اتحادیه رانندگان قطار، وزیران را به طولانی کردن عمدی اعتصابات ریلی متهم کرد – سیاست بریتانیا زنده | سیاست

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

صبح بخیر – مگر اینکه امیدوار باشید با قطار به جایی سفر کنید، در این صورت احتمالاً اینطور نیست. مانند توپهام سفید گزارش ها حاکی از آن است که اعتصاب اتحادیه رانندگان قطار Asleft امروز خدمات ریلی را در انگلیس به شدت مختل می کند، در حالی که فردا لغو بیشتری خواهد شد زیرا RMT در حال اعتصاب است.

میک ویلان، دبیر کل آسلف و هو مریمن، وزیر راه آهن، هر دو صبح امروز یک دور رسانه ای انجام داده اند. ویلان دولت را مسئول این اعتصابات دانست و مدعی شد که حرکت هایی را که ممکن است منجر به توافق شود را مسدود کرده است. او به صبحانه بی بی سی گفت:

در برخی مواقع کسی متوجه خواهد شد که اینها اعتصابات تحت رهبری دولت است، دولت در روند مذاکرات آزاد جمعی آنها دخالت می کند و آنها اهداف غیرواقعی می خواهند.

آنها قبل از کریسمس قراردادی را فرستادند که ما هرگز آن را ندیده بودیم، ما هرگز مذاکره نکرده بودیم و سعی کردیم آن را از در پشتی با یک عمل بد کاملاً به زور عبور دهیم، و حتی پس از آن از میز برگشتیم.

ما همه اقدامات را به امید یافتن راهی به جلو تعلیق کردیم و بعد چه می شود؟ ما سه ماه با حسن نیت می نشینیم، با فرآیندی موافقت می کنیم که قرار است آن را انجام دهیم و سپس در انتها یک نفر مداخله می کند، آن را لغو می کند، و قراردادی را منعقد می کند که حاوی تمام خطوط قرمزی باشد که قبلاً در آن موارد مخالف بودیم. گفت و گو می کند و باعث شکست آن می شود.

فکر نمی کنم دولت و شرکت ها راه حلی بخواهند.

به زودی مطالب بیشتری از مصاحبه ها خواهم گذاشت.

مجلس عوام امروز نشسته نیست و نسبتاً ساکت به نظر می رسد. اما یک جلسه توجیهی لابی داونینگ استریت در ساعت 11:30 صبح برگزار خواهد شد و کیر استارمر و وس استریتینگ، وزیر بهداشت سایه، در حال بازدید از یک موسسه تحقیقات زیست پزشکی هستند که در آن میزگردی در مورد سرطان برگزار خواهند کرد.

اگر می‌خواهید با من تماس بگیرید، ویژگی «به ما پیام بفرستید» را امتحان کنید. اگر روی رایانه شخصی یا لپ تاپ مطالعه می کنید، آن را دقیقاً زیر خط کناری – در سمت چپ صفحه نمایش خواهید دید. (هنوز در برنامه موجود نیست.) این برای افرادی است که می خواهند مستقیماً به من پیام دهند. به نظر من بسیار مفید است که افراد پیام می دهند تا به اشتباهات اشاره کنند (حتی اشتباهات تایپی – هیچ اشتباهی برای اصلاح آنقدر کوچک نیست). اغلب سوالات شما را نیز بسیار جالب می دانم. من نمی توانم قول بدهم که به همه آنها پاسخ دهم، اما سعی می کنم به هر تعداد که می توانم پاسخ دهم، چه در نظرات زیر خط، چه به صورت خصوصی (اگر آدرس ایمیلی بگذارید و به نظر مناسب تر است) یا در وبلاگ اصلی، اگر فکر می کنم موضوع مورد علاقه گسترده ای است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …