اخبار استرالیا زنده: کارگران برای تصویب معدن زغال سنگ انتقاد کردند. دفاع فرمانده ارتش از تحولات دفاعی | اخبار استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

خوش آمدی

صبح بخیر و به روز دیگری از وبلاگ نویسی زنده خوش آمدید. من هستم مارتین فارر و من اینجا هستم تا خطوط اصلی یک شبه را قبل از همکارم برای شما بیاورم ناتاشا می می آید.

دولت آلبانی با سبزها بر سر لایحه مسکن به شدت برخورد می‌کند و در مورد تصویب توسعه معدن زغال سنگ در حوضه بوون کوئینزلند، عشق زیادی از دست نخواهد رفت. از Plibersek بپرسید نشان داده است که به طرح رودخانه اسحاق چراغ سبز نشان خواهد داد – اولین تاییدی که پس از قدرت گرفتن حزب کارگر – انتقادات گسترده ای را از سوی فعالان محیط زیست به همراه داشت.

ما همچنین داستان فوق‌العاده‌ای داریم در مورد اینکه چگونه مشاوران مدیریت به ارائه‌دهندگان مراقبت‌های سالمندان توصیه کرده‌اند تا با در نظر گرفتن اینکه کدام ساکنان «حاشیه سود بالاتر» ایجاد می‌کنند، از سیستم بهره‌برداری کنند و از آن‌ها خواسته‌اند «هم‌اکنون پول خود را دریافت کنند» قبل از معرفی مقررات جدید. Mirus Australia هشدار می دهد که طبقه بندی مجدد ساکنان به منظور منعکس کننده رو به وخامت سلامت آنها، که منجر به دقایق مراقبت اجباری بیشتر می شود، می تواند به خط نهایی بودجه یک ارائه دهنده لطمه بزند زیرا افزایش یارانه ها هزینه ها را پوشش نمی دهد.

پیتر داتون از پاسخ بودجه خود برای انتقاد از اصلاحات ADF، از جمله موارد دیگر استفاده کرد، اما رئیس ارتش قول داده است که “ماموریتی را که به ما محول شده است” در بحبوحه جنجال های سیاسی بر سر کاهش خودروهای جنگی پیاده نظام توسط دولت انجام دهد. سپهبد سایمون استوارت می‌گوید که ارتش «کاملاً در مسیر درست» قرار دارد و «جهت بسیار روشن» دولت را در پی بررسی استراتژیک دفاعی صادقانه اجرا خواهد کرد.

همچنین نمی‌توانیم آواز یوروویژن را که اکنون در لیورپول برگزار می‌شود نادیده بگیریم. آیا ورود استرالیا توسط گروه پرت وویجر به فینال برنده خواهد شد؟ طبیعتاً همه اینها به یک سیستم رأی گیری فوق العاده پیچیده مربوط می شود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …