پلی آف NBA: تیتوم دیرتر همه چیز را ترک می کند زیرا سلتیکس سیکسرز را متحیر می کند تا بازی 7 را مجبور کند | NBA

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

جیسون تیتوم 6 پرتاب سه امتیازی اول خود را از دست داد قبل از اینکه در اواخر بازی دو گل کلاچ متوالی انجام داد که باعث شد سلتیکس با نتیجه 95-86 در پنج شنبه شب فیلادلفیا 76رز را پشت سر بگذارد تا نیمه نهایی کنفرانس شرق برای بازی 7 به بوستون بازگردد.

قهرمانان کنفرانس مدافع در قلمرو آشنا هستند. بوستون فصل گذشته در دور دوم مقابل میلواکی با نتیجه 3-2 عقب بود قبل از اینکه بازی 6 را در خانه برد و در خانه به پیروزی برسد.

بازی هفتم یکشنبه است.

تاتوم که میانگین 30.1 امتیاز را در فصل معمولی کسب کرد، حتی با وجود دفعات از دست دادن، هرگز از شوت زدن دست نکشید. او 14 شوت از 15 شوت اول خود را در مجموع از زمین از دست داد و ناکارآمدی او یکی از دلایل کلیدی این بود که سلتیکس نتوانست 16 امتیاز برتری را حفظ کند.

سیکسرز با یک شوت در اولین فینال کنفرانس خود از سال 2001، نیمه اول را شکست داد تا اینکه جوئل امبید فرم MVP خود را به نمایش گذاشت و سیکسرز را به برتری در یک چهارم چهارم رساند.

تایرس ماکسی دو پرتاب آزاد را در فاصله 5:25 به پایان رساند تا امتیاز 83-81 به پایان برسد.

و این برای فیلی بود.

تاتوم یک سه را برای برتری 84-83 و یک دوم که نتیجه را 87-83 کرد و سلتیکس را محکم در کنترل بازی 6 قرار داد.

Embiid و Tyrese Maxey هر کدام 26 امتیاز برای 76ers به ​​دست آوردند.

جوئل امبید از سیکسرز در نیمه دوم بازی ششم پنجشنبه به دنبال ضربه او به سلتیکس است.
جوئل امبید از سیکسرز در نیمه دوم بازی ششم پنجشنبه به دنبال ضربه او به سلتیکس است. عکس: Matt Slocum/AP

داک ریورز، مربی 76ers، در طول دوران پلی‌آف خود، سه بازی را با امتیاز 3-1 پشت سر گذاشته است. در حالی که 76ers هرگز آنقدر جلوتر نرفتند، این دومین باخت آنها در خانه در این سری بود و ظاهراً آنها در کوارتر چهارم حرکت خود را به دست آورده بودند.

در عوض، تیتوم با یک خنجر سه امتیازی آخر برای برتری 95-84 آن را به 76ers چسباند.

پس از اینکه پرش امبید بازی را با نتیجه 81 به تساوی کشاند، 76ers در 6:13 نهایی بازی موفق نشدند.

تاتوم در نیمه اول هر 10 شوت، از جمله 5 تلاش سه امتیازی را از دست داد و سلتیکس با 7 گل برتری داشت. تاتوم گفته است که ممکن است به دنبال یک زمین خوردن سخت در خارج از فصل به جراحی روی مچ دست چپ خود نیاز داشته باشد. علت ناراحتی های تیراندازی او هرچه که باشد، او در 12 دقیقه پایانی درمان را پیدا کرد و قهرمانان شرق هنوز زندگی دارند.

تیتوم با 19 امتیاز تنها با شوت 5 به 21 به پایان رسید، اما آخرین آمار پس از اینکه او بازی 14-3 را کلید زد و امیدهای تکرار کنفرانس سلتیکس را تحت هدایت جو مازولا، سرمربی تازه کار، زنده نگه داشت، اهمیت چندانی نداشت.

درست مانند بازی 3 که سیکسرز شتاب مراسم امبیید را هدر داد، 76ers باز هم نتوانستند خانه ای شلوغ را به همان اندازه که در زمان اوج بودند حفظ کنند. سلتیکس به سرعت 15-3 پیش افتاد و این باعث سکوت جمعیت شد و سیکسرز را متزلزل کرد.

سلتیکس با نتیجه 40-26 پیش افتاد زیرا – تا حدی به خاطر سه گل سه گانه مالکوم بروگدون – اما یک نیمه بی نتیجه از امبید، جیمز هاردن و توبیاس هریس. امبید و هریس 1 از 7 و هاردن 2 از 8 را شروع کردند و با این حال، کسری می توانست بسیار بدتر باشد.

سیکسرز تا حدودی خود را ثابت نگه داشت – هاردن جیر جیر همه را با یک دانک نادر و رعد و برق غافلگیر کرد – و سیکسرز فقط 50-43 در وقت استراحت شکست خورد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …