اولی استون حداقل اولین آزمایش خاکستر انگلیس را به دلیل آسیب دیدگی همسترینگ از دست می دهد | تیم کریکت انگلیس

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پس از اسکن‌هایی که به غیبت «پنج تا شش هفته‌ای» به دلیل آسیب همسترینگ اشاره کرد، اولی استون برای آمادگی در نیمه دوم سری Ashes تابستان امسال با جنگ روبرو می‌شود.

این بازیکن سریع انگلیسی، 29 ساله، در جریان مسابقه دسته یک ناتینگهام شایر با لنکاوی در ترنت بریج آخر هفته گذشته دچار مصدومیت شد و مشخص است که او از اولین تست در ادگباستون که در 16 ژوئن آغاز می شود، کنار گذاشته شده است.

اگرچه تنها سه بار توسط انگلیس در کریکت تست بازی کرد، اما سرعت استون به این معنی بود که او به عنوان یکی از سه بازیکن سریع بولینگ برای سری پنج مسابقه مقابل استرالیا به همراه جوفرا آرچر و مارک وود در نظر گرفته شد. بن استوکس که خواستار زمین های سریع و مسطح شده بود، امیدوار بود که از آنها در چرخش به عنوان بازیکن سوم تیم استفاده کند.

اما در حالی که سه هفته تا آزمون یکباره مقابل ایرلند که در 1 ژوئن آغاز می شود – و پنج هفته تا اولین آزمایش خاکستر باقی مانده است – وود تنها عضو این سه نفر است که در حال حاضر آمادگی جسمانی دارد. آرچر و همچنین مصدومیت استون، پس از گزارش ناراحتی در آرنج راست خود که یک مشکل مداوم است، زود از لیگ برتر هند بازگشته است.

ما با تو هستیم اولی 💪

اولی استون شروع Vitality Blast را پس از اسکن همسترینگ آسیب دیده خود از دست خواهد داد.

ما و انگلیس، با اولی کار خواهیم کرد تا او را به موقع به کریکت برگردانیم بدون اینکه به ریکاوری قبل از تابستان شلوغ آسیبی وارد شود. pic.twitter.com/wkmNOfuxCT

– Nottinghamshire CCC (@TrentBridge) 11 مه 2023

این باعث می‌شود که تصمیم انگلیس برای استراحت به اولی رابینسون برای سفر ساسکس به لسترشر این هفته معقول‌تر به نظر برسد. بازوی راست هفته گذشته 14 ویکت در مقابل ووسسترشر در نیو رود کسب کرد، اما علاوه بر تزریق مسکن اخیر در ناحیه کمر، مسابقه را با گرفتگی عضلات به پایان رساند.

جیمی اندرسون این هفته مقابل سامرست و در میان ویکت ها بازی می کند، همچنین مت پاتس برای دورهام در خانه یورکشایر. استوارت برود به عنوان بخشی از یک استراحت از پیش توافق شده، مانند کریس ووکس از وارویک شایر، دور را از دست داده است.

استوکس، که چهارمین بازیکن خط حمله انگلیس خواهد بود، بخشی از IPL را نیز به دلیل مشکل انگشت پا از دست داده است، اما گفته می شود که یک بار دیگر به آمادگی کامل رسیده است. این بازیکن همه کاره که همچنین در تلاش برای غلبه بر مشکل مزمن زانوی چپ است، به دلایل تاکتیکی آخرین دیدار تیمش در چنای را از دست داد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

هنوز فرصتی برای استون وجود دارد که حجم کاری خود را بالا ببرد و تناسب اندام خود را در کریکت چهار روزه برای ورود دیرهنگام به سریال ثابت کند. ناتز دو مسابقه قهرمانی در بلاک آتی مسابقات T20 Blast دارد که از 11 ژوئن به مصاف Warwickshire در ترنت بریج و سامرست در Taunton از 25 ژوئن خواهد رفت. دومین بازی چهار روزه یازدهم مقابل دورهام از 19 ژوئن نیز در این بین برگزار می شود.

اجرای اولین مورد می‌تواند تست دوم را که در لردز در 28 ژوئن آغاز می‌شود، برای استون امکان‌پذیر کند، اما به نظر می‌رسد لمس کنید و بروید. سومین تست در هدینگلی که در 6 ژوئیه برگزار می شود ممکن است هدف واقعی تری برای بازیکنی باشد که در طول دوران حرفه ای خود آسیب های زیادی را تحمل کرده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …