خلاصه: Ubie با Health Connect Google و توضیحات بیشتر همکاری می کند

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

Ubie با Health Connect Google (بتا) ارتباط برقرار می کند

استارتاپ ژاپنی فناوری سلامت Ubie یکی از شش شریک راه اندازی Google for Health Connect (بتا) در ژاپن است.

Health Connect (بتا) یک پلتفرم اندروید است که امکان اشتراک گذاری آسان داده ها را بین برنامه های سلامت و تناسب اندام فراهم می کند. همچنین مدیریت آسان داده های سلامت را امکان پذیر می کند.

این جدیدترین مشارکت Ubie AI Symptom Checker را که به کاربران امکان می دهد اطلاعات مربوط به بیماری و امکانات پزشکی مناسب برای شرایط خود را جستجو کنند، با Health Connect (بتا) متصل می کند. این ادغام دقت پرسشنامه های مربوط به علائم در Ubie را با یادگیری داده های مختلف مرتبط با سلامت جمع آوری شده از طریق Health Connect (بتا) بهبود می بخشد.


THB 20 میلیون دلار برای گسترش جهانی کسب می کند

شرکت خدمات بهداشتی سازمانی SaaS مستقر در هند، THB، 20 میلیون دلار در یک دور رشد سهام به رهبری Filter Capital و Edelweiss Discovery Fund Series جمع آوری کرده است.

بر اساس یک بیانیه مطبوعاتی، THB از بودجه جدید خود برای پیگیری توسعه بین المللی و در عین حال سرعت بخشیدن به رشد در بازارهای فعلی خود استفاده خواهد کرد. همچنین قصد دارد مجموعه راه‌حل‌های نرم‌افزاری مراقبت‌های بهداشتی خود را افزایش دهد که در حال حاضر مشارکت بیمار، مشارکت پزشک، مدیریت بالینی ارتباط با مشتری، اتوماسیون تجزیه و تحلیل و اتوماسیون مراقبت از مشتری را پوشش می‌دهد.

THB به بیش از 150 شرکت مراقبت های بهداشتی در چندین کشور در جنوب آسیا، خاورمیانه و آسیای جنوب شرقی خدمت می کند.


DeepTek.ai برنده 510 (k) پلت فرم مدیریت رادیولوژی است

شرکت هندی رادیولوژی هوش مصنوعی DeepTek.ai مجوز 510(k) سازمان غذا و داروی ایالات متحده را برای Augmento، راه حل مدیریت گردش کار رادیولوژی آن، دریافت کرده است.

Augmento رادیولوژیست ها را با تجزیه و تحلیل تصویر با هوش مصنوعی، گردش کار خودکار و ابزارهای گزارش دهی هوشمند توانمند می کند. در حال حاضر در بیش از 350 بیمارستان و مرکز تصویربرداری در هند و در برخی بیمارستان های کلیدی در سنگاپور استفاده می شود.


Doceree از طریق مشارکت جدید به آسیای جنوب شرقی دست خواهد یافت

Doceree مستقر در هند، یک پلت فرم بازاریابی برنامه‌ای برای متخصصان مراقبت‌های بهداشتی، وارد یک همکاری بلندمدت جدید با ارائه‌دهنده اطلاعات سلامت Hello Health Group شده است.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی، این مشارکت، هدف گذاری حرفه ای مراقبت های بهداشتی Doceree و قابلیت های دستیابی را با راه حل های دسترسی و تعامل با بیمار و مصرف کننده Hello Health ترکیب می کند.

این امر به Doceree امکان دسترسی به بازارهای کلیدی جنوب شرق آسیا از جمله ویتنام، اندونزی، مالزی، کامبوج، میانمار، سنگاپور، فیلیپین و همچنین تایوان را می‌دهد، در حالی که به Hello Health اجازه می‌دهد قابلیت‌های خود را برای هدف‌یابی و دسترسی به نسخه‌نویس در جریان کار دیجیتال خود از طریق Doceree گسترش دهد. پلت فرم ESPYANTM.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …