چلسی یک شرکت حقوقی را برای بررسی پاسخ مدیران باشگاه به نماینده زن استخدام کرد | چلسی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

چلسی یک شرکت حقوقی خارجی را وارد کرد تا بررسی کند که آیا رئیس تجارت آنها، تام گلیک، وقتی به یک نماینده زن گفت که شکایت هایش از او در مورد رفتار یک مدیر باشگاه به او علاقه ای ندارد و به شغلش مربوط نیست، درست عمل کرد یا خیر.

باشگاه به دنبال کمک خارجی برای کاتالینا کیم بود و سال گذشته به گلیک هشدار داد که پیام‌های تاریخی با ماهیت جنسی از دامیان ویلوبی به او ارسال شده بود که دوره کوتاهش به عنوان مدیر بازرگانی چلسی در سپتامبر گذشته با اخراج او به دلیل این موضوع به پایان رسید.

این اپیزود توسط سلسله مراتب جدی گرفته شد و باشگاه حمایت حفاظتی از کیم را ارائه کرد. مشخص است که شرکت حقوقی اوایل سال جاری با گلیک و کیم صحبت کرده است. این شرکت گزارشی از یافته های خود را به چلسی و خلاصه ای از گزارش را برای کیم ارسال کرده است. چلسی از اظهار نظر در مورد محتوای آن خودداری کرد. گلیک که چند روز قبل از اخراج مدیر اجرایی ویلوبی را استخدام کرده بود، در سمت خود باقی می ماند.

در یک تحول غیرمرتبط، کریس ژوراسک، مدیر اجرایی کلرلیک، انتظار می‌رود مدیر اجرایی جدید چلسی شود. ژوراسک که بالاتر از گلیک خواهد بود، قرار است مسئولیت بخش تجاری باشگاه را بر عهده بگیرد.

گلیک، که چند روز قبل از اخراج مدیر اجرایی، ویلوبی را استخدام کرده بود، ژوئیه گذشته اولین انتصاب مالکیت تاد بوهلی-کلیرلیک کپیتال شد. این آمریکایی پس از اینکه در ابتدا به دنبال کم اهمیت جلوه دادن شکایات کیم از ویلوبی بود، با سوالاتی مواجه شد. گلیک در ابتدا گفت که در طی تماس تلفنی با کیم این موضوع را کنار گذاشته است.

هنگامی که آبان نیوز در سپتامبر گذشته با آبان نیوز تماس گرفت، وکلای گلیک گفتند که متأسفانه او اسکرین شات ها را قبل از تماس تلفنی آنها به درستی بررسی نکرده است. او در این تماس به کیم گفت که او به تازگی به “سرفصل ها” نگاه کرده است. قبل از پایان مکالمه آنها و پس از تحت فشار قرار گرفتن کیم، او متعهد شد که مسائل مطرح شده را بررسی کند. Willoughby در 20 سپتامبر، دو روز پس از تماس اخراج شد.

کیم در حال مذاکره با چلسی و گلیک از طرف سرمایه‌گذاران خارج از کشور بود که به دنبال سرمایه‌گذاری به آکادمی، تیم مردان، تیم زنان و بنیاد چلسی بودند، اما پس از اطلاع در ۲۹ اوت مبنی بر اینکه Willoughby قرار است به باشگاه بپیوندد، دچار تردید شد. نقش. گلیک که با ویلوبی در منچستر سیتی کار می کرد، در 1 سپتامبر یک جلسه بین این سه نفر در استمفورد بریج ترتیب داد.

پس از این ملاقات، کیم به گلیک گفت که از کار کردن با ویلوبی احساس “ناراحتی” می کند و در 3 سپتامبر هشت اسکرین شات را برای او ارسال کرد که پیام هایی را نشان می داد که ویلوبی برای او ارسال کرده بود. دو روز بعد ویلوبی نقش خود را در چلسی آغاز کرد، جایی که قبلاً به عنوان رئیس اسپانسر کار می کرد.

پس از تعقیب گلیک برای پاسخ، کیم در 18 سپتامبر با او تماس گرفت. گلیک در ابتدا گفت: «من برخی از عناوین مطالبی را که شما فرستادید دیدم و آن را کنار گذاشتم. بنابراین این چیزی نیست که من به آن علاقه خاصی داشته باشم.»

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

تحت فشار کیم، گلیک گفت: «به نظر من چیزی است که از نظر اداره تجارت برای من جالب یا مرتبط نیست. اما دیدگاه شما چیست؟ به من بگو چه چیزی را از دست داده ام.»

پیام هایی که کیم با گلیک به اشتراک گذاشته بود نشان می داد که ویلوبی موضوع رابطه جنسی را مطرح کرده و از او پرسیده است که آیا او برهنه است یا خیر. ویلوبی پیشنهاد کرد که اگر فران سوریانو، مدیر اجرایی ارشد منچسترسیتی مایل به “شیطان” باشد، ملاقاتی را ترتیب خواهد داد. این پیشرفت ها بارها توسط کیم رد شد.

کیم در تماس تلفنی خود از گلیک پرسید که آیا او در مورد نحوه تعامل ویلوبی با زنان نگرانی دارد یا خیر. گلیک گفت: «چیزی که می‌گویم این است که به برخی از سرفصل‌هایی که ارسال کردید نگاه کردم و آن را کنار گذاشتم. پس به من بگو دیدگاهت چیست؟ هدف شما چیست؟»

نمایی از داخل ورزشگاه استمفورد بریج چلسی.
نمایی از داخل ورزشگاه استمفورد بریج چلسی. عکس: پل دنیس/TGS Photo/Shutterstock

کیم گفت که از رفتار ویلوبی راحت نیست و در مورد صداقت او نگران است. در پاسخ به این سوال که آیا دیگر نمی‌خواهد با ویلوبی کار کند، او پاسخ داد که بررسی اینکه آیا ویلوبی باید به کارش ادامه دهد یا خیر، به گلیک، به عنوان فردی که او را استخدام کرده بود، بستگی دارد. گلیک پاسخ داد: «پس این هدف شماست. من فکر می‌کردم می‌خواهی برای ایجاد شراکت با چلسی تلاش کنی.»

این اظهارات واکنش شگفت‌انگیز کیم را به دنبال داشت و از گلیک پرسید که آیا او می‌گوید اگر نتواند با ویلوبی کار کند، نمی‌تواند با چلسی شراکت ایجاد کند. گلیک فوراً این را انکار کرد که می‌گفت، و باعث شد کیم این سوال را مطرح کند که شکایت او چگونه به تجارت او با چلسی مرتبط است.

گلیک که توسط کیم در مورد اینکه آیا فکر می‌کند شکایت او به شغلش مربوط است یا خیر، گفت که آن را کنار گذاشته است. او افزود که، همانطور که او دوباره آن را مطرح کرده بود، “من حدس می‌زنم که باید با آن کنار بیایم”. گلیک ادامه داد: «من باید برگردم و آنچه را که فرستاده‌اید ببینم. من به اصل آن نگاه نکردم.»

وقتی کیم پاسخ داد که چندین بار با او دنبالش بوده است، گلیک گفت که او درگیر کووید بوده و بیمار بوده است.

گلیک در 19 سپتامبر با کیم تماس گرفت و گفت که چلسی در حال بررسی پیام‌های ویلوبی است. کارکنان باشگاه در یادداشتی در 20 سپتامبر مطلع شدند که Willoughby اخراج شده است. گلیک همچنین به کیم ایمیل زد تا از او برای جلب توجه او به این موضوع تشکر کند.

چلسی پس از اخراج ویلوبی گفت که رفتار ویلوبی “کاملاً در تضاد با محیط کار و فرهنگ شرکتی است که توسط مالکیت جدید باشگاه ایجاد شده است”.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …