میزبانی جشن یوروویژن اوکراین – پادکست | اخبار

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

در آستانه فینال مسابقه آهنگ یوروویژن، هانا مور به لیورپول سفر می‌کند تا تمرین‌ها را تماشا کند و صحبت‌های اوکراینی‌ها را در «دهکده یوروویژن» بشنود.

کریس وست، نویسنده یوروویژن! تاریخچه اروپای مدرن از طریق بزرگترین مسابقه آهنگ جهان توضیح می دهد که سیاست همیشه نقش مهمی در این رویداد ایفا می کند، اما امسال به ویژه تلخ است.

پس از پیروزی اوکراین در سال 2022، این کشور میزبان این رویداد توسط نمایندگی در بریتانیا است. اما بریتانیا تاریخچه‌ای در این رقابت‌ها دارد: این کشور عضو دائمی فینال‌های شب است و در عین حال اغلب در مسابقات شرکت می‌کند. منتقد موسیقی آبان نیوز الکسیس پتریدیس به هانا می گوید که بریتانیا معمولاً بهترین هنرمندان خود را معرفی نکرده است.مای مولر، نامزد بریتانیایی برای مسابقه آهنگ یوروویژن امسال، در لیورپول اجرا می‌کند.  عکس: اندی فون پیپ / زوما / شاتر استوک

عکس: Andy Von Pip/ZUMA Press Wire/Shutterstock

از آبان نیوز حمایت کنید

آبان نیوز از نظر سرمقاله مستقل است. و ما می خواهیم روزنامه نگاری خود را باز و در دسترس همه نگه داریم. اما ما به طور فزاینده‌ای به خوانندگان خود نیاز داریم تا بودجه کار ما را تأمین کنند.

از آبان نیوز حمایت کنید

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …