مویس از “مقاومت” وستهم برای مهار آلکمار و رسیدن به فینال حمایت می کند | وستهام یونایتد

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دیوید مویس معتقد است که وستهام با از سرگیری نبرد خود با آلکمار هفته آینده، مقاومت کافی برای رسیدن به فینال لیگ کنفرانس اروپا را خواهد داشت.

وستهم با برتری 2-1 به هلند خواهد رفت و پس از نتیجه گیری از گل به ثمر رسید تا در بازی رفت نیمه نهایی لیگ کنفرانس خود در ورزشگاه لندن شب گذشته پیروز شود.

تیجانی رایندرز در نیمه اول تیم AZ را پیش انداخت، اما سعید بنراهما از روی نقطه به تساوی رسید و میخائیل آنتونیو در 15 دقیقه مانده به پایان بازی، گل برتری را به ثمر رساند.

مویز گفت: “من عمیقاً معتقدم که ما در اینجا انعطاف پذیری زیادی داریم.” فکر می کنم از طریق باشگاه آن را داریم، فکر می کنم از طریق تیم داریم و به آن نیاز خواهیم داشت. ما در بازی های بزرگ لیگ برتر به آن نیاز داشتیم. ما فقط در آستانه یک برد بزرگ مقابل منچستریونایتد هستیم.

“امشب، ما 2-1 در اولین بازی نیمه نهایی پیروز شدیم، بنابراین باید بگویید که اشکالی ندارد. وقتی مسابقات جام حذفی است، مهم نیست که واقعاً چگونه آن را انجام می دهید و کار انجام آن است. ما هنوز آن را انجام نداده‌ایم، دور از آن، هفته آینده کار بزرگی داریم.»

مویس اعتراف کرد که وستهم که از سال 1976 در فینال اروپا حضور نداشته است، باید پیشرفت کند. آنها خلق زیادی نکردند و مشابهی با شکست آنها مقابل آینتراخت فرانکفورت در نیمه نهایی لیگ اروپا در سال گذشته، زمانی که آنها عقب بودند، وجود داشت.

مویز گفت: “ما یک پیشروی اندک داریم اما چیزی بیشتر از این نیست.” زمانی که به نیمه نیمه رسیدم احساس کردم هنوز سه چهارم بازی باقی مانده است. باید مطمئن می شدیم که برداشتیم. ما انجام دادیم. تصمیم گیری در یک سوم پایانی نیمه اول بسیار ضعیف بود. در نیمه دوم کمی بهتر شدیم.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

“من فکر می کنم تساوی به طور مساوی متعادل است. فکر نمی کردم با وجود اینکه گل خوردیم، موقعیت های زیادی را از دست ندادیم. این بازی ما در قسمت بالاتر زمین بود که به اندازه کافی خوب بازی نکردیم. ما خودمان را جلو انداختیم، که چیز بزرگی است.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …