با وجود ممنوعیت در میسوری در مورد مراقبت های تایید کننده جنسیت، شورای شهر کانزاس وضعیت پناهگاه را تأیید می کند

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مقامات بزرگ‌ترین شهر میسوری روز پنجشنبه قطعنامه‌ای را تصویب کردند که آن را پناهگاهی برای افرادی که به دنبال مراقبت‌های تأییدکننده جنسیت هستند یا ارائه می‌کنند، اعلام کردند، با مخالفت با قانون‌گذاران ایالتی که یک روز قبل به ممنوعیت چنین مراقبت‌هایی برای خردسالان و محدود کردن آن برای برخی تبلیغات رای دادند.

کانزاس سیتی، مو. — مقامات بزرگ‌ترین شهر میسوری روز پنجشنبه قطعنامه‌ای را تصویب کردند تا آن را پناهگاهی برای افرادی که به دنبال مراقبت‌های تأییدکننده جنسیت هستند یا ارائه می‌دهند، اعلام کنند و قانون‌گذاران ایالتی را که یک روز قبل به ممنوعیت چنین مراقبت‌هایی برای خردسالان و محدود کردن آن برای برخی از بزرگسالان رای دادند، نادیده می‌گیرند.

کوئینتون لوکاس، شهردار دموکرات، رأی 12 به 1 را ستود و گفت که شهر متعهد است که «مکانی پذیرا، فراگیر و امن برای همه، از جمله جامعه تراجنسیتی و LGBTQ+ ما باشد».

وضعیت جدید و پناهگاه کانزاس سیتی آن را به عنوان شهری با گرایش دموکرات ها در ایالتی با فرماندار جمهوری خواه و مجلس قانونگذاری تحت کنترل جمهوری خواه متمایز می کند. اقدامات مشابهی در شهرهایی انجام شده است که با اقدامات ایالتی برای محدود کردن حقوق افراد تراجنسیتی مخالف هستند، مانند آستین، تگزاس.

انتظار می رود مایک پارسون، فرماندار GOP، ممنوعیت مراقبت های تایید کننده جنسیت را امضا کند و به حداقل 16 ایالت دیگر بپیوندد که قوانین مشابهی را برای محدود کردن یا ممنوع کردن چنین مراقبتی برای کودکان زیر سن قانونی وضع کرده اند.

این قطعنامه همچنین در حالی صادر می‌شود که یک قاضی یک قانون اضطراری پیشنهادی توسط اندرو بیلی، دادستان کل ایالت جمهوری‌خواه را در نظر می‌گیرد که بزرگسالان و کودکان را ملزم می‌کند بیش از یک سال تحت درمان قرار گیرند – و قبل از اینکه بتوانند درمان تأیید جنسیت را دریافت کنند، سایر شرایط را برآورده کنند.

کمیته ای روز چهارشنبه این قطعنامه را امضا کرد که می گوید شهر هیچ فرد یا سازمانی را که به دنبال، ارائه، دریافت یا کمک به فردی برای دریافت مراقبت های تایید کننده جنسیت مانند مسدود کننده های بلوغ، هورمون ها یا جراحی باشد، تحت تعقیب قرار نمی دهد یا جریمه نمی کند.

همچنین می‌گوید که اگر ایالت قانون یا قطعنامه‌ای را تصویب کند که مجازات‌های کیفری یا مدنی، جریمه‌ها یا تحریم‌های حرفه‌ای را در چنین مواردی اعمال کند، پرسنل در بزرگترین شهر میسوری اجرای این الزامات را «پایین‌ترین اولویت» خود قرار می‌دهند.

قانونگذاران ایالتی جمهوری خواه در سراسر ایالات متحده که به مراقبت های تایید کننده جنسیت به عنوان بخشی از تلاش بزرگتر برای عقب انداختن حقوق LGBTQ+ حمله کرده اند، استدلال کرده اند که آنها از کودکان در برابر تصمیماتی محافظت می کنند که ممکن است بعداً از آنها پشیمان شوند. اما مراقبت های تایید کننده جنسیت برای افراد زیر سن قانونی بیش از یک دهه است که در ایالات متحده در دسترس بوده و توسط انجمن های پزشکی بزرگ تایید شده است.

مریک جنسون، بنیانگذار Transformations KC، پس از رأی گیری در بیانیه ای کتبی گفت: «این اولین قدم مهم در تعهد کانزاس سیتی به افراد ترنس و غیر دودویی است. من مشتاقانه منتظر هستم که رهبران ترنس و کانزاس سیتی با یکدیگر همکاری کنند تا به نابرابری های بهداشتی در جوامع خود رسیدگی کنند و راه هایی که می توانیم بودجه پایدار داشته باشیم. و برنامه‌نویسی که به همه افراد ترنس می‌رسد.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …