کارشناسان می گویند که مشوق های بودجه برای پزشکان عمومی استرالیا بعید است که قرار ملاقات های صورتحساب انبوه موجود را افزایش دهد | سلامتی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

کارشناسان سیاست های بهداشتی و پزشکان می گویند، بعید است که مشوق های بودجه ای با هدف پزشکان عمومی تعداد ملاقات های صورتحساب انبوه موجود را افزایش دهد، یا کلینیک هایی را که به هزینه های خصوصی منتقل شده اند، به ارائه مراقبت های انبوه برگردانده شوند.

چارلز ماسکل نایت، یک تحلیلگر سیاست های بهداشتی و کارمند ارشد سابق دولتی با دو دهه در وزارت بهداشت فدرال، گفت که افزایش مشوق صدور صورت حساب انبوه اعلام شده در بودجه، پزشکان عمومی را ترغیب می کند که صورتحساب انبوه را به این کار ادامه دهند، اما معکوس نخواهد شد. روند اعمالی که از برخی بیماران هزینه شخصی دریافت می‌کند، یا صورت‌حساب انبوه را به طور کلی لغو می‌کند.

از 1 نوامبر مقدار پولی که دولت به پزشکان عمومی به عنوان مشوق برای صورتحساب انبوه می پردازد به جای 6.85 دلار برای یک مشاوره استاندارد، سه برابر می شود و به 20.65 دلار می رسد. پزشکان عمومی که در مناطق بسیار دور کار می کنند 39.65 دلار دریافت خواهند کرد. این مبلغ کل دریافتی پزشکان عمومی از دولت برای صورتحساب انبوه نیست (که در آن بیمار هیچ هزینه ای برای قرار ملاقات خود نمی پردازد)، بلکه پرداختی است که پزشکان عمومی علاوه بر تخفیف مدیکر برای تشویق آنها به پرداخت صورت حساب انبوه پرداخت می کنند.

ماسکل گفت: «اگر در حال حاضر پزشک عمومی هستید و از بیماران 50 دلار هزینه دریافت می‌کنید، تا زمانی که از تغییر به صورت‌حساب انبوه به همان میزان پول دریافت نکنید، تغییر نخواهید کرد زیرا مشوق‌های اضافی به این اندازه نیست.» – نایت گفت.

“این فقط منطقی اقتصادی ندارد. ممکن است فعلاً جلوی عقب افتادن صورت‌حساب انبوه را بگیرد، اما راه‌حل بلندمدتی نیست.»

«مشکل این است که ما در مورد پزشکی هزینه‌ای برای خدمات وسواس داریم، و باید تلاش کنیم تا از این ایده دور شویم. ما همچنین باید به مردم برای پزشک بودن پول بدهیم و به آنها سرانه پرداخت کنیم که این امر شامل پیگیری خانواده، پیگیری کارمندان، صحبت با متخصصان و تمام این مراقبت‌ها می‌شود.»

به عبارت دیگر، به جای اینکه یک پزشک عمومی صرفاً انگیزه ای برای ارائه یک مشاوره کوتاه دریافت کند، آنها نیز مشوق ارائه مراقبت های جامع و یکپارچه در تعدادی از خدمات خواهند بود.

دکتر استفان داکت، کارشناس سیستم سلامت، در تحلیلی از اصلاحات برای گفتگو گفت: «معلوم نیست» که آیا اقدامات بودجه نرخ‌های صورت‌حساب انبوه را افزایش می‌دهد یا خیر.

داکت گفت: “صاحبان مطب به سادگی می توانند انگیزه افزایش یافته را برای بیمارانی که قبلاً صورتحساب انبوه دریافت می کنند به جیب بزنند و نرخ صورتحساب انبوه را بدون تغییر باقی بگذارند.” «یا پزشکان عمومی می‌توانند از افزایش درآمد بیمارانی که با صورت‌حساب انبوه فعلی خود دریافت می‌کنند، برای کاهش ساعات کارشان استفاده کنند، نه اینکه برای بیماران بیشتر صورت‌حساب انبوه را دریافت کنند.»

رئیس کالج سلطنتی پزشکان عمومی استرالیا، دکتر نیکول هیگینز، گفت که این بودجه به پزشکان عمومی انعطاف بیشتری برای حمایت از بیماران آسیب پذیر و محروم خود می دهد، که به گفته او به ویژه برای بیماران روستایی مهم است. اما در مورد اینکه آیا نرخ‌های صورت‌حساب انبوه افزایش می‌یابد، گفت: «ما باید منتظر باشیم تا تأثیر واقعی این اقدام را در داده‌های برنامه مزایای مدیکر ببینیم.»

او گفت: «اما من خوشبین هستم. با بقیه اقدامات در این بودجه، این بودجه تغییر دهنده بازی برای تمرین عمومی است و برای بیماران، به‌ویژه افرادی که آسیب‌پذیرتر هستند، تفاوت ایجاد می‌کند.»

دکتر تیم ارشد یک پزشک عمومی است که در بخش بهداشت بومیان و جزیره‌نشینان تنگه تورس کار می‌کند، و کلینیک غربی سیدنی که در آن کار می‌کند، صورت‌حساب‌های عمده‌ای را به همه بیماران پرداخت می‌کند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

او گفت: «ما در واقع از این اقدامات بودجه سود خواهیم برد، زیرا این فقط مقدار پولی را که برای انجام کارهایی که قبلا انجام می‌دادیم، افزایش می‌دهد.

بنابراین فکر می‌کنم پزشکان عمومی که قبلاً دارندگان کارت مراقبت‌های بهداشتی، دارندگان کارت بازنشستگی و کودکان صورت‌حساب انبوه دارند، سود خواهند برد. و من فکر می‌کنم پزشکان عمومی که واقعاً می‌خواهند صورت‌حساب انبوه را پرداخت کنند، زیرا بیمارانشان آسیب‌پذیر هستند و مجبور شده‌اند کلینیک‌های خود را ببندند زیرا بیمارانشان توانایی پرداخت هزینه‌ای را ندارند، ممکن است به صورت‌حساب انبوه برگردند.

اما توقف تمدید تخفیفات مدیکر یک عدم اعتماد واقعی ایجاد کرده است. صحبت‌های زیادی در میان پزشکان عمومی درباره تله بودن این اقدام وجود دارد، زیرا آنچه ما واقعاً به آن نیاز داریم، بودجه طولانی‌مدت است که با هزینه‌های ارائه مراقبت همگام باشد، و این مشوق‌ها برای رفع آن کافی نیست.

به طور کلی، Senior فکر نمی‌کند که تغییرات معنی‌داری در نرخ‌های صورت‌حساب انبوه در نتیجه این انگیزه وجود داشته باشد. پرداخت‌های تشویقی افزایش‌یافته فقط برای مشاوره‌های پزشک عمومی با کودکان زیر ۱۶ سال، بازنشستگان و سایر دارندگان کارت امتیاز مشترک المنافع اعمال می‌شود.

او گفت: «من فکر می‌کنم افزایش انگیزه صورت‌حساب انبوه یک معیار عدالت سلامت واقعاً خوب است، زیرا کسانی را هدف قرار می‌دهد که به احتمال زیاد برای پرداخت خدمات به کمک نیاز دارند.» اما اقدامات بودجه برای مردم بدون کارت امتیاز هیچ تفاوتی ایجاد نخواهد کرد. هیچ انگیزه اضافی برای صدور صورت حساب انبوه آنها وجود ندارد.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …