اندی موری بازی در اوپن فرانسه را ارزیابی می کند و می داند که ممکن است آخرین بازی او باشد | اندی موری

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اندی ماری پس از شکست در دور اول در مسابقات آزاد ایتالیا در دور اول، اندی ماری در مورد حضورش در مسابقات آزاد فرانسه در این ماه تصمیمی نگرفته است.

مدت کوتاهی پس از شکست در سه ست، موری پیشنهاد کرد که گزینه‌های مختلفی برای او وجود دارد، از جمله پذیرش کامل فصل زمین خاکی با شرکت در یک رویداد دیگر ATP Challenger در بوردو در هفته آینده، یا شرکت در یک تورنمنت ATP در هفته قبل از مسابقات آزاد فرانسه. .

موری به آبان نیوز گفت: «نمی‌دانم. من باید در مورد آن با تیمم چت کنم و ببینم از اینجا چه کار می کنم. احتمال برگزاری مسابقات هفته آینده در فرانسه وجود دارد. واقعا نمی دانم که آیا می خواهم هفته قبل از مسابقات آزاد فرانسه بازی کنم یا نه. من باید با تیم چت کنم و ببینم بهترین کار چیست.»

موری هفته گذشته در مادرید گفته بود که نظرات مختلفی در اردوی او در مورد اینکه آیا او باید در مسابقات آزاد فرانسه شرکت کند یا نه وجود دارد. او شخصاً می خواست در پاریس بازی کند زیرا مطمئن نیست که آیا فرصت دیگری برای این کار خواهد داشت یا خیر.

در حالی که موری در سال‌های اخیر به دلیل نگرانی در مورد گسترش بیش از حد بدن خود در بهترین ست، از رقابت در رولان گاروس صرف نظر کرده است، او می‌گوید که اکنون موضوع صرفاً در مورد گرفتن بهترین تصمیم است. “این خیلی در مورد نیست [physical worries]موری گفت. من اطمینان دارم که بدنم بعد از کاری که در ابتدای سال انجام دادم خوب خواهد شد. من مسابقات پنج ساعته را پشت سر هم انجام دادم و از نظر بدنی در آن مسابقات عملکرد خوبی داشتم. دلیلی وجود ندارد که لزوماً در اینجا متفاوت باشد.

فقط برای اینکه ببینم بازی من در کجاست. این همان چیزی است که در این مرحله از حرفه‌ام اولویت‌بندی درست است. اکنون به بدنم اعتماد دارم، اما می دانم که بهترین شانس من برای دویدن عمیق به احتمال زیاد در ویمبلدون اتفاق می افتد.

چند ماه گذشته همانطور که موری پس از شروع مثبت سال امیدوار بود پیشرفتی نداشته است. او پس از شکست دادن ماتئو برتینی، بازیکن شماره 13 اوپن استرالیا در پنج ست، به دور سوم مسابقات آزاد استرالیا رسید. او پس از آن به فینال دوحه با یک سری پیروزی های بازگشتی، از جمله غلبه بر الکساندر زورف شماره 16 جهان در ست های مستقیم، رسید.

موری دوحه را ترک کرد و این احساس را داشت که از زمان عمل جراحی ترمیم لگن در سال 2018 به خوبی حرکت می‌کند و بدنش قوی است و به او امیدواری می‌دهد که به طور منظم به چالش کشیدن بازیکنان برتر 20 و دویدن عمیق در رویدادهای بزرگ ادامه دهد. در حالی که او برای شکست دادن تامی پل شماره 17 جهان و برنده شدن چلنجر Aix-en-Provence عملکرد خوبی داشت، فرم و اعتماد به نفس موری در تورنمنت های بزرگتر سقوط کرده است. او در پنج مسابقه اخیر خود در مسابقات ATP Masters 1000 شکست خورده است.

روز چهارشنبه، شرایط شب سرد در زمین خاکی بدنام سنگین رم مطمئناً کمکی نکرد و شکی نیست که سطح مورد علاقه موری، چمن، فرصتی را برای او فراهم می کند تا فرم خود را تغییر دهد. او اکنون باید مطمئن شود که قوی ترین شانس را برای انجام این کار به خود می دهد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …