اسقف اعظم کانتربری به دلیل سرعت غیرمجاز سه امتیاز و جریمه می گیرد | جاستین ولبی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اسقف اعظم کانتربری پس از محکوم شدن به سرعت غیرمجاز سه امتیاز جریمه و جریمه 510 پوندی دریافت کرده است.

جاستین ولبی، که آخر هفته گذشته ریاست تاجگذاری پادشاه را برعهده داشت، در 2 اکتبر سال گذشته در فولکس واگن گلف خود در حال انجام 25 مایل در ساعت در امتداد خاکریزی آلبرت – منطقه 20 مایل در ساعت – گرفتار شد.

ایونینگ استاندارد گزارش داد که او در جلسه خصوصی در روز چهارشنبه تحت پیگرد قانونی قرار گرفت و سه امتیاز جریمه و یک صورتحساب حقوقی 510 پوندی دریافت کرد.

طبق اسناد دادگاهی که این روزنامه مشاهده کرد، ولبی، 67 ساله، پس از فعال کردن دوربین سرعت توسط پلیس متروپولیتن برای وی نامه نوشت و او اعتراف کرد که پشت فرمان بوده است.

محکومیت و حکم در همان روز مداخله وی در مجلس اعیان علیه لایحه مهاجرت غیرقانونی ریشی سوناک، که او آن را «اخلاقی غیرقابل قبول» خواند و هشدار داد که «به منافع و شهرت بریتانیا در داخل و خارج آسیب می‌رساند» اتفاق افتاد.

اعلامیه تعقیب در نظر گرفته شده از سوی پلیس خطاب به “آرچ جاستین ولبی” بود که نشانی خانه خود را به عنوان کاخ لمبث اعلام کرد.

اندرو چپمن، کارمند پلیس در بیانیه ای به دادگاه گفت: «در تاریخ 02-10-2022 ساعت 11:05 صبح در A3036 Albert Embankment، یک وسیله نقلیه موتوری دوربین سرعت را فعال کرد. سرعت ثبت شده توسط RedSpeed ​​SpeedCurb 25 مایل در ساعت بود.

یکی از مقامات دادگاه به استاندارد گفت که اسقف اعظم به این تخلف محکوم شد و سه امتیاز جریمه و 300 پوند جریمه شد. او به پرداخت 90 پوند به عنوان هزینه و 120 پوند هزینه اضافی برای قربانیان محکوم شد که صورتحساب قانونی نهایی را به 510 پوند رساند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …