کریس اشتون بازیکن لستر پس از دریافت کارت قرمز مقابل هارلکینز از محرومیت نجات یافت | کریس اشتون

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

کریس اشتون که به زودی بازنشسته می شود، پس از فرار از محرومیت پس از اخراجش در آخرین بازی فصل عادی لستر در روز شنبه، یک مهلت چشمگیر در لیگ برتر دریافت کرد. وینگر سابق تیم ملی انگلیس کارت قرمز خود را لغو کرد و می تواند بلافاصله بازی کند.

اشتون 36 ساله به دلیل تکل خطرناک روی کادان مورلی از هارلکئینز اخراج شد که لستر معتقد بود فقط شایسته دریافت کارت زرد است. یک هیئت انضباطی مستقل پس از یک جلسه استماع پنج ساعته به همین نتیجه رسید و تصمیم گرفت که تماس سر غیرمستقیم بوده و خطر بالایی نداشته است. اشتون به یک بازی ناپسند اعتراف کرد اما مورلی به هیئت داوران شهادت داد که تماس اولیه با شانه راست او بود تا سرش.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

این بدان معناست که اشتون اکنون واجد شرایط بازی در نیمه نهایی لیگ برتر مقابل سیل شارکز در سالفورد در روز یکشنبه است، علاوه بر این که در صورت صعود لستر به تویکنهام، در فینال نیز حضور خواهد داشت. اشتون که اخیراً به اولین بازیکن تاریخ تبدیل شده است که 100 تلاش در لیگ برتر به ثمر رسانده است، اکنون این فرصت را دارد که به آمار خود اضافه کند.

این نشان دهنده چرخش دیگری در یک حرفه پرحادثه است که طی آن اشتون همچنین در 44 بازی آزمایشی برای انگلیس 20 بار تلاش کرد. لستر اکنون می‌تواند او را در جمع سه تیم خود برای دیدار فروش قرار دهد، اما سه نفر بین‌المللی فردی استوارد، آنتونی واتسون و مایک براون را نیز در اختیار دارد.

شورای جهانی راگبی انتخاب جان جفری، مهاجم سابق اسکاتلند را به عنوان نایب رئیس هیئت حاکمه بازی، پر کرد و جای خالی ناشی از استعفای برنارد لاپورت فرانسوی را پر کرد. همچنین تأیید شده است که اتحادیه‌ها می‌توانند در صورت تمایل، آزمایش‌های با ارتفاع تکل کمتر را در بازی نخبگان و همچنین در سطح بازی اجتماعی معرفی کنند.

انجمن راگبی‌بازان فهرست نهایی بهترین بازیکن سال را اعلام کرده است که متئو کارراس، بن ارل، الکس میچل، تام پیرسون و جاسپر ویزی همگی توسط همتایان خود نامزد شده‌اند. جفت اکستر متشکل از میزی آلن و کلودیا مک دونالد و ناتاشا هانت از گلاستر-هارتپوری همگی در فهرست نهایی جایزه بهترین بازیکن سال Premier XVs زنان قرار گرفته‌اند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …