کارمندان ارشد دولتی به اتخاذ موضع در برابر قلدری سیاستمداران رأی می دهند | خدمات کشوری

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

در حالی که جاکوب ریس موگ و دومینیک راب وزرای سابق کابینه حملات خود را علیه مقامات تجدید کردند، کارمندان ارشد دولتی به موضع گیری در برابر سخنان تحریک آمیز سیاستمداران و به نفع اقدامات قانونی برای مبارزه با قلدری رأی داده اند.

در پی رسوایی که راب را مجبور به استعفا کرد، اعضای اتحادیه FDA طرحی را به نفع استفاده از “همه ابزارهای موجود” برای به چالش کشیدن قلدری و آزار مقامات، از جمله “استفاده از اقدامات قانونی هدفمند” تصویب کردند.

آنها از اتحادیه حمایت کردند که برای یک فرآیند مستقل برای بررسی شکایات مربوط به قلدری و آزار و اذیت توسط وزرا و نمایندگان مجلس، و راه‌های بهتر برای به چالش کشیدن رفتار بد، تلاش می‌کند.

در کنفرانس سالانه خود، نمایندگان ارشد کارمندان دولت همچنین به اتحادیه خود رای دادند تا «زبان تحریک آمیز و توصیفات غیرمنصفانه خدمات ملکی را چه به صورت علنی و چه خصوصی و از طریق تعاملات رسانه ای به چالش بکشد».

با این حال، در روزی بود که محافظه‌کاران ارشد به خدمات ملکی حمله کردند، زیرا به نظر می‌رسید، وزیر بازرگانی، کیمی بادنوچ، مقامات را به ایجاد مانع در برابر برگزیت متهم می‌کرد، زیرا برنامه‌هایش برای لغو قوانین اتحادیه اروپا را کنار گذاشت.

راب همچنین به مجلس عوام گفت که «مقاومت وایت هال» در برابر عقب نشینی قوانین اتحادیه اروپا باید مقاومت می‌کرد و جاکوب ریس موگ، وزیر بازرگانی پیشین این سوال را مطرح کرد که آیا «بیکاری خدمات ملکی» پشت تصمیم دولت برای کنار گذاشتن این طرح‌ها بوده است.

لفاظی های آنها پس از اعتصابات، تهدید به کاهش مشاغل، اخراج وزیر دائم خزانه داری و قلدری مقامات توسط راب و گاوین ویلیامسون، به تیرگی روابط بین وزرا و کارمندان دولت افزود. راب پس از استعفا به دلیل گزارشی که نشان می‌داد مقامات را مورد آزار و اذیت قرار می‌دهد، به «مقامات اتحادیه‌ای» که معتقد بود او را هدف قرار می‌دهند، حمله کرد و کارمندان دولت را به انعطاف ناکافی در برابر سبک مدیریتی خواستار او متهم کرد.

پنمن، دبیر کل FDA، گفت که روند تحقیق در مورد راب به قدری “نقص” بوده است که مردم را از شکایت مجدد در مورد قلدری منصرف می کند و او از مدیریت سوناک با این ماجرا انتقاد کرد.

او گفت: «من با برخی از افرادی که شکایات خود را مطرح کردند صحبت کردم، و آنها گفتند: “ما هرگز این کار را تکرار نمی کنیم، ما دیگر از این موضوع عبور نمی کنیم.” من فقط به کسی توصیه نمی‌کنم، زیرا این روند کاملاً ناقص و یک طرفه است، من به کسی توصیه نمی‌کنم که دوباره این کار را انجام دهد.»

اما پنمن همچنین گفت که اینطور نیست که راب «یک سیب بد» باشد، زیرا کارمندان دولت در یک نظرسنجی گزارش کرده بودند که مشکلاتی با سایر وزیران نیز وجود دارد.

او گفت که از اعضای FDA که به طور مرتب با وزرا در تماس هستند، 70 درصد گفتند که به سیستم طرح شکایات اعتماد ندارند. از هر شش نفر یک نفر از وزرا در 12 ماه گذشته در بیش از 20 وزارتخانه گزارش شده است.

دبیر کل همچنین از سوناک خواست تا موضع بگیرد و از کارمندان دولت در برابر سخنان سیاستمدارانی که آنها را “تنبل، بیدار، ناکارآمد، دانه های برف فعال باقی مانده” و همچنین “نابغه ماکیاولیستی، قادر به برکناری وزرا و تضعیف اراده ساکن” می نامند، دفاع کند. دولت» – اشاره ای آشکار به ادعاهای راب مبنی بر تلاش کارمندان دولتی فعال برای خلاص شدن از شر او.

پنمن در برابر تشویق حضار اعضای FDA گفت: “من در مورد شما اطلاعاتی ندارم، کنفرانس، اما من از این به اندازه کافی لذت بردم. در برخی موارد باید بگوییم بس است. وزرا باید نشان دهند که برای کارمندان دولت ارزش قائل هستند. این آنها هستند که روی آن عدد گذاشته اند، نه ما. این آنها هستند که بر این باورند که بحران هزینه زندگی باید برای برخی از کارمندان دولتی مورد بررسی قرار گیرد و نه برخی دیگر، و آنها هستند که FDA را از لبه خارج کرده اند تا برای اقدام صنعتی رای گیری کند.

کارمندان دولت همچنین حمایت دیوید گاوک، وزیر دادگستری محافظه‌کار سابق را به دست آوردند که گفت وزرا باید از تلاش برای سخت‌گیرانه جلوه دادن با مقابله و تلاش برای ایجاد تسلط در جلسات با مقامات دست بردارند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

گاوک، که در کابینه ترزا می و دیوید کامرون خدمت می کرد، گفت که برای وزرا کارآمد نیست که به جای تلاش برای حل مشکلات، «بپرسند مقصر کدام احمق است».

وی در سخنانی در این کنفرانس با بیان اینکه در برخی سطوح وزرا باید سختگیر باشند، افزود: اغلب این دیدگاه که سختی به چه معناست رویکرد تقابلی در جلسات و تمایل به تسلط و رفع چالش است.

این سیاستمدار سابق گفت که “متقاعد نشده است کسانی که طرفدار رویکرد تقابلی هستند، لزوما موثرترین وزرا باشند”.

گاوک گفت که یکی از دلایلی که از ماجرای راب ناامید شده است این است که یک وزیر باید از داشتن یک دفتر خصوصی اختصاصی از کارمندان دولتی که تلاش می‌کنند زندگی کاری آنها را آسان‌تر کند، احساس افتخار کند.

این کنفرانس همچنین از رای گیری برای اقدام اعتصابی بر سر حقوق برای اولین بار در 40 سال گذشته حمایت کرد، به این معنی که اعضای آن ممکن است به کارمندان دولت از Prospect و اتحادیه خدمات عمومی و تجاری در خط اعتراض بپیوندند. این امر پس از آن صورت می گیرد که دولت به اکثر کارمندان دولت پیشنهاد افزایش دستمزد فقط 4.5 درصد و بدون هزینه زندگی را برای سایر بخش ها داد. FDA رأی گیری اعضا را در پایان ماه مه آغاز می کند، رأی گیری در پایان ژوئن بسته می شود و در صورت موفقیت، اقدامات قبل از تعطیلات تابستانی انجام می شود.

در طرح های دیگر، کنفرانس به نفع ترتیبات معقول تر برای کارمندان دولتی که مایل به کار از خارج از کشور هستند و بهبود رفاه برای کارمندان دولت رای داد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …