کریکت کانتی: لنکاوی در مقابل سامرست، ساری و میدلسکس و موارد دیگر – زنده | قهرمانی شهرستان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

لغزش چهارمین شکار مسابقه بین انگشتان صابونی مزرعه داران لنکاوی. امسال سال آنها نخواهد بود، درست است. جیمز ریو جان می گیرد، سامرست 109-4.

در خیابان گریس سرد و ابری است و نورافکن ها روشن است بیایید ببینیم استیو اسمیت با آن چه می تواند انجام دهد! اوه و آقای پوجارا با نرخ تبدیل صددرصدی. علی اشاره می کند که ساسکس بدون نیتن مک اندرو است، که ممکن است برای شرایط ایده آل باشد – زیرا آنها در حال بازی اسمیت هستند و فقط دو بازیکن خارج از کشور مجاز هستند.

ساعت باران

کنت ویران خواهد شد که باران در حال حاضر روی شام سگ های دیروز می بارد.

در نهایت، جمقامات راشیتیسم شروع به درک این نکته می کنند که کمتر، بیشتر است.

جمع بندی روز پنجشنبه

یک بارندگی از ویکت ها، در مجموع 66، در یکی دیگر از مسابقات قهرمانی شهرستانی مرطوب در روز پنجشنبه. کنت بزرگترین نقص عملکرد را متحمل شد، همه در 95 بعد از اینکه جیمز فولر با 21 یونجه با 5 تا 21 دست آورد. همپشایر تنها شش ران عقب بود، با تمام 10 ویکت باقی مانده، در استامپ.

مایکل نسر، امیدوار به خاکستر استرالیایی، هفت بر 32 خود را در مقابل یورکشایر با 4 بر 40 در مقابل دنبال کرد ووسسترشر، که در کل به 109 سقوط کرد. جیمز هریس 4 تا 18 به جیب زد. گلامورگان گذشته سخت، با 42 برای Marnus Labuschagne و روحیه القای 48 از دیوید لوید از شانس قبلی.

رطوبت و ابر سنگین شرایط رویایی بولینگ جیمی اندرسون را در اولدترافورد فراهم کرد و او از این مزیت استفاده کرد و از 14 اور دو بر 16 گرفت و سه بار از بولینگ او رها شد، از جمله یک بولینگ. سامرست از 12 به 3 به ثروت نسبی 109 به چهار، تام لمونبی به مدت 3 ساعت 34 قبل از بارندگی دست یافت. در محوطه شهرستان، نورث همپتون شایر به امتیاز 86 بر دو در برابر رسید ناتینگهام شایر.

دوشیزه سه گانه کریس راشورث قبل از چای، و سه نفره الیور هانون-دالبی پس از آن برای وارویک شایر کوبید اسکس در زمان دوبار سریع: 126 همه در یک اینینگ شامل چهار اردک. انفجار شبانه دو ویکت جیمی پورتر همه چیز را جالب کرد.

میدل سکس دچار لغزش پوست موز شد ساری پس از مواجهه با دن وورال الهام گرفته شده در بیضی، از 166 به 209 رسید. زمانی که سام رابسون (76) و پیتر مالان (66) در نوبت بودند، همه چیز بسیار متفاوت به نظر می رسید. گاس اتکینسون هر دو را درست قبل از چای حذف کرد، سپس طلسم 26 توپ ورال با پنج ویکت برای یک ران مسابقه را تغییر داد.

یورکشایر کاپیتان جدید شان مسعود، تازه از پاکستان، تنها امتیاز روز را به دست آورد و با 44 گل برتری را کسب کرد. دورهمی. جانی بیرستو، در دومین بازی برگشت خود، 27 را به ثمر رساند. چهار ویکت برای متیو پاتس وجود داشت.

هیچ بازی در دربی یا گریس رود امکان پذیر نبود ساسکساستیو اسمیت برای حرکات کششی بیشتر با انگشتان پا هوشیار است.

در همین حال در هند، انتظار جو روت برای یک دوره IPL همچنان ادامه دارد راجستان رویالز تعقیب کرد شوالیه سواران کلکته149 برای هشت در 13.1 اور.

امتیازات روی درها


بخش یک

کانتربریکنت 95 – همپشایر 89-0

اولدترافورد: لنکاوی – سامرست 109-4

زمین شهرستان: نورث همپتون شایر 86-2 مقابل ناتینگهام شایر

بیضی: ساری 21-0 مقابل میدلسکس 209

ادگباستون: وارویک 17-2 مقابل اسکس 126

بخش دو

زمین شهرستان: دربی شایر – گلاسترشر پنجشنبه پخش نمیشه

ریورساید: دورهام 42-2 – یورکشایر 254

باغ سوفیا: گلامورگان 177-6 مقابل ورسترشر 109

جاده گریس: لسترشایر – ساسکس پنجشنبه پخش نمیشه

مقدمه

صبح بخیر! آواز پرندگان و نسیم در جنوب منچستر، و در سایر نقاط کشور نیز بد نیست. خلاصه دفتر Met می گوید: در نواحی شرقی و جنوب شرقی خنک و وزش باد همراه با ابر کم، سپس مقداری باران برای مدتی جنوب شرق را تحت تاثیر قرار می دهد. طلسم آفتابی در سراسر مناطق غربی که تا بعد از ظهر گرم خواهد شد.

دیروز بسیاری از ویکت ها حتی با دو بازی کاملاً شسته شده بودند، امروز صبح وقت آن رسیده است که ضربات ضربه بزنند. بازکن های همپشایر دیشب راه را نشان دادند. من تازه در راه اولدترافورد هستم، پس قهوه بنوشید و در BTL شیرجه بزنید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …