رئیس پست سلطنتی پس از اختلاف شدید با اتحادیه ها از سمت خود کناره گیری می کند | نامه ی سلطنتی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مدیر اجرایی رویال میل تنها پس از دو سال در پی کشمکش شدید با اتحادیه ها از سمت خود کناره گیری می کند.

سایمون تامپسون، که در اوایل سال 2021 شغل اصلی را بر عهده گرفت، تا پایان اکتبر ادامه خواهد داد زیرا شرکت پست به دنبال چهارمین رئیس خود در چهار سال گذشته است.

شرکت مادر رویال میل، خدمات توزیع بین المللی، گفت که در مراحل پیشرفته انتصاب مدیر اجرایی جدید است.

رویال میل ماه گذشته پس از یک اختلاف صنعتی یک ساله با اتحادیه کارگران ارتباطات که طی آن تامپسون متهم به دامن زدن به اختلافات صنعتی تلخ شده بود، توافقی بر سر حقوق و الگوهای کاری به امضا رساند.

سایمون تامپسون.
سایمون تامپسون. عکس: ROYAL MAIL GROUP/AFP/Getty Images

تامپسون در بیانیه‌ای در روز جمعه گفت: «من فوق‌العاده مفتخر بودم که در این دوره حیاتی در تاریخ 507 ساله سلطنتی پست سلطنتی را رهبری می‌کردم. تغییراتی که ایجاد کرده‌ایم، زیرساخت‌هایی که ایجاد کرده‌ایم، و توافق‌هایی که با اتحادیه‌های کارگری ما مذاکره شده است به این معنی است که رویال میل اکنون فرصتی برای رقابت و رشد دارد.

این همان چیزی است که من همیشه می‌خواستم، و اکنون زمان مناسبی است که به یک مدیرعامل جدید واگذار کنم تا مرحله بعدی اختراع مجدد شرکت را ارائه دهد. می‌خواهم از تیمم به خاطر حمایت‌شان در دوران سخت و مهم تغییر تشکر کنم.»

مدیر اجرایی سابق اوکادو و اپل که طرح آزمایش و ردیابی کووید NHS بسیار بد 37 میلیارد پوندی را اجرا کرد، امسال با یک حمله کبودی به شهرت خود مواجه شد.

ابتدا، رئیس سابق پست سلطنتی، ریکو بک، تجربه و نحوه رسیدگی به مناقشه با اتحادیه‌ها را زیر سوال برد، که منجر به اعتصاب شد.

وی بعداً پس از حضور در مقابل آنها در ژانویه و به دلیل سؤالاتی در مورد مدارک خود، توسط نمایندگان مجلس در کمیته بازرگانی به “بی کفایتی یا بی‌سرنایی” متهم شد.

اوایل این ماه، اسکای نیوز گزارش داد که تامپسون آماده استعفا است، به نقل از منابعی که مدعی شدند او در هفته های اخیر از این شغل ناامید شده است.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

این شرکت همچنین در اوایل سال جاری زمانی که یک حمله باج افزار مرتبط با هکرهای روسی ارسال نامه های بین المللی از بریتانیا به سایر کشورها را متوقف کرد، دچار بحران شد.

تامپسون قبل از اینکه توسط کیت ویلیامز، رئیس IDS منصوب شود، در هیئت مدیره رویال میل به عنوان یک غیراجرایی بود.

ویلیامز گفت: «از طرف هیئت مدیره، می‌خواهم از سایمون برای مشارکت قابل توجه او در طول بیش از پنج سال در رویال میل، هم به‌عنوان مدیرعامل و هم قبلاً به‌عنوان مدیر غیراجرایی هیئت‌مدیره تشکر کنم.

“به عنوان مدیر عامل، رهبری، انعطاف پذیری و تلاش تزلزل ناپذیر او برای اطمینان از اینکه رویال میل به نفع مشتریانمان تغییر می کند، به این معنی است که ما مسیر روشنی را برای چرخش کسب و کار تعیین کرده ایم. ما از فداکاری او و دستاوردهای او در شرکت سپاسگزاریم و برای او آرزوی موفقیت در آینده داریم.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …