دادستان بروس لرمن اذعان می کند که باید عقب نشینی “توطئه سیاسی” را شفاف تر می کرد، تحقیقات به گوش می رسد | اخبار استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دادستان ارشد در محاکمه بروس لرمن گفت که مطرح کردن احتمال یک توطئه سیاسی برای او نادرست نیست، اما اذعان می کند که باید واضح تر می گفت که دیگر آن دیدگاه ها را در رابطه با پرونده نداشت.

مدیر دادستان عمومی ACT، شین درومگلد اس سی، اولین شاهد در یک تحقیق مستقل است که در مورد پیگرد قانونی لهرمان، که به تجاوز جنسی بریتنی هیگینز متهم شده بود، تحقیق می کند.

درامگلد روز چهارشنبه در حالی که شواهدی ارائه می‌کرد گفت که در زمان نوشتن نامه انفجاری به افسر پلیس ACT در نوامبر 2022، احساس می‌کرد که وجود یک توطئه “ممکن است، اگر نه محتمل”.

او گفت که در تلاش برای درک چندین “رشته” غیرمعمول در این پرونده است و متعجب است که آیا توضیح احتمالی این است که سناتورها لیندا رینولدز و مایکلیا کش به کمیسر خبرگزاری فرانسه، ریس کرشاو، و در عوض به افسران فشار وارد کرده اند. رسیدگی به پرونده

روز جمعه، درامگولد پیشنهادهای کیت ریچاردسون اس سی، برای خبرگزاری فرانسه را رد کرد، مبنی بر اینکه «سخت‌ترین اتهام» علیه کرشاو برای او نادرست است، که به گفته او تلاشی برای انحراف مسیر عدالت است.

او گفت که چنین ادعایی را مطرح نمی‌کند و صرفاً به سؤالات مشاوری که به ارین لانگ‌باتوم کی‌سی کمک می‌کرد، درباره طرز فکرش در زمان نوشتن نامه پاسخ می‌داد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

درامگلد روز پنجشنبه گفت که پس از خواندن اظهارات در تحقیقات ارائه شده توسط چندین پلیس که پرونده را بررسی می کردند، اکنون فکر می کند که “کمبود مهارت” از طرف افسران آنچه را که در طول تحقیقات اتفاق افتاده است توضیح داده است.

Walter Sofronoff KC، که ریاست این تحقیق را بر عهده دارد، به Drumgold گفت: “مشکل این است که شما این فرصت را داشتید … از ساعت 10 روز دوشنبه به بعد تا زمانی که وکیل شما شما را دوباره مورد بررسی قرار داد، موقعیت خود را بهبود بخشید”.

درامگلد پاسخ داد: «من با آن موافقم» و بعداً گفت که «باید ضمیمه‌ای را تزریق می‌کرد» که دیگر به یک توطئه احتمالی اعتقاد نداشت.

تحقیق ادامه دارد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …