ای جین کارول در حال بررسی شکایت از ترامپ به دلیل اظهاراتش در تالار شهر CNN | دونالد ترامپ

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

ای جین کارول، نویسنده، پس از آن که رئیس جمهور سابق آمریکا اظهارات توهین آمیزی درباره وی در یک سالن شهرداری تلویزیونی CNN بیان کرد، تنها یک روز پس از اینکه در یک پرونده مدنی متهم به تجاوز جنسی به او شناخته شد، در حال بررسی شکایت مجدد از دونالد ترامپ برای افترا است.

روبرتا کاپلان وکیل کارول در مورد احتمال شکایت افترا به نیویورک تایمز گفت: «بدیهی است که همه چیز روی میز است و ما باید به آن توجه جدی داشته باشیم. ما باید جوانب مثبت و منفی مختلف را بسنجیم و احتمالاً در یک روز آینده به تصمیمی خواهیم رسید.»

روز سه‌شنبه، هیئت منصفه نیویورک حکم داد که ترامپ ۲۷ سال پیش از ستون‌نویس مشاوره در رختکن یک فروشگاه بزرگ نیویورک سوء استفاده جنسی کرده است. همچنین حدود 5 میلیون دلار به عنوان غرامت و غرامت جزایی اعطا کرد: حدود 2 میلیون دلار در مورد سوء استفاده جنسی و نزدیک به 3 میلیون دلار برای افترا، برای دروغگو خواندن او.

ترامپ روز پنجشنبه درخواست تجدید نظر کرد تصمیم هیئت منصفه

اما در جریان رویداد چهارشنبه شب CNN در نیوهمپشایر – که با محکومیت گسترده تلویزیون آمریکایی مواجه شد – ترامپ بارها به کارول و تجربیات او توهین و تحقیر کرد.

ترامپ گفت روایت او از تجاوز جنسی «جعلی» و «داستانی ساختگی» است و از آن به عنوان «هانکی پانکی» یاد کرد.

کارول به تایمز گفت که این اظهارات وقتی متنی از آنها را خواند ناراحت کننده بود. او به روزنامه گفت: “این فقط احمقانه است، فقط منزجر کننده است، پست و ناپاک است، مردم را زخمی می کند.”

او افزود: من از طرف مردان جوان در آمریکا ناراحت هستم. آن‌ها نمی‌توانند به این چشم‌انداز قدیمی زنان که نگاه غارنشینی است گوش دهند.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …