جمهوری خواهان آسیب پذیر در مبارزه با محدودیت بدهی در میانه راه افتادند

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

نماینده مایک لاولر، اولین جمهوری‌خواه از حومه دره هادسون که به طور گسترده به عنوان یکی از در معرض خطرترین اعضای حزبش در معرض خطر سیاسی شناخته می‌شود، هفته را با حملات وحشیانه یک گروه سیاسی دموکرات مجلس نمایندگان آغاز کرد که به دروغ او را به تلاش برای زورگویی متهم کردند. کاهش مدیکر و تامین اجتماعی.

روز بعد، بازوی مبارزات انتخاباتی دموکرات‌های مجلس نمایندگان آمریکا، او را به‌عنوان «مهر لاستیکی برای همکارانش در MAGA» توصیف کرد که شغل، ایمنی و مراقبت‌های بهداشتی را به خطر می‌اندازد.

ساعاتی بعد، آقای لاولر در ردیف اول حضار نشسته بود که پرزیدنت بایدن به زمین خانه اش آمد تا از دموکرات ها برای افزایش سقف بدهی دفاع کند – و علناً از او به عنوان «یکی از این جمهوری خواهان MAGA» تمجید کرد.

اخیراً زندگی آقای لاولر 36 ساله، نماینده سابق مجلس ایالتی که یکی از گروه کوچک جمهوری خواهان نماینده مناطق نوسانی است، زندگی می کند که می تواند برای جلوگیری از نکول فاجعه بار حیاتی باشد. با توجه به اینکه دولت در حال حرکت به سوی نقض سقف بدهی است که ممکن است در اوایل ژوئن اتفاق بیفتد، آنها اکنون درگیر معارضه هستند زیرا آقای بایدن و دموکرات ها یک دقیقه با عصبانیت آنها را محاکمه می کنند و سپس آنها را در تلاش برای کسب امتیاز سیاسی در دقیقه بعد می کوبند.

آقای لاولر گفت که در مراسم این هفته آقای بایدن شرکت کرده است تا نشان دهد که از این چالش کوتاه نمی آید.

آقای لاولر در نامه ای گفت: “من پسر بزرگی هستم – من نگران صحبت های سخنگوی کاخ سفید یا DCCC نیستم که بیانیه ای را منتشر کند که به وضوح توسط رئیس جمهور تنها چند ساعت بعد در تناقض بود.” مصاحبه، با اشاره به بازوی مبارزات انتخاباتی دموکرات های مجلس نمایندگان. آن‌ها هر کاری را که احساس می‌کنند باید از نظر سیاسی انجام دهند انجام می‌دهند تا در انتخابات سال 2024 پیروز شوند.» وی افزود که هدفش از حضور در این مراسم این بود که تمایل خود را برای تعامل و تلاش برای حل چالش‌ها آشکار کند.

تظاهرات انتخاباتی آقای بایدن در روز چهارشنبه در دره هادسون به منظور تشدید فشار بر آقای لاولر بود تا از حزبش جدا شود، حزبی که خواستار کاهش شدید هزینه‌ها در ازای افزایش سقف بدهی‌ها شده است، و با دموکرات‌ها برای جلوگیری از عدم پرداخت بدهی همکاری کند. . این بخشی از استراتژی دموکرات‌ها برای تضعیف موقعیت مذاکره‌ای کوین مک کارتی، رئیس‌جمهور کوین مک‌کارتی است، که یا باید جناح راست‌گرا و جمهوری‌خواهان جریان اصلی‌تر را در یک توافق مالی متحد کند یا اینکه قانون‌گذارانی مانند آقای لاولر را به خطر بیندازد.

همین هفته گذشته، مقامات کاخ سفید با خوشحالی آقای لاولر و 17 جمهوری‌خواه دیگر مجلس نمایندگان را به نمایندگی از مناطقی که رئیس‌جمهور در سال 2020 برنده شد، کتک زدند و بارها نام و عکس‌های آنها را در حساب رسمی توییتر آقای بایدن منتشر کردند و آنها را به پیشبرد لایحه سقف بدهی شدید متهم کردند. که برنامه هایی را که به کهنه سربازان و افراد مسن کمک می کند را تقویت می کند.

اکثریت فوروارد مجلس نمایندگان، گروهی وابسته به کمیته اصلی اقدام سیاسی حزب دموکرات برای رقابت‌های مجلس نمایندگان، نتایج یک نظرسنجی را منتشر کرد که در آن به پاسخ دهندگان گفتند که جمهوری‌خواهان از جمله آقای لاولر «تهدید می‌کنند که بدهی‌های ما را نکول کنند تا مجبور به کاهش بدهی‌ها شوند. تامین اجتماعی و مدیکر.” جمهوری‌خواهان مجلس نمایندگان بارها گفته‌اند که این برنامه‌ها در مذاکرات محدودیت بدهی از روی میز حذف شده‌اند، اما عمداً مشخص نکرده‌اند که کدام برنامه‌های دیگر را می‌خواهند قطع کنند تا از اتهاماتی مبنی بر اینکه می‌خواهند سرویس‌های فدرال محبوب را از بین ببرند.

آقای بایدن رویکرد متفاوتی در پیش گرفت و علناً یک شاخه زیتون را در اختیار آقای لالر قرار داد که کاملاً در تضاد با پیام‌هایی بود که حزبش هفته‌ها پخش می‌کرد.

آقای بایدن گفت: «مایک از آن جور آدم‌هایی است که وقتی در کنگره بودم، با آن جمهوری‌خواه برخورد داشتم.» “او یکی از این جمهوری خواهان MAGA نیست.”

آقای بایدن که مستقیماً با آقای لاولر صحبت می کرد، افزود: «از حضور شما متشکرم، مایک. ممنون که اینجا هستید این روشی است که ما آن را انجام می‌دادیم.»

هنگام خروج از مراسم، آقای لاولر، کارین ژان پیر، دبیر مطبوعاتی کاخ سفید را دید و تمجیدهای آقای بایدن را از او تکرار کرد تا ظاهراً برای او سرگرمی باشد.

او بعداً در این مصاحبه گفت: «بدیهی است که حساب‌های رسانه‌های اجتماعی و اظهارات رسمی آنها احتمالاً بهتر است احساسات و افکار رئیس جمهور را منعکس کند.

این فریاد – و در وهله اول تصمیم آقای لاولر برای شرکت در این رویداد – بر رقص غیرمعمولی که تنها چند هفته قبل از اینکه کشور برای اولین بار در معرض خطر عدم تعهد به تعهدات خود قرار گیرد، در حال اجرا بود، تاکید کرد، در حالی که اقتصاد در تعادل است. . مقامات کاخ سفید به طور همزمان امیدوارند که بلوکی از جمهوری‌خواهان میانه‌رو را جمع کنند تا با دموکرات‌ها رای دهند تا حد مجاز را افزایش دهند – در حالی که با معرفی آنها به عنوان افراط‌گرا، مزیت سیاسی برای انتخابات 2024 به دست آورند.

این پیام برخی از جمهوری خواهان منطقه بایدن را خشمگین کرده است.

مارک مولینارو، نماینده نیویورک، یک جمهوری خواه که نماینده یک منطقه همسایه در دره هادسون است، گفت: «به این فکر کنید که این چقدر بد است. شما رئیس جمهور ایالات متحده را دارید که به اعضای کنگره مانند من و دیگران نیاز دارد که بخواهند با او کار کنند.”

آقای مولینارو افزود: “به جای مذاکره با اعضای کنگره و شامل آنها، او آنها را از خود دور می کند.”

آقای مولینارو گفت که کار قبلی او با کارکنان کاخ سفید، در زمینه حمایت از سلامت روان و مبارزه با مصرف مواد، “بسیار عالی بوده است.” او در مورد محدودیت بدهی گفت: «کاخ سفید باید اقدامات بیشتری را انجام دهد، اما آنها این کار را نکرده اند.»

اما دلیلی وجود دارد که آقای بایدن و دموکرات ها ممکن است قانونگذارانی مانند مولینارو و لاولر را هدف قرار دهند. بر خلاف برخی از همکاران فوق محافظه کار خود از مناطق قرمز عمیق، آنها خطرات سیاسی ناشی از سرزنش شدن را برای یک نکول می دانند و مصمم هستند که به هر قیمتی از آنها اجتناب کنند.

آقای مولینارو در پاسخ به این سوال که آیا او همچنان آماده همکاری با دموکرات‌ها برای دستیابی به توافق محدودیت بدهی است، پاسخ داد: «در پایان روز، ما نمی‌توانیم بدهی آمریکا را نکول کنیم. من می خواهم رئیس مک کارتی از طرف ما مذاکره کند و رئیس جمهور در کاخ سفید – نه دره هادسون – برای رسیدگی به این بحران اکنون بنشیند.

جمهوری خواهانی مانند آقای لاولر در تلاش برای ایجاد توازن برای خود هستند و مصمم به حمایت از رهبران حزب خود هستند و در عین حال خود را به عنوان معامله گران عملگرایانه ای قرار می دهند که یک نکول فاجعه بار را تحمل نمی کنند.

آقای لاولر در این مصاحبه گفت: “هدف در اینجا این است که همه با حسن نیت مذاکره کنند و زمینه ای برای توافق پیدا کنند.” “هیچ یک از ما به هر چیزی که می خواهیم از این کار نمی رسیم. ما حکومت تک حزبی نداریم. بنابراین، درک آن و پذیرش آن به این معنی است که شما باید سازش پیدا کنید.»

آقای لاولر که پیش از برگزاری تجمع کوتاهی با رئیس جمهور ملاقات کرد، گفت که از آقای بایدن می‌خواهد با حسن نیت با آقای مک کارتی و توافقی که در نهایت شامل کاهش هزینه‌ها می‌شود، مذاکره کند – و این نکول یک گزینه نیست. او گفت که معتقد است دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان می‌توانند زمینه مشترکی در مورد بازنگری قوانین مجوز برای پروژه‌های انرژی، الزامات کاری سخت‌تر در برنامه‌های اجتماعی، و پس گرفتن بودجه‌های کمک‌رسانی به همه‌گیری کروناویروس خرج نشده پیدا کنند.

او از گفتن اینکه آیا در مواقع اضطراری درخواست معافیت خود را امضا خواهد کرد یا نه، برای اینکه لایحه ای را برای جلوگیری از نکول به اجبار ارائه کند یا نه، گفت که در مورد فرضیات بحث نخواهد کرد. اما او اضافه کرد: «بدیهی است که ما نمی‌توانیم پیش‌فرض بدهیم، بنابراین در صورت پیش‌آمده با این موضوع برخورد خواهیم کرد.»

در این میان، جمهوری خواهان با موقعیت مشابه فصلی از شلاق را به سر می برند.

دان بیکن نماینده نبراسکا درباره آقای بایدن و دموکرات ها گفت: «آنها جکیل و هاید هستند». هر یک از ما در مناطق بنفش می‌دانیم که باید مذاکره کنید.»

او گفت: “واقع بینانه، ما باید در وسط یکدیگر را ملاقات کنیم.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …