وکلا می گویند که برنامه های تجدید نظر شده محافظه کارها برای لغو قوانین اتحادیه اروپا همچنان بی پروا است | سیاست

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

به گفته وکلای برجسته، تصمیم محافظه کاران برای حذف قانون پیشنهادی برای حذف 4000 قانون اتحادیه اروپا از کتاب قانون، هنوز یک پروژه “بی پروا” و “غیر مسئولانه” است.

در حالی که وزیر بازرگانی، کیمی بادنوک، متهم به “سقوط گسترده” شد، وکلای دادگستری می گویند حفظ اختیارات گسترده وزارتی “غیر دموکراتیک” و حذف “اثر تفسیری” قوانین اتحادیه اروپا چندین دهه سابقه قانونی ایجاد شده توسط دادگاه ها را منفجر خواهد کرد. در بریتانیا و وضع قوانینی مانند آنچه در کشورهای استبدادی وجود دارد.

الئونار دوس، شریک بیتس ولز و یکی از وکلایی که روی حفظ قوانین اتحادیه اروپا در بخش برگزیت کار می‌کرد، گفت: «تغییر رویکرد دولت برای کاهش تعداد قوانین خبرها را جلب می‌کند. “خوش آمدید، اما هنوز پرتگاهی برای حقوق، مسئولیت ها و اختیارات وجود دارد.

او افزود: “این یک قانون بی پروا از ابتدا بود و هنوز هم یک قانون بی پروا است.”

Duhs که متخصص قوانین داده است، قبلاً با دومینیک راب برای حفظ قوانین اتحادیه اروپا در زمان وقوع برگزیت کار کرده است. او گفت: «ما این کار را انجام دادیم تا اطمینان حاصل کنیم. حالا یکدفعه می گویند از پنجره بیرون می اندازند و حقوق اساسی با این قانون حذف می شود.»

مفهوم «اثر تفسیری» در خطر است، چیزی که دولت از آن به عنوان «برتری قانون اتحادیه اروپا» یاد می‌کند.

دولت اعلام کرد که تعداد قوانینی را که می‌خواهد از کتاب‌های اساسنامه حذف کند، کاهش می‌دهد، اما همچنین گفت که قاعده‌ای را که نحوه تفسیر قوانین را تعیین می‌کند، لغو می‌کند و عملاً سوابق تعیین‌شده توسط دادگاه‌ها و دادگاه‌ها را در سراسر کشور باطل می‌کند. 47 سال گذشته

جورج پرتز کی سی، کارشناس این موضوع، گفت: «شما ممکن است قوانینی را که در کتاب‌های اساسنامه باقی می‌مانند، بدانید، اما نمی‌دانید چگونه آنها را تفسیر کنید.

او گفت که این تاثیر گسترده ای بر مصرف کنندگان، منافع تجاری و حفاظت از محیط زیست خواهد داشت، که گروه های کمپین در مواجهه با قوانین سخت برکسیتر برای نجات آن مبارزه می کنند.

او گفت که اگر نسخه Badenoch از لایحه قانونی اتحادیه اروپا (REUL) به دفتر قانون برسد، دیگر حق آنها برای عدم تبعیض به دلایل جنسیتی یا نژادی تضمین نخواهد شد.

یک کارفرمای بی‌وجدان ممکن است به سادگی بگوید: «متأسفیم، ما فکر نمی‌کنیم که این قانون باید اینگونه تفسیر شود، زیرا هیچ وکیلی نمی‌تواند بگوید که می‌داند قانون چگونه تفسیر می‌شود». پرتز افزود: ممکن است یک وکیل استخدام کنید، اما آنها با یک جمله بسیار گران قیمت و زیبا باز خواهند گشت.

این به معنای “ساعت دوباره شروع می شود” در دادگاه ها و دادگاه ها بالا و پایین کشور است.

به گفته کارشناسان، با نادیده گرفتن قطعیت، منافع تجاری می تواند برای همه آزاد باشد و از تعهدات حفاظت از زمین های کشاورزی، حیات وحش، پرچین ها و قوانین آزادی اطلاعات صرف نظر کند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

به عنوان مثال، خطوط هوایی با احساس تنگی نفس، می توانند تصمیم بگیرند که از تضمین فعلی غرامت برای پروازهای تاخیری یا لغو شده صرف نظر کنند. آنها می توانند استدلال کنند که اختلال خارج از کنترل آنها بوده و بنابراین تحت قوانین فورس ماژور است که در حال حاضر محدود به رویدادهای استثنایی مانند تروریسم است.

او گفت: “آنها ممکن است استدلال کنند که بیماری کارکنان یا اقدامات صنعتی خارج از کنترل آنها است و دیگر مجبور به پرداخت غرامت نیستند.” پرتز گفت: “اگر حقوق به اندازه آب و هوا نامطمئن باشد، این برای تجارت نیز بسیار بد است، زیرا آنچه تجارت دوست دارد قطعیت است.”

هر دو وکیل دادگستری که به یک کمیته پارلمانی در مورد REUL شواهد کارشناسی ارائه کردند، همچنین خاطرنشان کردند که دولت “اختیارات وزیری گسترده” را برای اصلاح، حذف یا حفظ قوانین بدون نظارت معمول پارلمان حفظ کرده است.

در هیچ کجای قانون فعلی هیچ الزامی برای دولت برای مشورت در مورد اصلاحات آتی وجود ندارد، و این امر را برای گروه های لابی برای اعمال نظرات خود دشوار می کند.

دوس گفت: «این هنوز یک قانون غیردموکراتیک است. من مطمئن هستم که کارمندان دولت در این مورد به بادنوک هشدار می دادند. این مشکلی است که خود دولت ساخته است و آنها باید به آن رسیدگی کنند.

او افزود: «این قانون غیرمسئولانه است. “نکته در مورد قانون گذاری این است که قرار است به یک هدف سیاستی دست یابد و زندگی را آسان تر کند. تمام این کارها اضافه کردن حقوقدانان پیچیده است.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …