق محصول پریمیوم آبی توییتر وجود داشته است که منجر به جعل جعل نام های تجاری معروف و شخصیت های عمومی شد.

افزایش تعداد مشترکین

ماسک به وضوح گفته است که درآمدهای اشتراک کلیدی برای آینده مالی توییتر است. توییتر آبی که مجدداً راه‌اندازی شده است، یک حساب تأیید شده ارائه می‌دهد – که دید پست‌های شما را در مکالمات و جستجو افزایش می‌دهد – به‌علاوه امتیازات دیگر مانند تبلیغات کمتر، ماهانه ۸ دلار در وب، یا ۱۱ دلار در iOS یا Android در ایالات متحده (همچنین در دسترس است) در انگلستان و استرالیا).

طبق یک تخمین، تا کنون، با حدود 600000 مشترک، از میان پایگاه کاربر بیش از 250 میلیون نفر، تا کنون، جذب کم به نظر می رسد. این درآمد ماهانه حدود 5 میلیون دلار در ماه را نشان می دهد – به اندازه ای نیست که بتواند رکود تبلیغاتی توییتر را جبران کند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

آماده شدن برای “X، برنامه همه چیز”

راه اندازی مجدد Blue بخشی از چشم انداز بسیار بزرگ تری است که ماسک تبلیغ می کند: اندکی قبل از خرید توییتر، ماسک توییت کرد که این پلتفرم «تسریع کننده ای برای ایجاد X، برنامه همه چیز» خواهد بود. طبق گزارش‌ها، در ماه ژوئن، ماسک به کارکنان توییتر گفت که از تحسین‌کنندگان WeChat است، برنامه چینی که به کاربران اجازه می‌دهد چندین عملکرد از پیام‌رسانی گرفته تا سفارش تاکسی و پرداخت قبوض را انجام دهند. شما اساساً در وی چت در چین زندگی می کنید. اگر بتوانیم آن را با توییتر بازسازی کنیم، موفقیت بزرگی خواهیم داشت. اما رسیدن به این هدف در بازارهای بسیار رقابتی مانند ایالات متحده، جایی که “همه برنامه ها” موفق نشده اند، یک درخواست بزرگ است.

کنترل کننده ها

توییتر در چندین جبهه نظارتی تحت فشار است. بازوی اجرایی اتحادیه اروپا، کمیسیون اروپا، به ماسک هشدار داده است که توییتر در خطر عدم پیروی از قانون خدمات دیجیتال این اتحادیه که پلتفرم های رسانه های اجتماعی را تنظیم می کند، قرار دارد. همچنین باید به لایحه آتی ایمنی آنلاین بریتانیا پایبند باشد که شرکت های فناوری را ملزم می کند از کاربران در برابر محتوای مضر محافظت کنند.

کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده همچنین در حال بررسی این شرکت در میان نگرانی‌هایی است که توانایی توییتر برای محافظت از کاربران و پیروی از قرارداد 2022 با FTC برای حفظ استانداردهای بالای امنیت داده‌ها، ممکن است تحت تأثیر تعدیل‌ها و کاهش هزینه‌ها قرار گرفته باشد. اگر قرار است مدیر اجرایی جدید FTC را متقاعد کند که توییتر در زمینه امنیت داده‌ها کوتاه نمی‌آید، آن شخص باید از ماسک اطمینان بگیرد، که روز پنجشنبه اعلام کرد که او همچنین مدیر ارشد فناوری توییتر خواهد بود.

مدیریت هزینه ها و بدهی ها

ساختار مالی پیشنهاد ماسک برای تصاحب توییتر شامل 13 میلیارد دلار بدهی در ترازنامه شرکت بود. این مقدار زیادی برای یک شرکت زیان ده است. ماسک در روزهای اولیه مالکیتش هشدار داد که توییتر در خطر سقوط است، اگرچه در ماه دسامبر گفت که این شرکت “دیگر در مسیر ورشکستگی قرار ندارد”. به گفته ماسک، هزینه‌های سالانه از 4.5 میلیارد دلار به 1.5 میلیارد دلار کاهش یافته است، اما برای پایدار کردن توییتر در بلندمدت – و پرداخت بدهی‌های 300 میلیون دلاری در هر سه ماه – کسب‌وکار باید به طور مداوم سودآور باشد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …