جیمی آلن ستاره کانتری توسط مدیر سابق به تجاوز جنسی متهم شد | کشور

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

جیمی آلن، ستاره کانتری، توسط مدیر سابق خود به دلیل تجاوز جنسی مورد شکایت قرار گرفته است.

زن معروف به “جین دو” مدعی شده است که در حین کار برای خواننده، او در یک دوره 18 ماهه به طور مکرر به او تجاوز کرده و او را مورد آزار و اذیت قرار داده است و از آن به عنوان “چرخه سیل آسا” آزار و اذیت یاد می کند. به گزارش ورایتی، این هفته شکایتی در دادگاه فدرال در تنسی تنظیم شده است که آلن را متهم به حمله جنسی، تجاوز، حبس کاذب، قاچاق جنسی و ناراحتی عاطفی کرده است.

چندین ادعای مطرح شده شامل ادعای این است که خواننده نامزد جایزه گرمی در طول سفر به لس آنجلس هنگام فیلمبرداری یک قسمت از American Idol در سال 2021 به عنوان مهمان مشهور به او تجاوز کرده است. او ادعا می کند که بعد از یک شام کاری با درد و خونریزی در رختخواب از خواب بیدار شد و متوجه شد که باکرگی خود را بدون رضایت از دست داده است. او به ورایتی گفت: «ارتباط با بدنم قطع شده بود و احساس وحشت داشتم.

او ادعا می کند که او به صراحت گفته است که قرارداد کاری به “سکوت ماندن در مورد رفتار خود” بستگی دارد و او از قدرت و نفوذ خود برای استخدام و جذب شاکی به مکان های خصوصی، از جمله اتاق هتل، خانه، ماشین و رویداد او استفاده کرده است. مکان هایی که او اعمال جنسی انجام می داد.

آلن در بیانیه‌ای این اتهامات را «عمیقاً نگران‌کننده» خواند و گفت که از دیدن آن‌ها از سوی یکی از «نزدیک‌ترین دوستان، همکاران و معتمدانش» که ادعا می‌کند با او رابطه جنسی توافقی داشته، شوکه شده است. او می نویسد: «در آن زمان، او هرگز یک بار مرا به هیچ کار اشتباهی متهم نکرد، و از رابطه و دوستی ما به عنوان چیزی صحبت کرد که می خواست تا بی نهایت ادامه دهد. تنها پس از پایان همه چیز بین ما، او یک وکیل گرفت تا با او تماس بگیرد و درخواست پول کند، که باعث شد من انگیزه های او را زیر سوال ببرم.

وکیل او این موضوع را رد کرده و هرگونه تقاضای اولیه پولی را رد کرده و در عوض درخواست جلسه ای برای بحث در مورد اتهامات شده است. در ردیه آمده است: «پاسخ یک نه سخت بود و با تهدیدهایی همراه بود که تیم او اقداماتی را برای لکه دار کردن علنی موکل من انجام خواهد داد». موکل من چاره‌ای جز این نداشت که با ثبت شکایت از خود محافظت کند.»

آلن اولین بار در سال 2011 در امریکن آیدل به شهرت رسید و از آن زمان تاکنون موفق به انتشار آثاری از جمله Best Shot و Make Me Want To شده است. او اولین نوازنده انفرادی سیاهپوست بود که برنده بهترین هنرمند مرد سال در جوایز انجمن موسیقی کشور در سال 2021 شد و همچنین نامزد دریافت جایزه بهترین هنرمند جدید گرمی شد. او همچنین کتاب کودک صدای من یک شیپور است را نوشته است. او اخیراً داوری در برنامه My Kind of Country، نمایش مسابقه موسیقی توسط ریس ویترسپون برای Apple TV+ بود. آلن در ماه آوریل از همسرش جدا شد.

جین دو همچنین از کارفرمای سابق خود، Wide Open Music و Ash Bowers، موسس آن شکایت کرده است.

او می‌گوید: «من باید این داستان را تعریف کنم، زیرا به هیچ وجه نمی‌توانم اجازه دهم دخترم به چنین موقعیتی نزدیک شود. زندگی من به خاطر جیمی آلن تغییر کرده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …