آلاردایس به بازیکنان لیدز هشدار داد که «نمی توانند در مقابل نیوکاسل ببازند» | لیدز یونایتد

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

سام آلاردایس به بازیکنان لیدز خود هشدار داده است که نمی توانند در دیدار روز شنبه با باشگاه سابقش نیوکاسل ببازند، و تیم خود را به چالش کشیده است تا از ترس سقوط برای ترغیب آنها به امن در سه بازی آخر فصل استفاده کنند.

لیدز که در رده دوم قرار دارد و دو امتیاز از امنیت فاصله دارد، در وقت ناهار میزبان نیوکاسل قبل از دیدار خارج از خانه وستهم و تاتنهام در خانه است. آلاردایس گفت که هدفش رسیدن به روز پایانی است که پس از باخت به منچسترسیتی در اولین بازی هفته گذشته خود به عنوان سرمربی، هنوز هم شانس بقا دارد.

او معتقد است که نتیجه مثبت در روز شنبه حیاتی است. او گفت: “برای اینکه بهترین شانس را به خود بدهیم، باید تلاش کنیم تا یک امتیاز در هیئت مدیره کسب کنیم، اما مهمتر از آن اگر بتوانیم سه امتیاز را کسب کنیم.” اما من به بازیکنان گفته ام و الان هم می گویم: وقتی شنبه از زمین بیرون می آییم، نمی توانیم ببازیم.

“ما باید چیزی بگیریم. بزرگترین اتفاقی که می تواند در روز شنبه بیفتد این است که نباختیم. سپس ما یک امتیاز در هیئت مدیره داریم. من می خواهم زمانی که با تاتنهام بازی می کنیم همچنان در آن حضور داشته باشم. اما ترس از سقوط باید آنها را پیش ببرد. ترس از دست دادن جایگاه خود در لیگ برتر باید آنها را به مبارزه سخت وادار کند.”

آلاردایس هفته گذشته گفت که ادعای خود مبنی بر حضور در کنار پپ گواردیولا و یورگن کلوپ تاکتیکی برای کاهش فشار از روی بازیکنانش بود، اما از تکرار آن در روز پنجشنبه اجتناب کرد.

او گفت: «همه کسانی که از من انتقاد کردند، زمانی که تمام کاری که من انجام می‌دادم این بود که بازیکنان را به سمت خودم تنوع می‌دادم، کمی غلیظ به نظر می‌رسیدند، که این تاکتیک عالی بود که من از الکس فرگوسن انتخاب کردم. بنابراین هیچ فشاری روی بازیکنان وجود نداشت زیرا من همه آن را گرفتم – تمام چوب را گرفتم. اما این هفته هیچ کدام از اینها وجود ندارد. این فقط روی نیوکاسل تمرکز دارد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …