آزمایشات مواد مخدر و الکل پیراپزشکان فارغ التحصیل در نقض اطلاعات آمبولانس ویکتوریا نشان داده شد | ویکتوریا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

نتایج محرمانه آزمایش مواد مخدر و الکل پیراپزشکان فارغ التحصیل برای هر یک از کارکنان آمبولانس ویکتوریا در دسترس بود تا تحت یک نقض قابل توجهی که قرار است به ناظر حریم خصوصی ایالت گزارش شود، مشاهده کنند.

طبق ایمیلی که اواخر پنجشنبه به اعضای اتحادیه آمبولانس ویکتوریا ارسال شد، صفحات گسترده محرمانه مربوط به آزمایش قبل از استخدام امدادگران فارغ التحصیل در سال های 2017 و 2018 در اینترانت کارکنان موجود بود تا زمانی که اتحادیه به آمبولانس ویکتوریا در مورد مشکل هشدار داد.

در ایمیل اعضا، اتحادیه گفته است که اطلاعات خصوصی شامل نام کامل پیراپزشکان فارغ التحصیل، زمانی که آزمایش شدند، مثبت یا منفی بودن نتیجه، و در صورت مثبت بودن، ماده ای که شناسایی شده است.

اتحادیه اعلام کرد که به آمبولانس ویکتوریا نامه نوشته و از آن خواسته است تا با هر کارمند آسیب دیده از جمله کارمندان قبلی در مورد نقض تماس بگیرد، ممیزی انجام دهد تا مشخص شود چه کسی به پرونده ها دسترسی داشته است، و بلافاصله تمام غربالگری های الکل و مواد مخدر را متوقف کند تا زمانی که مطمئن شود مشکل وجود دارد. اصلاح شد.

همچنین گفت که به آمبولانس ویکتوریا گفته است که این تخلف را به دفتر کمیسر اطلاعات ویکتوریا و سایر مقامات مربوطه گزارش کند.

این اتحادیه همچنین اعلام کرد که این تخلف را به نمایندگی از اعضای خود به سازمان دیده بان گزارش خواهد کرد و در حال بررسی اقدامات قانونی احتمالی است.

طبق ایمیل امضا شده توسط دبیر کل اتحادیه، دنی هیل، و دستیار دبیر، اولگا بارتاسک، اتحادیه همچنین درخواست یک جلسه فوری با آمبولانس ویکتوریا برای بحث در مورد نقض کرده است.

“این برای هر کسی که تحت تاثیر قرار می گیرد بسیار استرس زا خواهد بود. در این ایمیل از اعضا دعوت می‌شود تا با VAU تماس بگیرند تا در صورت اطلاع از دست داشتن شما در این نقض، به دنبال پشتیبانی و مشاوره باشند.

این یکی از بزرگترین نمونه های بی کفایتی سازمانی است که تا به حال در AV دیده ایم. کارمندان سزاوار این هستند که بالاترین اعتماد را به توانایی کارفرمای خود در حفاظت از اطلاعات محرمانه خود داشته باشند.

AV امروز در این آزمایش شکست خورده است و باید بسیار سخت تلاش کند تا اعتماد نیروی کار در رابطه با اطلاعات کارکنان خصوصی را به دست آورد.

یکی از سخنگویان آمبولانس ویکتوریا گفت که آگاه شده است که اسنادی که حاوی اطلاعات شخصی برخی از کارمندان و کارمندان احتمالی است به طور سهوی در اینترانت آن در دسترس بوده است.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

آنها گفتند که اطلاعات موجود در این اسناد به داده‌های جمع‌آوری‌شده بین ماه مه 2017 تا اکتبر 2018 اشاره دارد.

از زمانی که AV مطلع شد، دسترسی به این اسناد را حذف کرده و ممیزی دسترسی این اسناد را انجام داده است.

«این اسناد مستقیماً در دسترس افراد خارج از سازمان نبود.

ما حریم خصوصی را بسیار جدی می‌گیریم و اذعان می‌کنیم که این مشکل ممکن است باعث شود. به افراد آسیب‌دیده اطلاع داده می‌شود و از آنها حمایت سلامتی ارائه می‌شود.»

این سخنگوی در مورد اینکه چه زمانی از نقض، مدت زمان در دسترس بودن داده ها و تعداد افراد تحت تاثیر قرار گرفته است، توضیحی نداد.

آنها گفتند آمبولانس ویکتوریا “همه الزامات گزارش دهی” را به OVIC انجام خواهد داد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …